مشاور احمدی نژاد : پسران احمدی نژاد هر دو کارگری میکنند

 
 
http://cdn.tabnak.ir/files/fa/news/1387/1/7/6757_837.jpg

 
پس از آنکه محمود احمدی نژاد از لاک بازخوانی و تبیین اندیشه‌های حضرت امام(ره) که قریب به سه سال در آن فرو رفته بود، بیرون آمد و در کمتر از یک سال مانده به دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، دوباره کاپشن بهاری قدیمی اش را به تن کرد و در مناظره‌ای تمرینی، حسن روحانی و دولتمردانش را در معرض آماج حملات خود قرار داد، گفتگویی از غلامحسین کرباسچی، دبیرکل حزب کارگزاران، منتشر شد که پاسخگوی بسیاری از اتهامات احمدی نژاد به دولت حسن روحانی بود.
 
در این گفتگو کرباسچی پای پسران احمدی نژاد را به کارزار دعواهای سیاسی باز کرد و اظهار داشت که: «… باید راجع به حضور پسر آقای احمدی‌نژاد در شستا و معاملات اقتصادی‌شان در کیش اشاره کنیم» بدین ترتیب نام فرزندان احمدی‌نژاد هم در کنار اعضای جنجال‌آفرین خانواده‌های برخی روسای جمهوری ایران  قرار گرفت چراکه کرباسچی علامت سوال عریض و طویلی در اذهان ملت شکل داد که پسران محمود دقیقا به چکاری مشغول هستند
 
محمود احمدی نژاد دارای سه فرزند به نام های مهدی، فاطمه و علیرضا است که از میان آنها نام مهدی بیش از سایرین در رسانه ها شنیده شده است. مهدی احمدی نژاد داماد رفیق بی کلک و جدایی ناپذیر پدرش است.  پدر همسرش، اسفندیار رحیم مشایی  است.
 
زمانی خبرهایی در رسانه ها منتشر شد مبنی بر اینکه مهدی در بازرسی نهاد ریاست جمهوری حضوری فعال دارد اما حکمی به نام وی نخورده است. بعد از آن حواشی بسیاری پیرامون محل تحصیلش شکل گرفت. مهدی در دانشگاه صنعتی شریف شعبه کیش به ادامه تحصیل در رشته مهندسی مکانیک پرداخته بود و شایعات فراوانی درباره هزینه تحصیل او و شهریه‌های سربه فلک کشیده تحصیل در کیش و همینطور محل زندگیش در این جزیره ایجاد شده بود. در آن زمان بسیاری اظهار می داشتند که پسر بزرگ احمدی نژاد در یکی از برج های کیش در حال زندگی کردن است. 
شاید اشاره کرباسچی درباره معاملات اقتصادی یکی از پسران احمدی‌نژاد درکیش ، به مهدی باشد که مدت ها دراین جزیره روزگار گذرانده است.
 
پست های فیس بوکی داماد مشایی نیز در بزنگاه‌های سیاسی حواشی فراوانی به همراه داشت. مهدی به عنوان پسر رئیس دولت های نهم و دهم در زمان ریاست پدرش، در شبکه اجتماعی فیسبوک برای خود تریبونی ایجاد کرده بود.
یکی از جنجالی‌ترین مطالب او در فضای مجازی مربوط به ماجرای یکشنبه در مجلس نهم بود. مهدی در این باره در صفحه فیسبوک خود در ذیل تیتری تحت عنوان «منطق خوارج» چنین نوشته بود که: « از تمام تریبون ها شبانه روز فحش و توهین سرازیر می‌کنند ولی تا به آنها بگویی خودتان هستید می شوی بی ادب.» علیرضا برادر مهدی اما به اندازه او حاشیه‌ساز نبوده و از همین روی کمتر شناخته شده است.
 
پسران احمدی نژاد کارگری می‌کنند!
 
درباره اینکه پسران احمدی نژاد دقیقا به چه پیشه و حرفه ای مشغول هستند و همینطوردرستی ادعاهای کرباسچی مبنی بر فعالیت‌های اقتصادی یکی از پسران احمدی نژاد در کیش و حضور او در شستا، عبدالرضا داوری، مشاور وزیر کشور محمود احمدی نژاد ، به خبرنگار «آفتاب یزد» گفت: کسی که ادعا می‌کند باید اسنادش را ارائه دهد.
 آقای کرباسچی اولا اسنادش را ارائه کند ثانیا مطمئن باشد که اگر مطلبی بر ضد پسران آقای احمدی نژاد وجود داشت تا حالا دهها بار به آن رسیدگی شده بود. من می‌پرسم آقای کرباسچی در شهرداری تهران به چه کاری مشغول بوده ایشان خودشان پرونده فساد مالی داشته است. 
 
وی در پاسخ به این سوال که آیا پسران احمدی‌نژاد فعالیت اقتصادی دارند یا خیر، اظهار داشت: 
 
خیر پسران رئیس دولت‌های نهم و دهم هیچ نوع فعالیت اقتصادی چه در زمان تصدی دولت توسط پدرشان و چه اکنون نداشته‌اند. هر دوی آنها مهندس هستند و در کار تخصصی خودشان در یکی از شرکت‌های مهندسی مشغول به کار هستند مثل صدها مهندس دیگر فعالیت می کنند و از زمان ریاست پدرشان در همان محل فعال بودند.
 
مشاور احمدی نژاد ادامه داد: هر دوی پسران رئیس دولت های نهم و دهم مهندس مکانیک هستند و در واقع کارگری می‌کنند. من مجاز نیستم در این باره اطلاعات بیشتری بدهم.
 
داوری در پاسخ به این سوال که منظورتان از اینکه پسران احمدی نژاد کارگری می کنند، چیست؟ گفت: همه ما کارگر هستیم هرکسی طبق قانون کار حقوق بگیرد کارگر است و پسران آقای احمدی نژاد هم طبق قانون کار حقوق می گیرند.
 
http://www.persianv.com/goonagoon/khabar/878215_665.jpg
 
 
افتاب یزد✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

۶۶ دیدگاه

 1. از کسی که هاله نور را دیده توقعی بیش از این نیست….از کسی که منتظر ظهور امام زمان با هوگوچاوز ومسیح هست اینچنین توقعی هست….مثل اون کارگر تلگرامی …..یک کارگر ساده هستن….

  • از کسی که میره با زنای جون لاس میزنه به ملت دروغ میگه با آمریکا مذاکرات مخفیانه داره با همجنس بازا دیدار میکنه و با هاشون دست دوستی میده انتظاری هست !؟

   • مخفیانه با امریکا مذاکره داره پس چرا تو میدونی….نکنه باهاش میری مذاکرات؟؟؟؟
    نمیدونم مخفیانه یعنی چی؟؟؟؟؟ (خنده) (خنده) (خنده)
    مخفیانه یعنی چیزی که کسی ازش خبر نداشته باشه….ولی این مذاکره حسن با امریکا جوری مخفیانه هست که تو هم میدونی….بی خیال سیا…ام ای سکس….موساد….
    مراحم تحویل بگیر همچین کاربری داری (رئیس وزارت اطلاعات ایران وموساد و سیا وام ای س…)ولی خبر نداری….
    از پلیس فتا هم قویتره…. (خنده زیاد) (خنده زیاد) (خنده زیاد)

   • با چندتا همجنس باز بودی که میشناسیشون…چند مورد از اون هم جنس بازها را نام ببر؟؟؟؟با ذکر مثال (خنده زیاد) (خنده زیاد)
    با زنای جون لاس میزنه…..منظورت جوان هستش یا از روی ش.ه.و.ت گفتی جووووون (خنده) (خنده) (خنده)
    واقعا نظرات زیبایی داری…مستفیذ کن ملت رو….

    • این اسکل ها فکر کردن واسه مردم فرق میکنه که کی با کی عکس بگیره و نگیره. بیخیال بابا اینا واسه شما ۴ تا مزدور مهمه .مردم ارامش و رفاه و امنیت میخوان مردم ارزونی و سلامت میخوان . وگرنه محمود ننه چاوز رو بغل کنه و این با اون عکس بگیره نگیره واسه مردم نون و اب نمیشه . به جای این حرفا بیا از اختلاص ها و دزدی ها بگو.از دزدی های رحیمی و مرتضوی و بابک زنجانی و خاوری و منصور اریا و الهام سخنگو دولت بگو . از مدرک دیپلم وزیر بگو از گم شدن دکل نفتی بگو از فروختن تمام مناطق ازاد بگو از حاله نور بگو . بدبخت بلد نبود ۱ کلمه انگلیسی حرف بزنه بعد پا میشد با کاروان ۳۰۰ نفره از تیر طایفه میرفت نیویورگ.یارو ازش میپرسه حالت چطوره این میگه اکی (خنده) (خنده) (خنده)

    • مهم الان معیشت مردمه…بخدا معیشت مردم درست نشه …ایران از داخل می پاشه واز داخل نابود میشه…شکم گرسنه دیگه حالیش نیست خدا وپیغمبر وامام کیه….چیه…دین چیه….
     زمان قدیم که حکومت کفر بود مردم دین دار تر از الان که حکومت اسلامیه بودن….

    • (خنده زیاد) قبلاََ گفتم دوباره میگم (نگاه) به محمود گفتند هوای تهران آلوده است گفت واسه وجود صنایع در استان تهران هست بهشگفتند خوب برنامه ات چیه گفت ما باید صنایع را از استان تهران خارج کنیم که تا۲ماه آینده خارج میشه همه گفتند آقا این کار حداقل۲سال زمان میخواهد تو چیجوری ۲ماهه این کار را میکنی گفت خوب صبر کنید و ببینید آقا چشمت روز بد نبینه دیدند ۲ماه بعد استان البرز به وجود اومد با مرکزیت کرج حدود۹۰درصد صنایع هم در اطراف کرج بود دیگه یعنی در استان البرز خلاصه احمدی نژاد اینجوری صنایع را از استان تهران خارج کرد (خنده زیاد) خداوکیلی این ملت را مسخره کرده بود تازه بماند که هنوز به طور کامل معلوم نیست کدوم لولو کدوم ممه را کجا برده شایعاتی در مورد ممه های آلتا اوشن هست که ممه های اون همون ممه های منظور محمود بوده (بی تقصیر) (خنده زیاد) (خنده زیاد)

  • اره بنده خدا ها میرن سر میدون کارگری بنایی گچ کاری اخییییییییییییییییییییییییی (خنده زیاد) (خنده زیاد) (خنده زیاد) (خنده زیاد) (خنده زیاد) . محمود هم سر چهارراه لبو میفروشه . کلا خانواده پاکی هستن

   • از مرغی که کنج قفس نشسته چه انتظاری داری؟؟؟؟
    از محمود که هاله نورو دیده چه انتظاری داری؟؟؟
    (خنده زیاد)

    • خوب لرسو اینقدر احمق نباش میدونی که من بر خلاف تو حرفی بدون مدرک نمی زنم.تو عکس زیر خاتمی با بهایی های همجنس باز تو دوران ریاست جمهوری ش دیدار کرده پس مثل همیشه …. شو .در ضمن فیلمش هم هست.
     http://uupload.ir/files/lebq_photo_2016-08-04_11-59-35.jpg

    • خوب درباره مذاکرات مخفیانه با آمریکا سند من اون نامه ای هست که رجانیوز منتشر کرد و دلت خاتمی این نامه رو به آمریکا زده بود که در اضای خارج شدن ایران از لیست محور شرارت ایران برنامه ی هسته ای خودشو به کلمتوقف میکنه و واسه این بهش میگن مخفیانه چون سال ۸۵ از همچین نامه ای با خبر شدند. پس مثل همیشه چی شو ؟ ….. شو در ضمن من اینقدر دوست دارم تو منو مسخره میکنی.

     میدونی قبلا خیلی علمی باهام بحث میکردی و الان که جوابی نداری کاری جز مسخره کردن نداری دلم به حالت میسووزه

     در ضمن یه چیز دیگه میشه بگی چرا رهبر به م.خ گفته یاغی انقلاب ؟ مثلا چرا همچین چیزی به م.الف نگفته ؟!

    • اینکه میگم با زنای جون لاس میزنه فکر کردی مثه تو یه مشت دروغ دارم بلغور میکنم ؟ نه آقا سندشو دارم
     رفت آلمان با سه تا زن روبوسی کرد هم عکسش هست و فیلمش . تو همین ایران اینقدر زیاده که من اصلا فکرشو نمیکردم تو جرات کنی از این موضوع کامنت بزاری که نشون میده چقدر احمقی .

    • چرت نگو…گوگل کروم را زیر ورو کردم همچین چیزی نبود….
     فقط ی مورد از خاتمی اونم تو ایتالیا ویک زنه باهاش دست داد….

    • خاتمی رئیس جمهور محبوب مردمه…الان بیاد ۱۰۰درصد رای میاره….اون یاغی را من بیشتر قبول دارم تا اون دولت پاکدست که نشست به مردم….پس سندش رو داری…۶دانگ یا ۳دانگ….

    • آقای خامنه ای مستقیم به کسی یاغی نگفته برداشت شخصی خودت را به همه تحمیل نکن در اواخر دولت اصلاحات که مجلس اصولگرای با ریاست حدادعادل سرکار اومد خیلی وزرای دولت اصلاحات را به مجلس میکشوندند خود رهبری وارد عمل شد و به مجلس تذکر داد که شورش را در آوردید آروم بگیرید و ۱۰۰البته که امام خمینی در مورد آقای خاتمی گفتند ایشون فرزند خَلَف انقلاب هستند
     اما در مقابل در اواخر دولت مثلاََ خدمت گزار که به قهر۱۱ روزه منجر شد و …رهبری خودشون در مقابل رییس دولت دهم ایستاد ولی برای رییس دولت هشتم چنین اتفاقی نبود و برعکس عمل شد

    • منبع خبریش رو دیدم…مولانیوز….منبع:مولا نیوز….منبع از این معتبر تر نبود؟شاید این اقایون بهایی نباشن…روی عکس چه جور تشخیص دادی بهایی؟؟؟

    • لرسو گلم اولن رفت ایتالیا با سه تا زن دست داد نه یکی پس دروغ نگو .

     دوما تو همین ایران اینقدر با زن ها دست داده و اونارو لمس کرده که من فقط تا صبح میتونم واست عکس آپلود کنم .

     اینم یه نمونه که این سوپر من شما تو عروسی پسر کروبی با دختر یکی از مشاوراش خطبه عقد رو خوند فقط نگاه کن من چیزی نمیگم.
     http://uupload.ir/files/vhv3_photo_2016-08-05_19-00-13.jpg

    • رفت آلمان با سه تا زن روبوسی کرد هم عکسش هست و فیلمش .
     این المان قضیه اش چیه؟

    • من تا حالا حرفیاز خاتمی نزدم…و از محمود وروحانی گفتم…
     این عکسه مشکلش کجاست؟؟؟؟اگر منظورت اون بی حجاب هستش که خاتمی تو اون عکس نیست….
     درضمن خاتمی دست به کی زد؟؟؟
     کی این عکس ها را پخش کرده سایتی که این عکس را پخش کرده دین وایمان نداشته مجلس خصوصی مردم را پخش کرده؟؟

    • ببین لرسو اول گفتم خاتمی با همجنس بازا دیدار کرده گفتی سند بیار سند آوردم باز یه بهانه ی دیگه آوردی ببین مرد باش جفتمون میدونیم خامی چه آدمیه.

     این فرد دنبال آزادی هست حالا به هر قیمت . اینکه رفته با همجنس بازا دیدار کرده هم چیزه عجیبی نیست.

    • خوب من سر بحث جدیدی را باز نمیکنم فقط از دوستان و علی الخصوص ابوالفضل میخواهم که اگر استاد شهید دکتر مطهری را قبول دارید گذری به کتاب جاذبه و دافعه ی حضرت علی(ع) نوشته ی استاد مطهری بزنید
     به نظر من نوع تفکر هر شخصی درک اون انسان را از تصاویر و واقعیات معین میکند و اون درک موجب رفتار اون فرد میشود و از همه مهم تر یک رفتار غلط میتواند از یک تا چندهزار نفر را به درد سر بیندازد

  • (خنده زیاد) (خنده زیاد) (خنده زیاد) (خنده زیاد) (خنده زیاد) (خنده زیاد) (خنده زیاد) (خنده زیاد)

  • تمام وزیر هاش همه با هم اومدن بارها و بارها گفتن که چی میگذشت تو جلسات دولت میگفتن چجوری تصمیم میگرفت (خنده زیاد) (خنده زیاد) من جای محمود بودم میرفتم همون گینه بیسایونو اقامت میگرفتم زندگی میکردم . اخه چجور روش میشه تو صورت این مردم نگاه کنه؟؟اخه چقدر روووووو داری وقتی میبینی هر جا میری با سیب زمینی و گوجه استقبال میشی واسه چی میری؟؟ رفتی تشییع پیکر شهید حرم تو تهران اگه نیرو انتظامی و پلیس امنیت نبود که خودتو و دور برتو باهم اتیش میزدن .یادته؟؟چجوری فرار کردی؟؟ وزیر اقتصادت دکتر مظاهری تو برنامه پایش شبکه ۱ گفت بزرگترین خیانت تاریخ کشور رو محمود زد به اقتصاد و مملکت .۱۸ نفر از دور و بریات از به جرم دوستی با تو زندان تشریف دارن.بیا یذره از این دزدی ها و اختلاص ها بگووووو .۴تا عکس واسه مردم نون و اب نمیشه و هیچکی واسش مهم نیست جز ۴ تا فاسد و دزد عین شماها که میخواین فکر مردم رو مشغول کنید از این ور بچاپییید

   • فکر کنم الان محمود شده رییس ستاد پیگیری رد پای لولو جهت تملک مجدد ممه (چشمک)

    • وزیر بهداشت ..ممه پیش اونه…لولو نبردتش…ممه پیش وزیر بهداشت سابق…
     تو این وسط ممه گلشیفته هم اختلاس شد (خنده)

 2. کارگری هم از سرشون زیاده

 3. به امید خدااااا محمود ۲ تا دیگه از این مشاور ها داشته باشه که اینطور ازش دفاع کنن کارش تمومه (خنده) (خنده) (خنده) (خنده) اخه ملت رو جیگر فرض کردن؟؟؟؟پسراش با اون قیافه های کثیفشون به میلیارد میگن پول خورد

 4. عه عه عه چه جالب پس مشایی فامیلشه همه جا دنبالشه (مارو گرفتی؟) (مارو گرفتی؟) (مارو گرفتی؟) (مارو گرفتی؟)
  پدر زن پسرمموده (چونه خاروندن) (چونه خاروندن) (چونه خاروندن)

  ایول نمیدونستم همیشه برام سوال بود چرا همه جا مشایی هست پس بگو فامیله
  لامصب چه میکنه این نسبتای فامیلی (خمیازه) (خمیازه) (خمیازه) (خمیازه)

  یاد کارگر ساده معروف افتادم (خمیازه) (خمیازه) (خمیازه) (خمیازه) (خمیازه)

  • این محمود فکر کنم واسه این خیلی مشایی را دوست داره که اون جنس به سرقت رفته توسط لولو را مشایی بهش کادو داده بوده (چونه خاروندن) (مسخره) (تماشا)

   • (خنده زیاد) (خنده زیاد) (خنده زیاد) (خنده زیاد) (خنده زیاد)

    چه حکایتی شده این اجناس مسروقه (خنده زیاد) (خنده زیاد) (خنده زیاد) (خنده زیاد)

    • میگند همون جنس سرقت شده توسط لولو الان وصل هست به خانوم آلتا اوشن و ایشون داره باهاش برای شرکت برازر فیلم های فاخری میسازه (بی تقصیر) (نگاه)

    • (خنده زیاد) (خنده زیاد) (خنده زیاد) (خنده زیاد)

     شاید (خنده زیاد) (خنده زیاد)

     اما من میگم تو اون دکل بوده که نیست شد و به فنا رفت (مسخره) (مسخره) (مسخره)

    • دکلو هم همین برازرس وبنگر برزس واسه مصارف داخلیشون دزدیدن (خنده)

    • حالا این دکل گمشده داره دهن اون جنس مسروقه را سرویس میکنه دکل معمولی جوابگوی اون جنس مسروقه نبوده میبایست دکل نفتی واسش ببرند چون فکر کنم سایز جنس مسروقه به جا۸۵ (خنده) ۸۵۰۰۰بوده (خنده)

    • آلتابرای برازرس کار نمیکنه ‘تو بنگر برز مشغول میباشند

    • اون روز که اسمش را گفتی رفتم توی ویکی پدیا باهاشون آشنا شدم برازر را هم گفته بود به همراه چندتا دیگه و از اونجایی که من مدل های فعلی برازر را بیشتر می پسندم (روی همون کاناپه چرمی مشکیه)اسم برازر را اینجا آوردم یکی از فیلم های برازر که آلتا اوشن توش هست را هم دیدم روی همون کاناپه مشکی چرمیه
     البته قبلاََ من اسم برازر را نمیدونستم و علامت فیلم هاش همون صحنه ثابت با افراد مختلف بود که فهمیدم واسه کمپانی برازر هست همش

    • الناز جون اینا کی هستن من نمیشناسم (دلشکسته) (دلشکسته) (دلشکسته) (دلشکسته)

     چه اسمای بیخودی دارن (شکلک) (شکلک) (شکلک)

     اونوقت دکل به چه درد شون میخوره (بی تقصیر) (بی تقصیر) (بی تقصیر)

    • ناراحت نشو’بهتر ک نشناسی چیزی از دست ندادی’دکلم ک گفتی احتمالا میخوان بشینن روش ب افق خیره شن’ (خنده)

    • برادر شاپور چشم همون برازرس”ولی خواهشا از تشریح پوزیشن و لوکیشن جدا بپرهیزید (دلخور)

    • اصلاََ هم به افق خیره نمیشوند بلکه یکی با دکل میاد و یکی دیگه با ۸۵۰۰۰به دکل آویزون میشه (خنده)

    • فدات الناز جون نه ناراحت نمیشم (ماااچ) (ماااچ) (ماااچ)
     اخه اسمش عجیب غریب بود خواستم اطلاعات عمومیم بره بالا (مسخره) (مسخره) (مسخره) (مسخره) (مسخره) (ضایع شدن) (ضایع شدن) (ضایع شدن)

    • سرچ کن دورا وارگا’ولی بپا فقط اطلاعات عمومیت بره بالا ن چیز دیگه (خنده)

    • واقعاََ انسان ها در کنار هم اطلاعات عمومیشون زیاد میشه (خنده)

    • نه ممنون مثل اینکه بداموزی داره (خجالتی) (خجالتی) (خجالتی)
     الناز جون ولش کن (خنده) (خنده) (خنده)

     واقعا همینه اقا شاپور فضای مجازی خودش یه دانشگاهه (مسخره) (مسخره) (مسخره) (مسخره)

    • بله دیگه ماهی توی دریا نهنگ میشه اگر توی آکواریوم باشه تا ابد ماهی میمونه (چشمک) خودت دیگه ربطش را پیدا کن

    • فکرکنم منم یه نیمچه نهنگ شدم (مسخره) (مسخره) (مسخره) (مسخره) (مسخره) (مسخره)

    • مثلاََ الناز الان این اطلاعات بالا را داره دیگه نهنگ را هم گذرانده و به چیزی بالا تر از نهنگ تبدیل شده (خنده) الناز (چشمک)

    • یعنی بنظرت من “وال”شدم? (تماشا)

    • (شکلک) (خنده زیاد) (خنده زیاد) (خنده زیاد) (خنده زیاد) فکر میکنم همینطوره چون من قبل از تو کسی را ندیده بودم که اسم بازیگران پورن را بدونه خوب در این زمینه اطلاعاتت در حد وال هست دیگه
     راستی خیابون وال استریت در امریکا با این وال که میگیم ربطی به هم نداره؟ (خنده)

    • رابطشو نمیدونم’ولی سیلویا سینت همون ورا زندگی میکنه اینو ک حتما میشناسیش’ی ریزه میزس دقیقا نقطه مقابل تو شاپور هرکول

 5. ابوالفضل باز ۲۰:۳۰ دیدی اطلاعاتت رفت بالا. خود مموتی هم حرفاتو بشنوه تو دلش به اسکول بودنت می خنده احتمالا باورت شده که درجه اجتهاد سیاسیت خیلی کامله . ببم جان سرت رو از زیر برف بیار بیرون یه نگاهی به دورو برت بنداز شاید یه چیزایی دس گیرت بشه.

  • خوب جناب عباس آقا اصلا من گاو کاس لیس زامبی جیره خور نفوذی و …
   تو که ۲۰:۳۰ ندیدی و اطلاعاتت دستمایه تحقیق خودتو بیا و جواب سوالمو با منطق بده نه مثل لرسو و پدرام با فوش و افترا .

   • فحش کی بهت دادم؟؟؟
    چرت وپرت میگی جوابتو میدم…قانع نمیشی…ما هم گرفتیمت به چرت وپرت…
    تو فقط جواب اینا بده …
    محمود با اون همه ولایتمداریش …چرا ۱۱روز برای دهان کجی بارهبر خانه نشین شد؟؟؟

    • کی بهم فحش دادی ها ؟

     عمم بود به من میگفت کاسه لیس نه ؟! به همین زودی یادت رفت ؟!

     این یازده روزی که میگی از نظر ما هم کار درستی نبوده و قبول داریم با رهبر مخالفت کرد ولی فقط به مدت یازده روز و حمود از ریشه با رهبر مخالف نیست
     سندم این حرفمم یه جمله از امام خامنه ای که میگه : نظر دکتر احمدی نزاد از بقیه به من نزدیک تر است

     ولی امثال خاتمی در ظاهر با انقلاب موافقن ولی در باطن سگ دست آموز اسراییل و آمریکان سند این حرفمم جمله ای از امام خامنه ای هست که میگه : خاتمی یاغی انقلاب است . خوب حالا بیا این حرف های که زدم رو تویجیه کن.

    • گفتم شاید منبع قبلی را قبول نداشته باشی از این منبع برات همون متن را گذاشتم:
     http://farsi.rouhollah.ir/library/sahifeh?volume=21&page=170

    • جالبه شاپور این نامه مال سال ۶۸ هست درسته ؟!
     همونطور که تو تاریخ داریم حضرت علی تو نهج الابلاغه گفتند زبیر کمی باقی مانده بود از ما اهل بیت شوند.

     این نشون میده زبیر چقدر انسان عزتمندی بود . یه روز زبیر و پیامبر و حضرت علی تو مسجد نشسته بودند پیامیر به زبیر میگه زبیر تو یه روز علیه علی میجنگی زبیر باور نمیکنه و میگه من تو تمام جهان کسی رو بیشتر از علی دوست ندارم . !

     تا این که پسر نا خلقش به دنیا میاد و خدا زبیر رو با فرزندش امتحان میکنه. کار به جایی میرسه که در جنگ (صفین اگه اشتباه نکنم ) زبیر با حضرت علی میجنگه و کشته میشه . حضرت خودشو بالای سر زبیر میرسونه و میگه زبیر و پسرش اهل جهنمیان است.

    • پس اینو بدون ملاک حال افراد هست نه گذشته و افتخارات .

     در ضمن شما اگه ولایت مدار بودی رهبر میگفت خاتمی یاغی انقلاب است بدون چون چرا اونو قبول میکردی نه اینکه بهش درود بفرستی .

     میبینی همه چیز خیلی روشنه ولی شما ها فقط یاد دارین سیاه کاری کنین.

    • ۱- اون جنگی که میگی از زبیر جنگ جمل بود نه صفین
     ۲-چرا شما طرفداران احمدی نژاد همیشه در چنین لهظه ای مثال طلحه و زبیر را میزنید مثل احمدی نژاد که تو مناظره های سال۸۸ هم میگفت؟خوب ما هم میتونیم مثال ابو موسی اشعری را برای احمدی نژاد بزنیم یا میتونیم مثال معاویه را بزنیم که همه میدانستند او۳۴رکعت حداقل روزانه میخواند

    • عزیز من چرا حال افراد را طوری میسنجی که به نفعت هست؟حال احمدی نژاد اصلاََ حال عادی نیست گذشته اش هم سرشار از فتنه انگیزیست و آینده او هم ریشه در گذشته اش دارد سال۸۸سند فتنه انگیزی محمود هست سال۸۸ را با چشم بصیرت ببین نه با چشم سر که پارچه سبز به دست مردم ببینی شکاف بین سران مملکت را سال۸۸محمود ساخت این مرد ام الخبائث سیاست ایران هست این مرد نامردترین مقام ایرانی هست از بنی صدر فقط کافیه حرف های رهبر را بدون تفسیر این پاسدار ها و آخوند های وابسته خودت بفهمی نه که تفسیر اون ها را بر حرف واضح آقا بخواهی بشنوی و تحریف شوی (عینک)

    • قدیم خیلی نظرات به هم نزدیک بود….
     شمر وامام علی رفیق هم بودن وشمر دوشادوش امام علی با معاویه جنگید…وبعدش دوشادوش یزید با امام حسین جنگید….
     هرجا هرچی میخونم میبینم محمود ضد رهبری نه طرفدار وپیرو…

    • خوب دلیلتو بگو چرا مخالف رهبری هست .

     خود رهبر گفته ؟ من تا جایی که میدونم رهبر گفته نظر محمود از همه به من نزدیکتر است.

     مدرکی داری نفوذیه ؟ رو کن

     وگرنه نظرت اصلا مهم نیست و واسه خودت خوبه اگه میخوای دیگران رو آگاه کنی ثابت کن به بقیه حرف رو که همه میتونن بزنن.

 6. اونا فقط به درد کارگری میخورن

 7. کسی شماره تلفن پسرای محمود رو نداره دنبال دو تا گچ کار میگردم میگن کارگرای خوبین (پز)

 8. مسعودازتهران

  راست میگه من شاهدم.

پاسخ دهید

لطفا نام شهر خود را ذکر کنید مثال (علی از تهران)