مصاحبه صدف طاهریان با روزنامه ترکیه ای و ابراز پشیمانیش

مصاحبه صدف طاهریان با روزنامه ترکیه ای وابراز پشیمانیش

صدف طاهریان از رفتن به ترکیه پشیمان شده است

 

عکس صدف طاهریان , بیوگرافی صدف طاهریان , گفتگوی صدف طاهریان با روزنامه ترکیه ای , صدف طاهریان در ترکیه
عکس صدف طاهریان , بیوگرافی صدف طاهریان , گفتگوی صدف طاهریان با روزنامه ترکیه ای , صدف طاهریان در ترکیه
 
صدف طاهریان بازیگر سینما و تلویزیون یکی از کسانی بود که با رویای بازیگری در ترکیه و معروف شدن و وعده های وسوسه انگیز برای بازی در سریال های ماهواره ای به ترکیه مهاجرت کرد. اما با گذشت یک سال حالا در گفت و گو با روزنامه ترکیه می گوید که همه خیالاتش در مورد زندگی در خارج از ایران اشتباه بوده و بدون شناخت از زبان و فرهنگ این کشور تصمیم به مهاجرت گرفته است و از این تصمیم پشیمان است.
 
به گزارش مجله مراحم ، صدف طاهریان در گفت وگو با روزنامه هابر تورک از پشت پرده سینمای  ترکیه و شرایط سخت زندگی اش صحبت کرده که در ادامه می خوانید .

خودتان را معرفی کنید ؟
۲۸ سالم است . در دانشگاه تهران در رشته معماری تحصیل کرده ام . از ۱۹ سالگی در کلاس های بازیگری شرکت کردم و در ایران در سینما و تلویزیون بازی کرده ام.بعد از این که در ایران ممنوع الکار شدم به استانبول آمدم.

چرا ممنوع الکار شدید؟
به خاطر انتشار عکس های بدون حجاب در اینستاگرام همه قرارداد های کاری ام لغو شد و در شرایط سختی قرارگرفتم.

چرا استانبول را انتخاب کردید؟
  به اینجا آمدم چون فکرمی کردم  در اینجا می توانم آزادتر باشم اما اشتباه می کردم. شرایط آن طور که فکر می کردم نبود.

چرا این طور فکر می کنید؟
در برخی موارد اینجا آزاد تر است اما نه در همه موارد. من با خیال آزادی کشورم را ترک کردم. می خواستم اینجا به کارم ادامه بدهم. فکر می کردم اینجا شرایط فرق می کند اما اینجا هم باید برای بازی کردن رابطه داشته باشی. هرجا برای کار مراجعه می کنم به من پیشنهادهای غیر اخلاقی می شود.

از زندگی در ترکیه راضی هستید؟
نه . فکر می کردم اینجا فرق دارد ولی اشتباه می کردم. اینجا نمی توانم به شغل بازیگری ادامه بدهم. از شنیدن پیشنهادهای غیر اخلاقی خسته شده ام. اینجا کسی را نمی شناسم. اعتماد به نفسم را از دست داده ام. سه بار در کلاسهای زبان ترکی شرکت کردم ولی موفق نشدم زبانشان را یاد بگیرم. دیگر اعتماد به نفس ندارم.

دوست دارید در فیلم های سینمای مستقل بازی کنید؟
اگر پیشنهادی باشد نقش اول و یا نقش های فرعی بازی می کنم. اما هیچ پیشنهادی ندارم.

چقدر سینمای ترکیه را می شناسی؟
کارگردان های ترکیه ای را نمی شناسم. فقط سریالهای ترکیه ای را دوست داشتم نگاه کنم .

در ترکیه چطوری پول در می آوری؟
خانواده ام خرجم را می دهند. پولی که از اسپانسرها میگیرم مبلغ ناچیزی است. اگر پیشنهاد بازیگری نداشته باشم مجبورم به کارهای دیگری برای پول در آوردن فکر کنم.

 عکس صدف طاهریان , بیوگرافی صدف طاهریان , گفتگوی صدف طاهریان با روزنامه ترکیه ای , صدف طاهریان در ترکیه
عکس صدف طاهریان , بیوگرافی صدف طاهریان , گفتگوی صدف طاهریان با روزنامه ترکیه ای , صدف طاهریان در ترکیه✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

۱۰ دیدگاه

 1. به نظر می رسد ساختگی باشد

 2. ناصر از قدیم

  صدف برگرد ، خودم منتظرت هستم و مییام به استقبالت، الهی که من…….جوووووووووووووووون (شادی) (شادی) (شادی) (شادی)

 3. به شرط با بازگشت ایشان موافق میکنیم که … بپوشه. (ضایع شدن)

 4. ابلهه الاغ -خد اقل ظواهر را حفظ میکردی ودر ایران می ماندی مثل خیلی از بازیگران نگاه کنید همشون دم از بی کاری و نداشتن بیمه میزنن اما همیشه تو خارج پلاسن از کجا پول می اورن؟؟؟؟؟در ضمن خوبه راه همراه بشه برگرده تا بیشتر از این ابرو ریزی نکرده

 5. یه نظرم در خارج حلوا خیر نمیکنن ودر اونجا ماها شهروند درجه دوسه هستیم وکارهای پست به ادم پیشنهاد میدهن این خانم مغرور فکر کرده بره اونجا میگن بفرما خوش اومدی وفقط ازش عکس وفیلم میگیرن وپول هنگفت بهش میدهن نه عزیزم خارج فرهنگشان روی ابتذال هست حتی کشورهای به ظاهراسلامی مثل ترکیه فکر کردی در فیلمها باید چکار کنی باید ببخشید بوس بدی لب بدی و بخوابی بغل مردان نامحرم کلش همینه اگه از این کارها کنی بهت فیلم هم میدهن مثل گلشیفته در ضمن اگه این کار را کنی غیرت خانوادت میرود زیر سوال وابروی ایران وایرانی را میبرید تورا قران حواستان را جمع کنید وبا ابروی ایران وخودت تو خارج بازی نکنید لطفا برگردید یا حداقل بگید ایرانی نیستید به خدا ما ابرو داریم تمام کشورها دارن نگاه میکنن ببین ما چکار میکنیم خودشون هزارتا جنایت میکنن به ما که میرسه به بوق دهل میزنن لطفا خانم محترم برگرد اگه خون ایرانی در رگهایت هست

 6. وتوبوا الی الله جمیعا ایها المومنون لعلکم ترحمون.

  و همگی به سوی خدا بازگردید شاید (در بعضی از تفاسیر:بسیار امید است) که آمرزیده شوید.
  صدف خانوم شما از اسب افتادی نه از اصل
  دختر ایران زمین دختر مسلمان
  مطاع دو روزه دنیا را یقینا اعتباری نیست.

  برگرد..!

 7. انهایی که فکر می کنند این مطالب کذب صحیح است به اینستاگرام ایشون که لحظه به لحظه آپلود وبه روزرسانی می کند رفته وعکسهای فجیع ومستهجن اورا ببینند انقدر ساده انگار نباشیم

 8. گفته اگر پیشنهاد بازیگری نداشته باشه مجبور هست به کارهای دیگری فکر کنه (خنده زیاد)

پاسخ دهید

لطفا نام شهر خود را ذکر کنید مثال (علی از تهران)