بعد از دکل‌های نفتی نوبت به مفقود شدن سه نفتکش رسید

بعد از دکل‌های نفتی نوبت به مفقود شدن سه نفتکش رسید

ایلنا نوشت: در دولت محمود احمدی‌نژاد ۸ فروند نفتکش غول پیکر ایران بدون امضای قرارداد حقوقی در اختیار یک تبعه یونانی قرار گرفت که نامبرده با سوء استفاده از موقعیت، هر ۸ فروند کشتی نفتکش را به همراه محموله‌های نفتی موجود در آن در اختیار گرفت و از حوزه جغرافیایی کشور خارج کرد.

بر اساس این گزارش، با پایان دولت احمدی‌نژاد و روی کار آمدن دولت جدید، پس از برکناری مسئولین مرتبط با این تخلف و فعالیت های مداوم دولت یازدهم، ۵ فروند از این کشتی‌ها به کشور بازگردانده شد. اما ۳ فروند از این نفتکش‌ها کماکان مفقود است.

در بررسی‌های صورت گرفته مشخص شد این سه فروند نفتکش توسط تبعه یونانی به فروش رسیده  و در نتیجه بالغ بر یکصد میلیون دلار از اموال ملی از بین رفته است!

لازم به ذکر است با پیگیری مقامات مسئول، تبعه یونانی مذکور با ترفندی خاص به ایران آورده شد که به محض ورود، در فرودگاه امام خمینی دستگیر شد و در حال حاضر پرونده در دادستانی تهران در حال رسیدگی است.

 

منبع: خبرگزاری ایلنا
✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

۱۲ دیدگاه

 1. بسم الله الرحمن الرحیم

  سلام

  احمدی نژاد دزد نبود ولی دزد ها را دوست داشت

 2. دکل نفتی و جریان بورسیه ها که اثبات نشد که
  تهمت نزنیم
  کار کثیفیه

  • بورس ها که رو شد و از دانشگاه ها اخراج شدن

  • تهمت؟؟؟؟!!!!!!!!
   خداوند لعنت کند محموداحمدی نژاد را….که ایران و جوانان دهه۶۰را نابود کرد….

   • و خدا تو آدم بی سواد دروغ گو رو لعنت کنه که الکی تهمت میزنی.

    به گزارش فارس، پسر وزیر اصلاحات به عنوان پیشانی و مرد در صحنه یک تیم پشت پرده از نیروهای مشغول به کار و اخراجی یک نهاد خاص، در موضوع دلالی دکل‌های نفتی فعالیت می‌کرده است.

    ????بر این اساس، پسر مهاجرانی یک قرارداد مفصل با یکی از دلالان اصلی دکل یعنی رضا طباطبایی منعقد کرده است که بر اساس آن ۴۰ درصد از همه قراردادهایی با موضوعیت نفت و عاملیت وی سهم می‌برده و برای این قرارداد ۳۰۰ میلیون تومان پیش‌پرداخت گرفته است.

    • احمدی نژاد تویی یا باباته ؟؟؟
     من به اون لعنت میفرستم به تو ربطی داره میای شروبر میگی….
     هرموقع گفتن پیرزن بپروسط جربزن….

 3. بله یکی یکی داره درمیاد (تماشا) (تماشا) (تماشا) (تماشا) (تماشا)

  شانس اوردیم پانشدیم ببینیم کلا ایران سرجاش نیست (تماشا) (تماشا) (تماشا)

 4. محمود کاپر فیلد تقدیم میکند.
  بی شوخی بعضی آدمها اونقدر جذبه (هم در رفتار و هم در ظاهر) دارن که کسی جرات سواستفاده نداره و بعضیها بر عکس هیچ نشونی از غرور، جذبه و اقتدار حداقل در ظاهر ندارن و این باعث سواستفاده بقیه میشه. احمدی از اون آدمهایی بود که دور رو برش پر از افراد فرصت طلب که منتظر سو استفاده از هر چیزی بودن.تفاوت رفتار خارجیها در ملاقات با روحانی و محمود رو مقایسه کنید.

 5. دکل نفتی ثابت نشد
  بورسیه ها هم از هزاران نفر رسید به تعداد انگشتان دست
  شانتاژ رسانه ای خووووب بلده این اقا

پاسخ دهید

لطفا نام شهر خود را ذکر کنید مثال (علی از تهران)