نظرسنجی وبسایت غربی / احمدی نژاد محبوبتر است یا روحانی

 
نتیجه نظر سنجی یک وبسایت غربی/ احمدی‌نژاد محبوب‌تر است یا روحانی؟
وب‌سایت نشنال در مطلبی به بررسی نظرسنجی اخیر از مردم ایران و تحلیل نتایج آن پرداخت.
 
س نتیجه نظر سنجی یک وبسایت غربی/ احمدی‌نژاد محبوب‌تر است یا روحانی؟

 
 

وب‌سایت نشنال در مطلبی به بررسی نظرسنجی اخیر از مردم ایران و تحلیل نتایج آن پرداخت.

وب‌سایت “نشنال” در مطلبی نوشت: نتایج یک نظرسنجی جدید نشان می‌دهد ایرانی‌ها چه مسائلی را مهم می‌شمارند. توافق هسته‌ای ایران، حسن روحانی، انتخابات ریاست‌جمهوری سال آتی ایران، نقش ایران در جنگ سوریه و داعش از جمله این مسائل هستند.

 

در ۱۴ ژوئیه سال گذشته میلادی، ایران و ۱+۵ بر سر مسئله هسته‌ای این کشور به توافق رسیدند. بر اساس این توافق، ایران فعالیت‌های هسته‌ای خود را در مقابل لغو تحریم‌های اقتصادی محدود می‌کند. حسن روحانی به مردم ایران اعلام کرد این توافق هسته‌ای به بهبود وضع اقتصاد کمک خواهد کرد.

پس از حصول توافق، نظرسنجی‌ها در ایران نشان دادند ۶۳ درصد مردم به پیامدهای مثبت آن در اقتصاد این کشور ظرف یک سال امیدوار بودند. پس از یک سال، نتایج نظرسنجی دیگری نشان می‌دهد ۷۴ درصد ایرانیان اعلام کرده اند طی سال گذشته هیچ بهبودی در اقتصاد این کشور مشاهده نکرده اند.

این وبسایت نوشت: هنگامی که از احتمال انتخاب مجدد حسن روحانی به عنوان رئیس جمهور ایران صحبت به میان می‌آید، باید بدانیم محبوبیت و جایگاه وی در میان مردم مانند سابق نیست. جالب اینجاست نظرسنجی جدید اعلام کرده است محبوبیت رئیس جمهور سابق ایران – محمود احمدی نژاد – در حال افزایش است.

احمدی نژاد اعلام کرده بود زندگی سیاسی‌اش به پایان رسیده است. اما اکنون شواهدی در دسترس است که وی را در حال آماده شدن برای یک دوره دیگر از ریاست‌جمهوری ایران نشان می‌دهد. در زمان ریاست جمهوری وی، به همه افراد جامعه یارانه تعلق می‌گرفت. وی به بخش‌های گوناگونی مانند بنزین، گاز و برق، یارانه اختصاص داده بود.

 

این نظرسنجی نشان می‌دهد محبوبیت احمدی نژاد تنها ۸ درصد با محبوبیت روحانی فاصله دارد. این در حالی است که سال گذشته این اختلاف، ۲۷ درصد گزارش شده بود.

علاوه بر این، این نظرسنجی مشخص کرده است ۷۵ درصد ایرانی‌ها معتقدند آمریکا مقصر اصلی بهبود نیافتن اقتصاد ایران است. ایرانیان باور دارند آمریکا موانعی را برای از سر گیری روابط تجاری ایران با شرکت‌های غربی و بازگشت کامل به نظام مالی جهانی بر سر راه ایران قرار داده است.

در ادامه این مطلب آمده است: طبق نتایج این نظرسنجی، منفورترین کشورها و گروه‌ها برای ایرانیان، عربستان سعودی (با ۸۱.۳ درصد نظر بسیار مخالف) و داعش (با ۹۷.۶ درصد نظر بسیار مخالف) هستند. محبوب‌ترین کشورها و گروه‌ها نیز برای ایرانیان، سوریه، حزب الله و عراق هستند. همچنین محبوبیت ترکیه بین ایرانیان از سال ۲۰۱۴، ۵۰ درصد کاهش داشته است.

 

یکی از یافته‌های جالب در این نظرسنجی، محبوبیت بسیار زیاد سردار قاسم سلیمانی – فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی – است. محبوبیت وی در نظرسنجی اخیر افزایش یافته است.

منبع باشگاه خبرنگاران
✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

۶۰ دیدگاه

 1. مراحم کلیدساز ……
  چرا فیلتر نکرده ای …..
  به دیدگاههای زیر تایید نخواهد شد:

  ۵- دیدگاه ها بر خلاف دولت کلیدساز یا بهتر بگم قفل ساز تایید نخواهد شد.

  • توجه داشته باشید که برجام یا…. همه دارو هایی بودند که برای یک درد تجویز میشد اون بیماری هم اسمش تحریم های اقتصادی بین المللی از سازمان ملل بود،آمریکا که از اول انقلاب مارو تحریم میکرد چیزی نبود اما در دوران سالهای۸۴تا۹۲دولت حرفهایی را به زبان آورد که از اون طریق بهانه هایی به دست سازمان ملل و مجامع جهانی داد تا آنها هم با آمریکا هم سو شوند و ایران را تحریم کنند ما نفت میفروختیم تازه اگر کسی ریسک خریدنش را اما انجام میداد بعد پول نفت میبایست به حساب ایران توی بانک جهانی برود میرفت ولی بانک جهانی هم بر مبنای قطع نامه های سازمان ملل که دولت اون موقع بهش کاغذ پاره میگفت اون پول ایران بلوکه میشدو…..

   • چون میگفتند ما موشک هایی داریم که هم آمریکا و هم اسراییل را میتونیم باهاشون زیر و رو کنیم خوب به جای این حرف بگو ما موشک هایی داریم که مثلاََ۵۰۰۰۰کیلومتر بُرد داره وقتی میگند فلان کشور را نابود میتونیم بکنیم میاند میگند ایران تروریست هست و قصد کشتار داره و باید جلویش ایستاد و شورای امنیت باید قطع نامه بدهد و ایران تحریم شود و حالا به جای رسیدن به برنامه های بالادستیمون و چشم انداز۲۰ساله مون مجبور میشیم بریم خودمون را درگیر برجام کنیم چون یک نادان که عقده ی رجز خونی داشته۸سال رییس جمهور ایران بوده به جای عمل خوب در گیر لات بازی سیاسی بوده و کلی تحریم بین المللی دست آورد دولتش بوده بگذریم از اختلاص ها شون و پایه گذاری حقوق های نجومی و………… (عینک)

    • به قول خودم که در کتاب شعرم گفتم:
     هر کس به طریقی مخ ملت بزند
     تا رای کند جمع و سپس غر بزند
     محمود که دائم می زدش ممد را
     دیدی که حسن چگونه محمود بزند؟ (ضایع شدن) (ضایع شدن) (ضایع شدن)
     همه بلدن تا میان رو کار /**/ به رئیس جمهور قبلیه!!! بابا کارتونو بکنین دیگه اه (مو کندن) (مو کندن) (مو کندن)
     بچه ها قول بدین بهم رای بدین من سال دیگه رئیس جمهور شم همتونو میذارم وزیران و معاونینم.مچکرم! (پز)

    • محمود که دائم می زدش ممد را
     دیدی که حسن چگونه محمود بزند؟ (خنده زیاد) (خنده زیاد) (خنده زیاد) (خنده زیاد) (خنده زیاد) (خنده زیاد) (خنده زیاد)

    • آخه محمود بچه هست بچه هم که زدن ندارد یعنی کسی اینها همه گند کاری محمود را نمیدید؟نفت میفروخت جاش چوب بستنی میگرفت (مسخره) چون تحریم بودیم نمیتونس از حساب ایران توی بانک جهانی استفاده کنه (مسخره) حالا از خودش بپرسید عامل ایجاد تحریم ها کی بوده؟

 2. اولین باره میخوام به افتخار مراحم دست بزنم که جسارتشو داشت تا از حقایق بگه. (تشویق) (تشویق) (تشویق) (تشویق)

  الان اگه توجامعه بری احمدی نژاد خیلی طرفدار داره.منم معتقدم اگه احمدی نژاد درانتخابات شرکت کنه اگرهم اول نشه با اختلاف اندکی دوم میشه…. خداییش الان یکم روحانی بیشتر طرفدار داره ولی این برجام اینقدر افتضاح بودکه تاسال دیگه طرفداراشون برابر میشن.و اگر۴سال دیگه روحانی باشه.اینقدر گند زده خواهدشدکه دوباره مثل سال۸۸ احمدی نژاد باقاطعیت اول میشه.احتمالا دوباره فتنه بشه.

  بخداقسم برید تحقیق کنید راست میگم یانه.درسال۸۸ چهارده سایت و منبع معتبر آمریکایی. سوئیسی . چینی.روسی بانظرسنجی که از ایرانیا کرده بودن همشون از پیروزی قاطع احمدی نژاد خبر میداد.اما فقط یک گروه تندروی نامرد اتهام تقلب زدن.حتی روحانی و رفسنجانی هم نتایج رو قبول داشتن.اما خاتمی و موسوی و کروبی از خر شیطون نمیومدن پایین.

  • مراحم لطفا تایید کن هیچ بی احترامی نیست ممنون
   البته این اقای م.ا میتونه دولت جدید رو داخل اوین راه اندازی کنه .مشکلی نیست .الان اونجا وزیر داریم معاون داریم مشاور داریم سخنگو داریم فقط یه رییس میخواد که ایشالله به زودی به جمع سایر دوستان پاک دست میپیونده . یه سری دوستان هم هستن که فقط و فقط به فکر جیب خودشونن که چجوری پر بشه .حالا میخواد اختلاص باشه دزدی باشه غارت باشه حمایت از خلاف کار باشه و ….. اینا همچنان هستن به اسم خدا و پیغمبر و اسلام و نهج البلاغه میدزدن و می چاپن که خدا نسلشونو نابود کنه تو این مجله هم چند تایی هست

   • آره جلز و ولز بزن حداقل ما مثل اون ارباب از سگ هار نجس ارت نیستیم بریم با زنای جون لاس بزنیم حرف خدا پیغمبر میزنیم و عمل هم میکنیم نه فقط واسه پیش بردن اهدافمون از اسلام استفاده کنیم.

    • اخه عزیزم کبوتر با کبوتر باز با باز . تورو چه به لاس زدن و حرف زدن و عمل کردن؟؟؟ تو برو یونجه هاتو بخور بع بع کن بچرخ واسه خودت . یه حموم هم برو احساس میکنم بوی گندت تا اینجا هم میاد . از سگ هار نجس تر و منفور تر میدونی چیه؟؟؟ تویی ابوالفضل

    • امام صادق : خداوند موجودی از سگ نجس تر خلق نکرده ولی دشمنان ما اهل بیت از سگ نجس ترند

     خوب حالا یه نفر دتره حرف از اسلام میزنه لباس پیغمبرم پوشیده ولی تو دوران ریاست جمهوریش میره با همجنس بازا دیدار میکنه بدون هیچ ابایی با زنان جوان روبوسی میکنه با آمریکا مذاکراتی مخفیانه میکنه .

     آیا این فرد نفوذی نیست ؟! آیا این فرد دشمن اهل بیت نیست ؟
     اهل بیت با لباسشون با همجنس بازا دست دوستی دادن ؟
     خاک بر اون دهنت

     حالا فهمیدی چرا میگم از سگ نجس تره ؟ خوب حالا تو دلیلتو بگو چرا به من میگی نجس باشه ؟!

    • میدونی چرا به تو میگم نجس؟؟ چون تو زمان امام صداق به دنیا نیومده بودی . اگه الان امام صادق بووود شک نکن تو میشدی نجس تر از سگ . کسی که از دزدی و فساد دفاع کنه .بدبختی و مصیبت مردم رو لاپوشونی کنه کسی که به گناه استمرار داشته باشه و از همه مهمتر تو جامعه منفور باشه یعنی نجس. خدا اون دنیا از حق خودش میگذره ولی از حق الناس نمیگذره و این منفور بودن یعنی حق الناس. به فکر اینی که باز اون مردک بیاد مملکتو این دفعه دیگه از ریشه و بن نابود کنه .تو و امثال تو که خیالی نیست پولتونو میگیرین

 3. ای خدا نه روحانی نه احمدی نژاد چرا یکی نمیاد وضع مردمو درست کنه و دلسوز این مردم بیچاره باشه …..ای خدا

  • ملت ابله لیاقتشون همینه…ایشالله محمود بیاد و طومار این مملکتو بپیچه بهم…گرچه نابود میشم ولی بزار این ملت احمقی که طبق این نظر سنجی عاشق احمدی نزاد هستند بهفنا برن…لیاقت مملکتی سیستمی ودرست را ندارن مردم ایران….

   • اولا به سایر ایرانی های توهین نکن و به ۳۰ میلیون رای احترام بزار فتنه گر خائن.
    کی میخوایین بفهمین شما جماعت لیبرال کل ایران نیستید ؟!

    ملت ایران علی وار زندگی میکنن نه مثل شما زیر یوغ آمریکا و ترس از حمله اسراییل !

    محمود میاد طومار رو میپیچه ولی طومار سرمایه دار هارو واسه همین هم هست اینطور علیه ش بد میگن. درود بر محمود .

    • آخه داداش من این سیاست محمود در دوران آقای هاشمی اوایل دهه۷۰ اومد که اجرا بشه ولی ایشون دیدند که این سیاست سخت گرفتن به سرمایه دار ها موجب میشود که آنها سرمایه خود را از ایران خارج کرده و در کشور های دیگر سرمایه گذاری کنند و کارخونه بزنند و این به ضرر ایران بود چون هم تولید ملی کاهش میافت هم بیکاری زیاد میشد که اونوقت آقای هاشمی باسیاست دوستی با سرمایه داران وارد شد و اعتمادشون را جلب کرد

    • اما محمود داره از همون سیاست تجربه شده ی غلط دوباره استفاده میکنه و میگه هاشمی را این سرمایه دارها خریدندش و… و محمود از همین سیاست غلط استفاده کرد و کلی سرمایه از کشور خارج شد وسرمایه دارها در عراق و افغانستان و…در دوران محمود مشغول سرمایه گذاری شدند و اونجا کارخونه زدند و ادامه تجارت کردند و این شد به ضرر ایران که بیکاری زیاد و تولید کم و خودمون مجبور به واردات بشویم عزیز من اقتصاد را همون قدر که کارگر پیش میبرد همونقدر هم سرمایه دار پیش میبرد خودت که ریاضی خوندی در آمار مگه نخوندی که جامعه ای موفق است که نمودار اقتصادی زنگوله ای دارد و مُد و میانه و میانگینش بر هم منطبق باشد؟

    • نظرتو میبینم ومیخونم یاد خوده خوده معاویه بن ابوسفیان میفتم…تو واربابت محمود پیرو اسلام ناب عمری و معاویه هستید وبا ظاهرسازی دارید حکومت میکنید….
     درود بر روحانی…با اینکه طرفدارش نیستم… وبهش رای ندادم…ولی سال۹۶ ازگر محمود بیاد میرم با خونم به روحانی رای میدم….بسکه از محمود متنفرم….

    • من هم خیلی متنفر هستم (لایک)

  • پدرام جون متاسفم ولی بازم قانع نشدم چرا به من میگی نجس و من دلایلمو واست گفتم و واسشون مدرک هک آوردم . ولی تو به من میگی از فساد حمایت میکنم . خوب بر چه اساسی میگی ؟! رو هوا ؟! میبنی تهمته

   گفتی تو زمان امام صادق نبودی اگه بودی میشدی نجس تر از سگ !!!!!!!!!! اصلا چه ربطی داشت. دوستان هرکی از حرف های این سر در میاره واسه من توضیح بده. آها مثلا با خودت فکر کردی من حدیث از امام صادق آوردم تو هم تو حرفات اسم مقدس امام رو بیاری که کم نیاورده باشی. وگرنه حرفی که زدی اصلا ربطی نداشت.فقط خواستی از اسم امام صادق استفاده کنی همین. کاری که شما ها میکنین همینه فقط اط اسمشون استفاده میکنین نه عملشون.

 4. من اگه قرار باشه فقط روحانی و احمدِی نژاد کاندید باشن به محمود رای میدم .البته اگه جلیلی باشه به اون رای میدم. خداکنه که یا احمدی نژاد کاندید بشه یا جلیلی….عمر ریاست روحانی تموم شده….

 5. به جون هرچی مرده
  احمدی بر میگرده

 6. نه این نه اون فقط اقا امام زمان باید به داد این ملت برسه
  اقا خودش ظهور کنه مشکل دنیا حل میشه (عشق) (عشق) (عشق)

  خدا کنه فردا صداش رو از مکه بشنویم (عشق) (عشق) (عشق)

 7. مراحم عزیز تایید کن هیچ بی احترامی نیست
  یعنی باید فاتحه اون مردم ( تعداد اندکی مفتخور دزد ) رو خوند که واسه اینکه مثلا حزبشون یا شخص مورد نظرشون موفق بشه انواع اقسام موانع رو میذارن جلو پای مردم و مسولین . بابا یکم کوتاه بیاین دیگه لامصب هااااا شما ها سیرموووونی ندارین؟؟؟ بس نیست؟؟؟ بزارید این مردم رنگ ارامش ببینن بزارید بعد ۸ سال یکم ارووم باشن .خود یاروووو فهمیده چه گندی زده و ۲زار اعتبار واسش نمونده ۱۰۰ بار اعلام کرده من نمیااااام من عمر سیاسیم تموم شده ولی این دوستان کاسه لیس ول نمیکنن . دلیلش هم معلومه به فکر جیب و منافع خودشونن نه مردم . وگرنه کسی که ۲ سال شهردار باشه هیچ عقل سلیمی نمیگه بره رییس جمهور شه . برید خدارو شکر کنید مملکت اسلامی و رافت اسلامی داریم وگر نه تا الان ۱۰۰ بار همشونو اعدام میکردن . به قول اون دوستمون حاله نوووور رو دیدی دورت اونوقت این همه فساد و دزدی و غارت رو ندیدی؟؟؟ نخواستی ببینی؟؟؟ (خنده) (خنده)

  • آخرش هم نگفت که اون ممه را اون لولو کجا برده (شکلک)

   • حسیــــــــــــــن (عصبانی)

    • (خنده زیاد) (خنده زیاد) (خنده زیاد) (خنده زیاد) (خنده زیاد) وای نفس عصبانی شده
     چه جالب حیف اسم حسین نیست کرده شاپور (عشق) (عشق)

    • منم عاشق اسم حسینم
     زهراجون عصبانیت من خنده داره الان (بی تقصیر) (خنده زیاد)

    • نه عزیزم خنده م واسه حرف شاهپوره
     اون کلمه ش (شکلک) (شکلک) (شکلک)

     تو عزیزی (ماااچ) (ماااچ) (ماااچ)

    • سلااااااااااااااااااااااااااام
     خوب محمود خان اون اسم(ممه را لولو برد) را گفته بود رییس جمهور مملکت من فکر کردم حرف بدی نیست (مسخره) (خنده زیاد)
     اسم حسین را خودم هم عاشقش هستم ولی اون اوایل تقریباََ۱سال و اندی پیش که اومدم مراحم فکر کردم اینجا مسخره بازی هست اسم شاهپور را گذاشتم که هم تک باشه و هم یکی از رفیق هام روم این اسم مستعار را گذاشته بود (شکلک) دیگه تغیرش هم ندادم که به قدمتم ضربه ای نخوره (خنده)
     نفس جون کجای پس نیستی کم میبینمت جداََ نگرانت بودم چون آخرین بار حالت تنظیم نبود ولی من یادت هستم ها (ماااچ) نگی بی معرفت هستم ها (شکلک) (گل)

    • (خنده زیاد) (خنده زیاد) (خنده زیاد)
     ممنون از توضیح اقا شاپور (شکلک) (شکلک) (شکلک) (گل) (گل) (گل)

    • (گل) خواهش میکنم زهرا خانوم
     اون موقع ها ماچندا رفیق باحال بودیم اسم۳تا مون حسین بود اگر یکی میگفت حسین۳نفر بر میگشتیم نگاه میکردیم تا اینکه تصمیم بر نام مستعار گرفتیم من شدم شاهپور که دیگه کم کسی اسمش مثل من باشه اون رفیقم شد پیام که گفت فامیلیم هم میگذارم بازرگانی که بشه پیام بازرگانی (خنده زیاد) اون یکیمون هم شد سهراب
     خلاصه شاهپور اونجا شاهپور شد (شکلک) (گل) (گل) (گل) (گل)

    • بازم تشکر مجدد از شما برای توضیح (گل) (گل) (گل) (ضایع شدن) (ضایع شدن) (ضایع شدن) (مسخره) (مسخره) (مسخره) (مسخره)
     اما واقعا من عاشق اسم حسین و ابوالفضلم
     اصلا این دوتا اسم شنیدنشونم اشک میاره تو چشام (دلشکسته) (دلشکسته) (دلشکسته) (دلشکسته)

    • ای وای چرا؟اسم من را که میشنوی گریه ات میگیره؟ (نگاه) (تماشا)

    • نه خواهش میکنم شما که اقایی (گل) (گل) (گل) (شکلک) (شکلک)

     نه یاد محرم میفتم (دلشکسته) (دلشکسته) (دلشکسته) (دلشکسته)

    • سلام داداشی ببخشید که نبودم هیچ دلیلی هم نمی تونم بیارم که بی معرفتیمو توجیه کنم
     عذرتقصیر داداشم (ماااچ) (ماااچ)
     دلم برات تنگ شده بود (ماااچ)

 8. ملت ابله رو خوب اومدی

  ملتی ک هرچی بیشتر گشنگی و بدبختی بدیشون بیشتر حال میکنن جنسارو گرون کنی بیشتر میخرن مغزشون فق حول نیم تنه پایینه
  بیکار .تنبل.تنها کاریم توش خبره هستن فضولی تو زندگی بقیه اظهار نظربیمورد .جوگیر شدن وفوش دادنه.همیشه هم منتظرن یکی بیاد نجاتشون بده
  بشینین تا بیاد

 9. مجید از مشهد

  مشکل ما نه احمدی نژاده نه روحانی. مشکل ما اینه که وقتی یه دولت روی کار میاد میزنه کارای دولت قبل رو چه خوب و چه بد میزاره کنار و می خاد خودش از نو شروع کنه. و این گونه بود که ما هیچ گاه پیشرفت نکردیم.

 10. می دونی چیه تا وقتی که عکس و اون صفحه ایی که اصل این مطلب توش چاپ شده و لینکش رو ندی من این جفنگیاتت رو باور نمی کنم

 11. اگر به این باشه که منم خوندم نظر سنجی وب سایت غربی: حمایت مردم از دولت فعلی بیشتر از دولت سابق… نه جانم انقدر اخبار متنوع زیاد شده که با رفرنس به یه عنوان ” وب سایت غربی” نمیشه تیتر سازی کرد البته برای اون دسته از آدم هایی که دیگه فهمیدند تو این دنیا هیچ چیزی رو نباید باور کرد جز با دلیل و مدرک نه یه عنوان ساختگی

 12. عه بیزارم از همشون
  بیزارم ازشون ک جامعمونو ب تباهی کشیدن
  غرق میشیم توی باتلاقو خبر نداریم ک هنوزم داریم دستو پا میزنیم

  • (تشویق) (تشویق) (تشویق) (تشویق) (تشویق) (لایک) (لایک) (لایک) (لایک)
   عالی بود نفس جون

   • فداتم عزیزم (ماااچ) (عشق)

    • خیلی خوبه شما ۲ آجی خوب من با هم خوبید و باعث خوشحالی هست (لایک)

    • خداروشکر
     مگر قرار بوده جنگ کنیم وا (بی تقصیر) (خنده زیاد) (ماااچ)

    • (خنده زیاد) (خنده زیاد) (خنده زیاد)
     ممنون از توضیح اقا شاپور (شکلک) (شکلک) (شکلک) (گل) (گل) (گل)

    • نه نفس خانوم من
     جنگ چیه؟خوب مثل هم فکر میکنید را میگم (ماااچ) (ماااچ) (ماااچ) (گل) (گل)
     این ZTهمون زهرای خودمون هی میگه ممنون از توضیح آقا شاهپور من فکر میکنم پشت این جمله اش معنی دومی هم هست واسه همین بهش میگم
     ممنون از ممنون بودن زهرا خانوم و (خنده زیاد) (خنده زیاد) (خنده زیاد) (خنده زیاد) (گل) (گل) (گل) (گل) (شکلک) (شکلک) (شکلک)

    • نه باور کنین از ته دل تشکره فقط اقا شاپور (ضایع شدن) (ضایع شدن) (ضایع شدن) (ضایع شدن) (ضایع شدن) (ضایع شدن)

    • خیلی خیلی ممنونم ازت
     شما لطف دارید (گل) (گل) (گل) (شکلک)

    • بله (ماااچ)

    • منم مثل نفس جون میگم مگه قراره دعوا کنیم (بی تقصیر)

     نفس جون و سمانه جون و سحر جونم و النازجون همه دوستامن

     دیگه فعلا با کسی اشنا نیستم (شکلک) (شکلک) (شکلک)

    • سمانه از مشهد

     (ماااچ) (ماااچ) (گل) (گل)

    • همه تون خوبید این سمانه هم کمتر با من مکالمه داشته ولی از متن هاش معلومه که اینجا آب گشته و چاله را پیدا کرده یعنی همفکر ها هم دیگه را جستند واقعاََ هم چه زیبا یکی از کرمان یکی از مشهد یکی از شاهرود یکی از تهران و اگر مینا هم بر گرده میشه۲تا از تهران

    • فدات سمانه جونم (ماااچ) (ماااچ) (ماااچ) (ماااچ) (ماااچ) (ماااچ)

    • شاهرود کیه (چونه خاروندن) (چونه خاروندن) (چونه خاروندن)

    • شاهرود نفس خانوم هست (شکلک)

    • (گل) (گل) (گل) (گل) (شکلک) (شکلک)

پاسخ دهید

لطفا نام شهر خود را ذکر کنید مثال (علی از تهران)