هیلاری کلینتون به ذات الریه مبتلاست

هیلاری کلینتون
هیلاری کلینتون

 

به گزارش مجله مراحم به نقل از بی بی سی؛ ماجرای ضعف و بی حالی هیلاری کلینتون در حاشیه مراسم سالگر یازده سپتامبر در نیویورک با اظهارات پزشک خانواده کلینتون وارد فاز جدیدی شد. پزشک خانوادگی می گوید هیلاری کلینتون به ذات الریه دچار شد و از روز جمعه تحت درمان بود.

هیلاری کلینتون روز یکشنبه ۲۱ شهریور مصادف با پانزدهمین سالگرد حملات تروریستی یازده سپتامبر ۲۰۱۱ بود در مراسمی به این منظور شرکت کرد اما به دلیل ضعف جسمانی مجبور شد مراسم را ترک کند.

ویدئویی منتشر شده که نشان می دهد کلینتون دچار ضعف جسمی شده و تا رسیدن خودرو به یک ستون تکیه داده است. بعد هم هنگام سوار شدن در ماشین، محافظانش به او کمک می کنند.

در ویدئویی که از انتقال  کلینتون به ماشین منتشر شده، ضعف و بی حالی نامزد حزب دموکرات مشهود است.

پزشکان کلینتون در بیانیه ای ابتدا اعلام کردند خانم کلینتون دچار گرمازدگی شده و در حال حاضر حال او خوب است.

اما عصر یکشنبه دکتر لیزا بارداک پزشک خانوادگی کلینتون اعلام کرد از روز جمعه بیماری خانم کلینتون ذات الریه تشخیص داده شد و با آنتی بیوتیک تحت درمان قرار گرفت که در نتیجه او در مراسم روز یکشنبه دچار گرمازدگی و کم آبی بدن شد.

بیماری کلینتون و انتخابات
ضعف و بی حالی کلینتون در حالی خبرساز شده که پیشتر جمهوریخواهان، سلامت جسمی کلینتون به عنوان نامزد انتخابات را زیر سوال برده بودند.

وضعیت جسمی کلینتون از این جهت اهمیت دارد که او نامزد انتخابات ریاست جمهوری آمریکاست.

 

هیلاری کلینتون
هیلاری کلینتون

معمولا در رقابت نامزدهای این انتخابات، آنها سعی دارند که نشان دهند از همه جهت برای سمت ریاست جمهوری آماده اند و برخی نامزد ها نسخه ای از پرونده پزشکی خود را منتشر می کنند.

یک ماه پیش پزشک دونالد ترامپ پرونده پزشکی او را منتشر کرد و ستاد انتخاباتی وی از کلینتون خواست چنین کند.

درباره سلامت کلینتون که ۶۸ ساله است، بحث هایی وجود دارد. در سال ۲۰۱۲ زمانی که هنوز وزیر خارجه ایالات متحده آمریکا بود، ناگهان به دلیل بیماری که جزئیات آن فاش نشد بستری شد. پزشکان بعد گفتند لخته خون در یکی از رگ های سر کلینتون موجب بیماری بود که درمان شد.

در پی انتقادات کمپین انتخاباتی ترامپ، دکتر بارداک پزشک خانوادگی کلینتون ماه پیش از سلامت جسمی کلینتون گفت و تاکید کرد او آمادگی خدمت به عنوان رئیس جمهوری را دارد.
✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

یک دیدگاه

  1. این کثافت از ترامپ بدتره.ترامپ فقط هارت و پورت میکنه.جرج بوش با اون کله خر بودنش نتونست غلطی بکنه.از تهدیدات ترامپ نگران نباشیدچون حمله نظامی به ایران احتمالش نزدیک به صفره…

    اما دمکرات ها بسیار در ایجاد تحریم و فتنه و تفرقه افکنی ماهرن.همین هیلاری کثافت به شدت به دنبال ایجاد پروژه خاورمیانه جدید بود و هست…لطفا به سایت های خودشون برید و این رو سرچ کنید : new middle east ببینید کثافتا برای منطقه چه نقشه ای کشیدن.قراره ایران عزیزمون به چندین تیکه تقسیم بشه.فقط کافیه نظام ایران سقوط کنه تا نقشه هاشون عملی بشه.

    خداکنه ترامپ رای بیاره.افراطی هست اما این افراطی بودنش آمریکا رو تو دنیا منزوی میکنه.

پاسخ دهید

لطفا نام شهر خود را ذکر کنید مثال (علی از تهران)