واکنش آمریکا به هشدار سپاه به عربستان

واکنش آمریکا به هشدار سپاه به عربستان

معاون سخنگوی وزارت خارجه آمریکا هشدار دریایی امروز سپاه به عربستان برای دور ماندن از آب‌های سرزمینی ایران را باعث تشدید تنش‌ها در منطقه دانسته و می‌گوید «از عبور آزادانه کشتی‌ها حمایت می‌کنیم.»

واکنش امریکا به هشدار سپاه, هشدار سپاه به عربستان,هشدار ایران به رزمایش عربستان,واکنش امریکا به تهدید سپاه پاسداران

به گزارش مجله مراحم؛ «مارم تونر» معاون سخنگوی وزارت خارجه آمریکا به هشدار امروز نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به شناورهای شرکت‌کننده در رزمایش عربستان و متحدانش در خلیج‌فارس واکنش نشان داد.

سپاه امروز به شناورهای حاضر در رزمایش سپر خلیج (فارس) هشدار داده بود که هیچ یک از آنها حق نزدیک شدن به آب‌های سرزمینی ایران را ندارند و در صورت گذشتن از مرزهای آبی کشور «مقابله متناسب و فوری» انجام خواهد شد.

خبرنگار آسوشیتدپرس در این خصوص سوالی از تونر پرسید که وی پاسخ داد: «ندیده‌ام این بیانیه (سپاه پاسداران) را ولی اگر همانطور باشد که شما گفتید، باعث تشدید تنش‌ها در منطقه خواهد شد.»

تونر با لحنی تهدیدآمیز ادامه داد: «ما در آنجا (خلیج‌فارس) هم مثل همه جاهای دیگر دنیا، از تردد آزاد کشتی‌ها حمایت خواهیم کرد.»
✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

۶ دیدگاه

 1. مهرداد از کرمان

  تهدید خیلی تند بوده آمریکا خودش اومده وسط میدونه که از عربای وهابیه خوک صفت شکم گنده بخاری بلند نمیشه

 2. شما غلط خواهید کرد (خنده زیاد) (خنده زیاد) (خنده زیاد)

 3. بگو باشه تو راس میگی فقط نمیدونم چرا تا ۴ تا قایق تندروی سپاه رو میبنید وسط دریا سوراخ موش رو شبی ۱۰۰ یورو اجاره میکنید ! (خنده)

  آرنولداتونم که همون موش مرده هایی بودن که وقتی با احترام دستگیر شدن زار میزدن که ! (خنده زیاد)

  حقارت شما رو در برابر ایران دنیا تماشا کرده (شکلک)

 4. تو رو سرننه؟ خلیج فارس دقیقا چقدر با آبهای سرزمینی شما فاصله داره که ناو آوردین؟ واسه حفاظت از منافعتون؟ خب بچسبید به منافعتون که راهبرد ایران اینه””امنیت یا برای همه یا هیچکس””

 5. گه اضافی خورده.مرتیکه عوضی. یه روز انشاا… حال شمارو هم می گیریم.وحشی های متجاوز.درود بر بچه های سپاه.

پاسخ دهید

لطفا نام شهر خود را ذکر کنید مثال (علی از تهران)