واکنش هنرمندان به تیتر دیوث نشریه یالثارات

مهران غفوریان,واکنش مهران غفوریان به نشریه,بیوگرافی مهران غفوریان,

 

واکنش مهران غفوریان به سوءاستفاده شبکه های ماهواره ای

غفوریان کمدین سینما و تلویزیون:

من در اعتراض به اهانت نشریه ای به هنرمندان، هر واکنشی یا شکایت رسمی انجام بدهم ارتباطی به شبکه های ماهواره ای معاند ندارد، هیچ وقت پاسخی به تماس این رسانه ها نداده ام.

افتخارم این است که در ایران هستم و برای شاد کردن مردم این کشور تلاش می کنم و نحوه اعتراض من ربطی به این شبکه های معلوم الحال که بیشتر به فکر خودشان هستند ندارد. 

توقعم از نشریات کشور خیلی بیشتر است و این نحوه ادبیات نسبت به هنرمندان حتی در صورت اختلاف نظر نیز درست نیست و من را خیلی ناراحت کرد.

 

بازیگرانی به توهین هفته نامه یالثارات واکنش نشان دادند.

 

Yasarat daus دیگر بازیگران هم واکنش تندی به توهین نشریه یالثارات نشان دادند

 

امیر جعفری:

خدایا ما به کجا شکایت ببریم؟؟؟؟ توهین تا این حد؟؟؟

 

امیر حسین علم الهدی:

به نام خدا

این واژه مربوط به کدام آموزه اخلاقی و دینی ایرانیان است؟ لعنت بر کسانی که اینچنین بی محابا بچه مسلمون ها را تحقیر می کنند. لعنت برکسانی که باما و فرهنگ ما چنین کرده اند…و لعنت برکسانی که بگم بگم ها راه انداختند که حال به اسم اسلام و مسلمانی جعلی چنین می کنند با اسلام واقعی محمد (ص)

 

مهراب قاسم خانی:

من عمیقاً از این که این پست رو منتشر میکنم از همه عذر خواهی میکنم. امیدوارم مسئولین و جامعه هنری نسبت به این تیتر یالثارات واکنش مناسبی نشون بدن.

در حالی که اکثر هنرمندان نسبت به این قضیه سکوت کرده اند شنیده شده است خانه سینما امروز بابت توهین این نشریه بیانیه ای صادر خواهد کرد.
✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

۱۶ دیدگاه

  1. خب مثل آدم بیان تو جامعه خیر سرتون الگوی مردمید آخه این چه وضعش؟؟؟مگه مسلمون نیستین شما؟؟؟هیچ اعتقاد و دینی ندارین؟؟؟این چه وضع لباس پوشیدن؟؟؟شماها مسلمون نیستین؟اسلام قبول ندارین؟؟؟خب علنا اعلام کنید بذارین مردم دچار تناقضات نشن…بدونن دین و مسلک شماها چی؟؟اون وضع موهاتون اونم از وضع لباس پوشیدناتون….خب دیوث هم دقیقا به کسی گفته میشه که به ناموسش تعصبی نداره براش مهم نیست کیا به ناموسش نگاه میکنن….کاملا برازندتون

  2. تو اگه روایات و سخنان بزرگان دین و فرستاده های خدا رو قبول نداری بعد شکایت پیش خدا میبری؟عین حدیثی که بوده گفته عزیزم تو سعی کن مراعات کنی تا خطاب قرار نگیری

  3. نچ نچ نچ نچ نچ نچ واقعن از ادب به دوره یه نشریه فرهنگی بی فرهنگ بازی دربیاره ….. مراحم یه انتقاد بکنم ازت عزیزم پرچم که زدی واسه شهادت امام صادق (ع)گوشه نسخه موبایل خیلی جای بدیه اون بالا مثله یه تیتر بزنی بهتره نه میشه مطلبو درست خوند نه کامنتارو خوند نه کامنت گذاشت مثه سایت که یه گوشه براش درنظر گرفتی اینجام همینکارو کن.

  4. همتون دهناتونو ببندین بی غیرت ها . مخصوصا تو امیر جعفری.
    واژه دیوث عربی هست و پیامبر وقیقا از همین کلمه در حدیثشون استفاده کرده.
    هفته نامه به شما نوهین نکرده خودتون به خودتون توهین کردید.

    پیامبر اکرم (ص) فرمود:
    هر مردی که همسرش آرایش کند و از منزل با حالت آرایش کرده خارج شود دیوث است، و هر کس او را دیوث بنامد گناه نکرده است و چنانچه زنی با چهره ی آرایش کرده و عطر زنان از منزلش خارج شود، و شوهرش نیز به این کار او راضی و خشنود باشد، با هر گامی که زن با این حالت بر می دارد، برای شوهرش خانه ای در آتش جهنم بنا می شود. پس پر و بال خانم هایتان را از این جهت ببندید که رضایت خدا و شادمانی و بهشتی شدن بدون حساب را در پی دارد و پر بال زنانتان را در این جهت باز نگذارید.
    بحار الانوار، جلد ۱۰۰، صفحه ی ۲۴۹.

    • با ابوالفضل صد در صد موافقم (تشویق) (تشویق) (تشویق) (تشویق) (لایک) (لایک) (لایک) (لایک)
      افرین (لایک) (لایک) (لایک) (لایک)

    • دیوس یا دیوث یک اسم کاملا ایرانی هستش که عرب بادیه نشین دنیا ندیده و بی تمدن از اون برای حقارت جامعه متمدن ایرانی استفاده کرد دقیقا همین کاری که تو داری الان انجام میدی.

  5. چی میشه بهتون گفت؟؟؟ این روایات مستند ومعتبرهستند،ازخودشون که درنیاوردن ،چیه به شما مثلاهنرمندان برخورد که یه نشریه حرف رک وصریح ائمه روبه شما زده بعدبهتون برنمیخوره که خدا وائمه وامام زمان(عج) دلشون ازشما خون باشه؟؟؟
    حجاب دستور صریح قرآنه اگه مسلمونیم همه ی احکام دین روباید قبول کنیم نه فقط هرجاش که به نفعمون بود واونجا که به ضررمون هست طبق هوای نفس مون ودستورات شیطان پیش بریم.
    تازه وقتی جایگاه فرد حساس ترباشه ازلحاظ وجهه اجتماعی یامذهبی وامثالهم باید خیلی بیشترازافراد معمولی جامعه مواظب باشه ورعایت کنه خیلی ازجوانان نحوه ی پوشش ولباس شون رو باتوجه به پوشش هنرمندان انتخاب میکنن!
    خداوند خودش بنده هاش روبهتر میشناسه که توی قرآن فرموده: نومن ببعض ونکفر ببعض به برخی ازاحکام دین ایمان دارین وبه برخی دیگر کافر هستین!

  6. ۱.رسول خدا – صلّی الله علیه و آله : زمانی که دیدید زنانی موهای سر خود را مثل برآمدگی پشت شتر نموده و در میان نامحرمان ظاهر می شوند، به آنها بگوئید که نمازشان قبول نیست.«کنزالعمال/ ج ۱۶/ ص ۳۹۲»

    ۲.پیامبر اعظم صلی الله و علیه و آله : دو گروره از دوزخیان را دیدم که در این زمان هنوز نیامده اند … زنانی که پوشیده ولی برهنه اند …. سرهایشان را مانند کوهان شتر برجسته می کنند، اینان به بهشت نمی روند و بوی بهشت را که از فاصله ای بسیار زیاد به مشام می رسد، استشمام نمی کنند. «میزان الحکمه/ج۱/ص۵۳۰»

    ۳.رسول خدا – صلّی الله علیه و آله: در آخر الزمان از میان امت من زنانی خواهند آمد که پوشش دارند اما برهنه اند و بر سرهایشان بر آمدگی مانند کوهان شتر خراسانی وجود دارد … پس آنان را لعنت کنید که ملعونند. «صحیح مسلم /ج۶/ص۱۶۸»

  7. وقتی تعصبی، به نوع پوشش ناموستان نداشته باشید ؛ بایدهم، خودتان را برای شنیدن این واژگان، آماده کنید..به هرحال شما چه بخواهید یانه..الگوی افرادِ زیادی هستین ، پس نمیشه که خلافِ دستوراتِ دین رفتار کنید و تازه ، انتظارِ انتقاد هم نداشته باشین

  8. این اعتراض ها برای چیه ؟ این سخن پیامبر اکرم ص است که هر مردی زنش را آرایش کرده بیرون ببرد دیوث است . خدا لعنتتان کند که کشور رو به فساد کشوندید . ما سینمای فاسد نمی خواهیم . ما سینمای در خور شان ملت ایران می خواهیم . آقای مهران غفوریان که مزاقت خوش نیومده یک ذره تو رفتارهات تامل کن . اگر نمی دونی دیوث کیه . اون عملکردی که جنابعالی در جشن حافظ داشتی نمونه بارز دیوث است چه خوشت بیاد چه نیاد

پاسخ دهید

لطفا نام شهر خود را ذکر کنید مثال (علی از تهران)