ورود خانم‌ها به قهوه خانه‌ها ممنوع شد

حضور خانم ها به قهوه خانه غیر قانونی شمرده شد و ورود خانم ها به قهوه خانه و همچنین سرویس دهی قلیان به آن ها ممنوع شد.

ورود خانم ها به قهوه خانه ممنوع

ایسنا : رئیس اتحادیه قهوه خانه داران و سفره خانه های سنتی تاکید کرد که ورود بانوان به قهوه خانه های معمولی غیرقانونی است و در مورد قهوه خانه ها و سفره خانه های سنتی نیز ارائه سرویس قلیان به بانوان غیرمجاز است. 

محسن نظری با تاکید بر اینکه مقابله با فعالیت قهوه خانه ها و سفره خانه های بدون مجوز در دستور کار قرار دارد، گفت:طی چند ماهه اخیر این مقابله ها بیشتر شده و بسیاری از قهوه خانه و سفره خانه های بدون مجوز جهت اخذ پروانه کسب و کار اقدام کرده اند.

 

قلیان کشیدن خانمها ممنوع شد, ممنوعیت قلیان برای بانوان, ممنوعیت ورود بانوان به قهوه خانه ها

سرویس دهی قلیون به خانم ها ممنوع

وی در پاسخ به اینکه آیا سرویس دهی قلیان به بانوان در قهوه خانه و سفره خانه های سنتی و نیز قهوه خانه های معمولی مجاز است یا خیر؟ گفت:به صورت کلی موضوع کشیدن قلیان توسط بانوان به عنوان مسئله غیرعرفی تلقی می شود و ناهنجاری به حساب می آید. اما از لحاظ قانونی هیچ موردی در خصوص غیر قانونی بودن کشیدن قلیان توسط بانوان وجود ندارد؛ هرچند که ارائه سرویس قلیان به بانوان مجاز نیست و در آیین نامه انضباطی اداره اماکن قید شده که نباید به بانوان سرویس قلیان ارائه کرد.

قلیان کشیدن خانم ها در سفره خانه های سنتی ممنوع

رئیس اتحادیه قهوه خانه داران و سفره خانه های سنتی با اشاره به اینکه قهوه خانه ها به دو رسته قهوه خانه ها و سفره خانه های سنتی و نیز قهوه خانه های معمولی تقسیم می شوند، اظهار کرد:به طور کلی ورود بانوان به قهوه خانه های معمولی غیرقانونی است و تنها آقایان اجازه رفت و آمد در این اماکن را دارند اما موضوع قهوه خانه ها و سفره خانه های سنتی فرق می کند و ورود بانوان به آن ها بلامانع است چرا که می توانند از سرویس های دیگری همچون غذا، چایو غیره استفاده کنند. 

نظری افزود:در مورد قهوه خانه های معمولی باید تاکید کنم که نه تنها ارائه قلیان در این قهوه خانه ها به بانوان غیرقانونی است بلکه حتی ورود بانوان به این اماکن قانونی است و به شدت با این مسئله برخورد می شود. در مورد قهوه خانه ها و سفره خانه های سنتی نیز حق ارائه سرویسقلیان به بانوان وجود ندارد و با آن برخورد می شود.

 

 

 
✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

۷ دیدگاه

 1. خو میرن تو خلوت کارشونو میکنن
  فک کردین با این کارا میتونین کنترل کنین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ (شاکی بودن) (شاکی بودن) (شاکی بودن) (شاکی بودن) (شاکی بودن) (شاکی بودن)

  • (سوت) (سوت) (سوت) یادش بخیر اون وقت که ۱۸تا۲۱یا۲۲ساله بودیم با همکلاسی هامون زودی بعد دانشگاه میرفتیم دوره ی ماهم تعداد دانشجو ها زیاد بود و (سوت) (سوت) (سوت) اما من با قلیون میوه ای نمیشدم میبایست کوله(خوانسار)بکشم (سوت) بعد چند وقت چند نفر را هم اصلاح مصرف کردم یعنی از میوه ای به کوله کشی جذب کردم (سوت) الان هم بنده گاهی خونه مادر بزرگ نگاهی به قلیونش میندازم و یاد اون دوران را گرامی میدارم (خنده)
   این عکسه که گذاشتند توی این صفحه مخصوصاََ به دلیل اون گوشی که دست اون خانومه هست توی عکس خیلی واسه من نوستالژیک هست یاد اون دوران بخیر

 2. فردا جناب رئیس جمهور واکنش میدن (خنده)

 3. مکیه از کرمان

  بعضی خانم ها این دوره وزمونه چه غلط ها می کند (عصبانی) (عصبانی)

 4. بهناز.آبادان

  با این کار صد در صد موافقم..جای زن و دختر ایرانی توی قهوه خونه و سفره خونه و کشیدن سیگار و قلیان نیست…

 5. واقعا بهتر که ممنوع شد چون بعضی از خانمها شورش را دراوردن دیگه

 6. مکیه از کرمان

  این ها میخوان مادر اینده بشن بدبخت جامعه

پاسخ دهید

لطفا نام شهر خود را ذکر کنید مثال (علی از تهران)