وضعیت اسفناک احمد پورمخبر

احمد پورمخبر بازیگر طنز سینما در وضعیت نامناسبی به سر می برد.
 
وی که در بیمارستان فیروز آبادی شهر ری بستری است از مسئولان درخواست کرده است یک حقوق اندکی برایش در نظر بگیرند زیرا نه درآمدی دارد و نه بیمه است.
 
 احمد پورمخبر در بیمارستان, احمد پورمخبر نه پول دارم نه بیمه,وضعیت مالی احمد پورمخبر, احمد پورمخبر در بیمارستان
 
 
دختر احمد پورمخبر: پدرم نه فقیر است نه بیمار!

♦ پدر من یک ماه قبل به دلیل فشار خون بالا توسط اورژانس تهران(که بیماران را فقط به بیمارستان‌های دولتی می‌برد) به بیمارستان فیروز آبادی منتقل شد و بعد از چهار روز بستری شدن به منزل برگشت.

♦ در یک موقعیت کوتاه که اعضای خانواده کنار پدر نبوده اند چند جوان حرف‌هایی در مورد فقر و وضعیت بد زندگی را به او آموزش داده‌اند و سپس با فیلمبرداری از پدر، این کلیپ را در فضای مجازی پخش کرده‌اند که در روزهای اخیر باعث سلب آسایش ما شده.




✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

۸ دیدگاه

 1. خوب چیکار کنیم؟؟؟ مسولان چیکار کنن؟؟ این مگه کیه؟؟ تو سن ۹۰ سالگی تازه ۳ ساله ۴ تا سیاهی لشگر بازی کرده .این شد هنرمند؟؟شد بازیگر؟؟؟ به مردم و مسولان چه ربطی داره تو هیچ فرقی با بقیه مردم نداری اقای پورمخبر .اگه قراره به تو کمک شه باید به همه کمک شه . تا ۲ ماه پیش سر تجریش وایمیساد با مردم سلفی میگرفت ۵ هزار تومان هم پول میگرفت . هر روز هم میاد میگه پول بدین بهم کمکم کنید به خدا خیلی رووووووووووووو دارن اینا

  • هنرمند هنرمنده احترامش واجبه

  • چرا زود قضاوت میکنی آخه فقط کارامون همین شده زود قضاوت کردن

   • چه زود قضاوتی؟؟؟ میشه بگی؟؟ یه چی یاد گرفتی . میگم ربطی نداره که هر کی اومد ۲ تا سیاه لشگر بازی کرد ۲ تا دلقک بازی بیان واسش حقوق و بیمه بدن . اگه قراره بدن باید به میلیون ها نفر دیگه که از این بدتر هم هستن بدن . چون این اقا نه واسه فرهنگ و هنر مملکت زحمتی کشیده نه …. واقعا سخته؟؟؟

  • چرا سریع گارد میگیرین؟؟؟ احتمالا متوجه نشدین چی گفتم . میگم احترام کسی که واسه فرهنگ و هنر و سینما و تلویزیون این مملکت زحمت کشیده واجبه و وظیفه دولت و مسولینه که رسیدگی کنن بهش . ولی این اقای پور مخبر چه کاری کرده واسه اینا که گفتم. این اقا ۴ سال پیش اومد تست داد واسه کار رضا عطاران و قبول شد بعد از اون چند تا نقش کوتاه بازی کرد پولشو گرفت و تموم خیلی هم بیشتر از اون چیز که باید میگرفت . اگه قراره به این اقا کمک شه به میلیون ها نفر همسن و هم شرایط این اقا از این بدتر هم هست باید کمک شه .کم الان جوون بیکار داریم؟؟کم مریض و درمونده داریم؟؟ این اقا جمشید مشایخی و کشاورز نیست که . یکم منطقی باشید

 2. به یه انسان درمونده بی پناه توی این سن باید کمک کرد حالا چه هنرمند چه عامی ؛

  پورمخبر هم یکی از همین مردم , وظیفه انسانی حکم میکنه دستی که به سمتت دراز شده رو رد نکنی وقتی امیدی نداره

پاسخ دهید

لطفا نام شهر خود را ذکر کنید مثال (علی از تهران)