وقتی کویت هم برای ایران شاخ میشود!!

به گزارش مجله مراحم به نقل از “الرأی” کویت؛ دادگاه اداری  این کشور، روز بیستم نوامبر آتی (۳۰ آبان) را به عنوان موعد اولین جلسه برای بررسی درخواست “محمد عبدالله  عنزی” –وکیل کویتی- مبنی بر اخراج سفیر ایران از این کشور و احتساب حزب‌الله به عنوان سازمانی تروریستی تعیین کرد.
بررسی درخواست اخراج سفیر ایران در کویت در نوامبر آتی
“عبدالله العنزی” –در شکایت خود به پرونده “گروه عبدلی” که برخی از متهمان آن به اعدام، برخی به مجازات اعمال شاقه و برخی به زندان محکوم شدند، استناد کرده است.
 
این وکیل کویتی در اظهاراتی با مطرح کردن ادعاهای بی‌اساس درباره کشورمان و جنبش حزب‌الله لبنان، اعلام کرد: “ثابت شده است که این متهمان عمدا وحدت و امنیت سرزمین کویت را مورد تعرض قرار داده‌اند، در کشوری بیگانه (ایران) رشد یافته‌اند و برای گروهی (حزب‌الله) که برای تأمین منافع خود، دست به اقدامات خصمانه و اشاعه ناامنی در کشور کویت می زند.”
 
او در ادامه دروغ پردازی‌های خود گفت: “از آنجایی که موضوع شکایت، اخراج سفیر ایران از کویت واحتساب حزب‌الله به عنوان گروه تروریستی است، اگر دادگاه اداری از اتخاذ این تصمیم خودداری کند، این مسئله‌ای منفی خواهد بود که می‌توان برای لغو آن اعتراض کرد.”
 ✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

۱۰ دیدگاه

 1. چقد اینا دور از جون جمع خرن شعور ندارن وای خدا من باشم و یه تفنگ و یه ساعت برنارد اونوقت میدونم چه کنم.

 2. ممنونیم ظریف !!!! ممنونیم روحانی !!!!!!!!

  راستی ظریف از برادرای عربستانیست چه خبر ؟ (خنده)

  • ندا از تبریز

   سلام دارن خدمت رفقای ونزوئلایی و گویانی و زنگباری محمود جونت (تمایل)

  • چقد بالا میری ,,,,,,روحانی

  • ابوالفضل ساقیت کیه؟….روحانی محل سگ به اعراب نمیزاره….مثل محمود نمیره پشت وانت بع بع کنه بره حج….نمیره بیفته به دست وپای اعراب…
   ظریف جواب امارات را داد…گفت از مردی که۱۲سال از کشورت بزرگتره احترام بزار…

  • خیلی خوشحالی؟؟فکر کردی خیلی بارته؟؟ اون که اره بارت هست بارکش خوبی هستی.ولی خداییش برو خودتو نشون بده دیگه در این حد شیرین زدن هم خوب نیست یاااااااااااااااااااااااا ساقیتو عوض کن

 3. ناصر از قدیم

  مراحم نگو کویت شاخ شده، بگو داره جفتک میندازه و عرعر میکنه!! آخه آخه شما شکم گنده های شهوت پرست آدم شدین واسه ما، برین بتمرگین (شادی) (شادی)

 4. کویت غلط کرده با اربابای امریکاییش (تماشا) (تماشا) (تماشا) (تماشا) (تماشا)

پاسخ دهید

لطفا نام شهر خود را ذکر کنید مثال (علی از تهران)