پیام اوباما به مناسبت ماه مبارک‌ رمضان

 

رئیس جمهور آمریکا به مناسبت فرا رسیدن ماه مبارک رمضان پیامی خطاب به مسلمانان صادر کرد.
 
به گزارش پایگاه اینترنتی صدای آمریکا، باراک اوباما، رئیس جمهوری آمریکا در پیام خود خطاب به مسلمانان آمریکایی که ماه رمضان را روزه می‌گیرند وعده داد که از آنها در مقابل افرادی مثل دونالد ترامپ که آزادی‌های مذهبی آنها را تهدید می‌کنند، محافظت خواهد کرد.
 
اوباما در این بیانیه که از سوی کاخ سفید انتشار پیدا کرده گفت: در حالی که مسلمانان آمریکا ماه مقدس رمضان را روزه می‌گیرند من معتقد هستم که ما یک خانواده آمریکایی هستیم. من کاملا در کنار مسلمانان آمریکا بوده و صداهایی که به دنبال ایجاد شکاف در میان ما و یا محدود کردن آزادی‌های مذهبی و حقوق شهروندی ما هستند، رد می‌کنیم.
 
رئیس جمهور آمریکا همچنین از آمریکایی‌ها خواست تا میلیون‌ها نفر از کسانی که به دلیل جنگ و آوارگی در جهان جانشان به خطر افتاده را به خاطر داشته باشند.
 
او در این بیانیه رسمی خود گفت: آمریکا به استقبال از مهاجران و آوارگان به رغم صداهایی که می‌خواهند در میان ما اختلاف بیاندازند ادامه خواهد داد.
 
اوباما با وجود آنکه در این پیام خود مستقیما از دونالد ترامپ نام نبرد اما به وضوح علیه موضع‌گیری‌های این کاندیدای ریاست جمهوری پیشروی جمهوری خواهان سخن گفت.
 
او در ادامه پیام خود گفت: من کاملا متعهد به حراست از حقوق مدنی همه آمریکایی‌ها صرف نظر از مذهب یا ظاهرشان هستم. من انسانیت مشترک را محترم شمرده و به دنبال وقف خود در راه صلح و عدالت برای همه هستم.
 
رئیس جمهور آمریکا همچنین گفت که قصد دارد در ماه رمضان میزبان مسلمانان در کاخ سفید باشد.

منبع: ایسنا

 

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

۲۱ دیدگاه

 1. لا اله الا الله….مرتیکه ریاکار….اون ور مسلمون ها را در خاورمیانه قتل وعام میکنی این ور پیام میدی به مناسبت ماه رمضان…..پیام بخوره تو سرت ابوسفیان….مسلمون کشی رو رها کن…..لعنت بر دولت تو و اون دولت اسرائیل ودولت انگلیس…که جنایتکارو و مارمولک هستید…

  • در نمازم قبله ، گاهي پشت و روست کافر عشقم ، مسلمان نيز هم

   شما چرا همچین تفکراتی دارید دوست عزیز ؟

   اوباما واقعا بهترین رئیس جمهور امریکا هست ..

   مسلمان ها خودشون به جون هم افتادند

   مسلمان ها اگه مسلمان باشند با سنگ اندازی چند سگ هار نمی افتند به جون هم ..اگه کمی به اتحادی که قران بهش اشاره می کنه مسلمانها عمل کنند ..امریکا که هیچ هزار تا مثل امریکا هم نمی تونند با سنگ اندازی مسلمان ها رو به جون هم بندازند

   حتما زمان پیامبر و امام علی و امام حسن و امام حسین و بقیه امامان
   هم مسلمان کشی ها تقصیر امریکا بود ؟

   وقتی از گذشته های دور نگاه می کنیم میبینم ۸۰ درصد تقصیر خوده مسلمانهاست

   • اوباما بهترین رئیس جمهور؟؟؟؟؟؟؟

    خدایا به ما بصیرت عطا بفرما.

    • قاصدک در مورد بهترین با بدترین رییس جمهور من حرف دوستمون را قبول ندارم چون اونجا برنامه واسه۳۰سال بعد هم دارند و اگر کسی رییس جمهور میشه میاد اون برنامه ها را اجرا کنه که الان به دوره اوباما این برنامه هست شاید اگر جای جرج بوش بود بدتر از اون میشد،اما بقیه حرف هاش که میگه ما مسلمون ها خودمون به جون هم میفتیم به نظر من درسته ایراد از خود ما مسلمون هاست که تحت تاثیر قرار میگیریم دشمن هم میاد افراط در مسائل را برای ما تبلیغ میکند هم تفریط را ولی اسلام چیزی بین این۲هست که کم برای ما تبلیغ میکنند

   • عزیزم میشه بگی همین الان یه گروه تو آمریکا وجود داره که دارن تنرین مسلمون کشی میکنن ؟! ما پیام تبریکشو نخواستیم بره جولو اونارو بگیره !

    از اونور به مسلمونا میگه تروریست از این ور میاد تبریک میگه !

    از اونور ایرانیارو وحشی میخونن از اینور میرن تو کاخ سفید سفره هفت سین میچینن !

    اما به قول رهبر آدم خیلی باید احمق باشه گول همچین کارایی رو بخوره !

    دوست عزیز مسلمونا رو سگ خطاب نکن به مسلمون توهین نکن !

    اونایی که مثل سگ افتادن به جون هم مسلمون نیستن ! به اسم مسلمونی دارن این کارو میکنن !

    حتی خود آمریکایی ها هم میگن اینا مسلمون نیستن باز تو اومدی میگی مسلمونا به جون هم افتادن ؟!

   • کی به داعش سلاح میده؟؟؟؟
    کی نفت داعش را میخره؟؟؟
    کی از تروریست های سوریه مثل جبهه النصره و احرار شام وارتش ازاد حمایت میکنه؟؟؟
    کی تروریست های سوریه را اموزش نظامی میده؟؟؟
    کی از عربستان وحشی را سلاح میده وحمایت میکنه برای کشتار مردم یمن؟؟؟
    کی از بودایی ها در میانمار حمایت میکنه وبعد از دیدن”دالایی لاما”چراغ سبز کشتار مسلمانان میانمار را میده؟؟؟
    کی از رژیم کتک کش جعلی اسرائیل برای کشتار مردم غزه حمایت میکنه؟؟؟
    کی ۸ سال در عراق کشتار راه انداخته؟؟؟؟
    کی از کردستان عراق برای جدا کردن از عراق حمایت میکنه؟؟؟
    کی حمایت از بحرین برای سرکوب مردم میکنه؟؟؟
    کی این همه ظلم در حق مسلمان ها میکنه؟؟؟
    کدوم مسلمانی مسلمانی را میکشه….داعش و تروریست های دیگر مسلمان نیستند و فقط ساخته امریکا هستند برای اسلام هراسی وفریب عوام ناس؟؟؟
    امریکا تو پاکستان وافغانستان جنایت میکنه؟؟؟
    هرجا جنایتی هست نام دولت امریکا انجا میدرخشد…
    القاعده-تروریست های سوریه-داعش-طالبان-شباب سومالی همشون ساخته وپرداخته امریکاست برای اسلام هراسی….

   • اگر داعش و عربستان وترکیه رو مسلمان میدانی حرفات درسته ولی اینا عروسک های دست امریکا هستن.
    ۱.کمک آمریکا به داعش/پرتاب محموله تسلیحاتی برای تروریست ها در “جلولا” عراق
    سال ۹۳ و این عمل بارها بارها تکرار شده
    ۲.سقوط رمادی عراق در ۷ کیلومتری پادگان امریکایی
    ۳.افشای کمک تسلیحاتی آمریکا به داعش در عراق
    ۴.آمریکا آموزش تروریست‌های خوب(جبهه النصره واحرار شام)که میانه رو هستن و سرمیبرن را در ترکیه آغاز کرد.
    و…..

    • نگار از اصفهان نصف جهان

     تروریست تروریسته،خوب و بد نداره

    • اینو از اقای اوباما که پیام تبریک داده بپرس….به جبهه النصره واحرار شام وارتش ازاد سوریه که بچه ۴۵ روزه را کشتن میگه تروریست میانه رو!!!!!!!!!!!!!داعش تروریست تندرو!!!!!!!!!

   • در نمازم قبله یه نکته رو بگم درگیری وجنگها بین مسلمانان تقصیر مسلمانان نیست میدونی چرا چون بین دوگروه نمیشه هردوتاطرف حق باشن شما جنگ جمل وصفین ونهروان همون خوارج وکربلا رو در نظر بگیر خب ۱۰۰%اون گروه هایی که در مقابل امام علی وامام حسین قرار گرفتن درواقع از مسلمانی خارج شدند تابوده همین بوده پس جنگها تقصیر مسلمون نماهای منافق خارج شده از این بوده وهست

  • به جای فرستادن پیام.به اون دوست جون جونیت پادشاه عربستان سلاح نفروش و ازش حمایت نکن تا مردم مظلوم یمن روزه هاشون رو با بمب های خوشه ای ساخت آمریکا بازنکنن….واقعا متاسفم برای یعضی هاکه گول این پیامهارو میخورن.جناب کاربر درنمازم قبله…. چرا قبل از بوجود آمدن آمریکا و استعمارگری اروپایی ها مسلمانان پیشرفته ترین و متمدن ترین مردم بودن اما بعدازاون اینجوری شد؟؟؟؟ تنها مشکل جهان اسلام وهابیت و صهیونیسم است.فقط کافیه درمورد تاریخ بوجود آمدن وهابیت و چگونگیش تحقیق کنی تا بفهمی انگلیس و آمریکا مادر وهابیت و صهیونیسمه.شیعه ای که نماز و روزه اش ترک نشه ولی بصیرت نداشته باشه به درد جرز لای دیوارمیخوره.امام علی(ع)فرمودن:/المومن کیس / یعنی /مومن باید باهوش باشد./یکی دیگر از ائمه فرموده اند:مومن نادان خطرناکتراز دشمن دانا است….سر همین نادانی و بی بصیرتی امام علی شهید شدن.جنگ صفین رو مطالعه بفرمایید.عده ای از یاران علی(ع) فریب قران سرنیزه کردن دشمن رو خوردن.این اوباما و هم قطارهاش بزرگترین دشمن اسلام و مسلمین هستن.امام خمینی بارها درمورد اسلام آمریکایی هشدار دادن.اسلام امریکایی یعنی اینکه فقط به نماز و روزت برس.چکارداری به کودک کشی اسرائیل.چکارداری به جنایات آمریکا.اصلا به توچه تمام دنیا در قبضه امریکا باشه.در مقابل اسلام آمریکایی اسلام ناب محمدیه که ایشون فرمودن هرگاه صدای مظلومی رابشنوی و به کمکش نروی مسلمان نیستی.عده ای از مردم ما مسلمانن اما ازنوع آمریکایی نه از نوع محمدی(ص)

   • خطاب به باراک حسین اوباما(رئیس جمهور دموکرات ایالات متحده):

    جناب آقای presidentبه رسم ادب ایرانی ـ اسلامی تشکر میکنم بابت این تبریک(البته باکراهت تمام) اما این را بدان ماه مبارک ما زمانی است که :

    ۱-هر روز شاهد جنایات وقیحانه آل سعود وحشی در یمن نباشیم.هر روز کودکان مظلوم یمنی از شدت فقر و قحطی جلوی والدین پرپر نشوند.سوال اینجاست.چرا با حمایت آمریکا نماینده عربستان در سازمان ملل رئیس کمیسیون حقوق بشر شد؟اصلا عربستان چیزی به نام حقوق بشر در فرهنگ لغاتش دارد؟سوال بعدی.بمب ها و جنگنده های سعودی از کجا تامین میشود؟جز آمریکا و انگلیس و فرانسه؟آیا عربستان خودش بمب و موشک میسازد ؟لابد با سوسمار ادوات نظامی میسازد؟آیا روی ادوات نظامی عربستان سعودی made in USAنوشته یا Made in IRAN؟

    ۲-دیکتاتور ترین حکومت تاریخ یعنی آل سعود نابود شود.چرا این رژیم هر روز پر رو تر و جنایتکار تر و خودکامه تر میشود؟آیا جزاینکه پشتیبانی همچون امریکا دارد و از هرجنایتی نمی هراسد چون میداند در مجامع بین المللی با حق وتوی امریکا صلب محکومیت میشود.

    ۳-جنایت آل سعود در فاجعه ی منا محکوم شود..سوال اینجاست چرا هفت هزار مسلمان در اثر بی تدبیری و خباثت آل سعود پر پر شدند اما حتی کوچکترین محکومیتی از طرف دولتهای غربی بویژه امریکای مدعی حقوق بشر واردنشد؟

    ۴-قطع حمایت از صهیونیسم.سوال اینجاست چرا در دولت اوباما۲۴میلیارد دلار از اموال مردم امریکا به اسرائیل بزرگترین تروریست دولتی تاریخ بشریت هدیه داده شد؟چرا برای اولین بار در تاریخ ایالات متحده شما به سفارتخانه اسرائیل رفتید و اعلام کردید ما تعهد مقدس به اسرائیل داریم؟یعنی شما مذهب صهیونیستهارا داری که حرف از تعهد مقدس میزنی؟چرا بزرگترین دشمن مسلمانان و مسیحیان راحمایت میکنید؟اسرائیلی های وحشی علاوه بر مساجد مسلمانان به کلیساهای مسیحیان یورش میبرند و اتش میزنن.چرا زمانیکه شهرک نشینان صهیونیست کودک ۵ساله فلسطینی (که اسمش علی الدوابشه بود)را زنده در آتش سوزاندند ولی شما گفتید اسرائیل حق دفاع از خود را دارد؟آیا آتش زدن خانواده ها (چه مسلمان چه غیر مسلمان)دفاع از خوداست؟.آیا ارتش تا دندان مسلح اسرائیل آنچنان حقیر شده که برای انتقام از مبارزان فلسطینی که تنها سلاحشان سنگ است مجبور به اتش زدن طفل معصوم میشود؟آیا زندانی بودن ۷۰۰کودک زیر۱۰ساله فلسطینی دفاع از حقوق بشر است؟

    ۵-محکوم شدن همه حمله های تروریستی نه فقط برخی.سوال اینجاست چرا زمانیکه در کشورهای اسلامی روزانه صدها زن و کودک بی پناه قربانی تروریسم میشوند کوچکترین اعتراضی از جانب دولت به اصطلاح مدافع حقوق بشر امریکا بلند نمیشود اما حملات تروریستی در پاریس به شدت محکوم میشود؟آیا حقوق بشر فقط شامل غربی ها است؟یا شایدم مسلمانان بشر نیستند؟

    ۶-چرا هر هفته شاهد جنایت علیه سیاهپوستان در امریکا هستیم؟مگر خودتان سیاهپوست نیستید؟چرا کاری نمیکنید؟کم کم باورمان میشود در امریکا رئیسان جمهور فقط نمادین است و قدرت واقعی و اختیارات دست صهیونیستهای نژادپرست است.

    ۷-چرا میگویی :من اگر میتوانستم تک تک پیچ و مهره های صنعت هسته ای ایران را درمی آوردم؟چرا این سختگیری ها شامل ما میشود؟آیا ازما ایرانی ها طی ۲۰۰سال گذشته جنگی رخ داده که شما نگرانید؟آیا ما دشمنی با ملت شما داشته ایم؟چرا کشور تو که تنها استفاده کننده از بمب اتمی است حالا مدعی مبارزه با تسلیحات هسته ای شده؟

    و هزاران سوال دیگر که مجال نیست بپرسم.

 2. خداییش ی انسان واقعیست’ (لایک)

  • خخخخخخخخخخخخخخخخ یک مورد از انسانیت این اقا بفرمایید…..الناز خانوم

   • به نظر من یک سیاست مدار واقعیست
    با خونسردی و آرامی و لبخند حتی زورکی مقاصد خود را پیش میبرد
    اما بعضی از سیاست مدار های ما مثل احمدی نژاد فقط اروده کشی و تندروی را بلد هستند که اصلاََ روش خوبی برای سیاست کاری نیست
    وقتی کسی مثل احمدی نژاد توهین و اروده نمیکند بهش میگند غرب زده و از این دری وری ها

    • آره به نظر منم یه سیاست مدار واقعیست !
     تو یکی از سخنرانیاش وقتی سخنرانیش تموم شد خواست بره بیرن با لگد محکم کوبید به دیوار تا چند وقت رسانه ها فقط این حرکت سیاستمدار واقعی رو مسخره میکردند !!

    • فکر کنم اعصابش از این خورد بوده که اون ممه را لولو برده بوده

 3. خیلی ممنون از پیامتون (گل) (گل) (گل) (گل)

 4. دوستان اوباما کاره ای نیست.فقط یه سمبله…مثله جان اف کندی و آبراهام لینکن.ترومن،روزولت و ..مافیای قدرت و ثروت،بانک دارای بزرگ،اینان که جنگ و کشتار راه میندازن واسه فروش اسلحه و استعمار معادن و منابع ملتهای محروم

  • در مورد لینکلن و کندی حرفت را قبول ندارم جفتشون هم توسط همون باند در اصل ماسون ترور شدند روی صندلی شماره۳۳تئاتر و شهر شیکاگو که روی مدار۳۳درجه زمین هست

 5. با وجود حرفا وحدیثا راجب حمایتشون از تروریستا اما این حرفاش جالب بود

پاسخ دهید

لطفا نام شهر خود را ذکر کنید مثال (علی از تهران)