پیدا شدن قفل در روده نوزاد دوماهه + عکس

 
قفلی که بوسیله یک نوزاد دو ماهه بلعیده شده بود، بدون ایجاد مشکل و به شکل طبیعی از بدنش دفع شد.
 
 
روده قفل گم شده، در روده نوزاد دوماهه پیدا شد +تصاویر

 

به گزارش مجله مراحم : تصویر جالب گرفته شده بوسیله اشعه ایکس از روده نوزادی که یک قفل را بلعیده بود، والدینش را شوکه کرد.

پس از آن که پسر ۲ ساله به والدینش درباره خوراندن یک قفل به برادر نوزادش گفت، آن‌ها با عجله فرزند ۲ ماهه‌اشان را به بیمارستان رساندند. پزشکان بیمارستانی در استان فوجیان چین پس از گرفتن اسکن متوجه شدند قفل در روده کوچک نوزاد بدون حرکت قرار گرفته است.

پزشکان به این نتیجه رسیدند که بهتر است اجازه دهند این قفل با ابعاد ۱.۵ تا ۰.۹ سانتیمتر–اندکی بزرگتر از ناخن یک فرد بالغ–به شکل طبیعی از بدن این نوزاد دفع شود.

 

مادر نوزاد چینی در این باره گفت: زمانی متوجه این اتفاق شدم که قفل را در خانه پیدا نکردم. پس از آن که از پسر بزرگم درباره آن پرسیدم، از شنیدن خبر شوکه شدم. بر اساس گزارش‌ها این قفل حدود ۵ روز پس از بلعیده شدن بدون آن که صدمه‌ای به اندام‌های داخلی نوزاد برساند، از بدن او خارج شد.

 

 

پزشکان به والدین این دو کودک خردسال هشدار دادند اشیای کوچک را از دسترس آن‌ها خارج کنند. آن‌ها همچنین به مادر این کودک گفتند در صورتی که شی‌ء بزرگتری بوسیله این نوزاد خورده شده بود، امکان داشت در گلویش گیر کند و موجب مرگش شود.
✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

یک دیدگاه

  1. خداراشکر….
    ولی این بچه با این سن(۲ماهه)قفل میخوره…بعدا اختلاس های هزارمیلیاردی جواب نمیده….لطفا مسئولین رسیدگی کنن…احتمالا این مثل محمود کار قفل زدن اقتصاد رامیکنه…..برادرش هم کلید ساز میشه…ونسل پنج دهه بعد هم به باد فنامیرن….ما دهه شصتی ها هم به باد فنا میریم….چون اون موقع میشیم۶۷۰الی۸۰سال و موقع مرگ هم اسایش نداریم….

پاسخ دهید

لطفا نام شهر خود را ذکر کنید مثال (علی از تهران)