چماقی که بر سر کودتاچیان خورد یک میلیون می ارزد!

مجله مراحم: به گزارش العالم، تاجر یمنی مقیم عربستان درباره چماق زن ترک گفت: حاضرم برای خرید چوب دستی زنی که برای مقابله با کودتاچیان ترکیه در به خیابان آمده بود، ۱۰۰ هزار ریال بپردازم.

چماق زن ترک، صد میلیون می‌ارزد+ تصاویر, چماق کودتا چیان,چماق میلیونی,چماق معروف

وی در توضیح علت این پیشنهاد گفته است: از کار این پیرزن ترک خوشم آمد، چون خطر پیروزی کودتاچیان بر سرنوشت فرزندان و نوه هایش را درک کرد و به خیابان آمد.

پیش از این هم یک عربستانی پیشنهاد داده بود که گوشی تلفنی را که پس از آغاز کودتا، اردوغان با آن به مردم ترکیه پیام داده بود، به مبلغ یک میلیون ریال عربستان خریداری کند.

چماق زن ترک، صد میلیون می‌ارزد+ تصاویر

این  در حالی است رسانه های عربی از جمله العربیۀ عربستان، به جانبداری از کودتاچیان در ساعات اولیه کودتا و پیش از شکست قطعی آنان، متهم شده اند. دولت امارات هم به حمایت مالی و سیاسی از کودتاچیان متهم است.
✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

۲ دیدگاه

  1. خاک تو سرت تاجر مزخرف ، به جای اینکه حاضری برای یک چماق یک میلیون ریال عربستانی واریز کنی ، لا اقل از همین پولی که داری ، میتونی هزار کار برای هموطنان شما که از فقر و جنگ رنج میکشن ، یا حداقل میتونه هزارتا گزارش به سازمان های مختلف بر علیه عربستان تا جنگ متوقف بشه .
    ۸۰ درصد از مردم یمن زیر خط فقر ، ای تاجر یمنی !!!!!!
    اما در موضوع کودتا ترکیه ، احساس دارم همین آمریکا و عربستان و مصر و اسرائیل و امارات در این موضوع نقشی داشتند ، همه کانالهای تلویزیونی مربوط به همین کشورها ، بر علیه ترکیه گزارش میدادند ، انگار اردوغان کشته شد یا پناهندگی در یک کشور دیگه رفته ،
    ولی شک نکنید ، وقتی که دولت ترکیه متوجه میشن که برخی مدعیان اسلام (از جمله عربستان و امارات ) نقشی در این کودتا داشتند ، دیگه ترکهای ترکیه و آذربیجان و اوکراین و ترکمنستان ، به سفارت عربستان و امارات حمله میکنند .

  2. حاشیه کودتا از خود کودتا بلند مدت تره
    یه کودتای دوثانیه ای کردن فرایندش از خودش بیشترو ماندگارتره (خنده) (خنده) (خنده) (خنده)

پاسخ دهید

لطفا نام شهر خود را ذکر کنید مثال (علی از تهران)