کشته شدن نوعروس ۱۶ ساله به خاطر چت کردن

 
چت بازی نوعروس 16 ساله با پسران مرگ فجیع وی را رقم زد/داماد قاتل تسلیم پلیس شد

 چت بازی های نوعروس ۱۶ ساله در شبکه های اجتماعی باعث شد تا نامزدش او را با ضربات آجر به کام مرگ بکشاند.

عقربه ها ساعت ۱۰ و ۳۰ دقیقه شنبه ۲۶ تیرماه سال جاری را نشان می داد که ماموران کلانتری ۱۱۹ مهرآباد در تماس ماموران کلانتری قلهک درجریان کشته شدن دختر جوانی در خیابان دامپزشکی قرار گرفتند.
این ماجرا زمانی فاش شد که تازه داماد پس از به قتل رساندن نامزد ۱۶ ساله اش به کلانتری قهلک رفته و پرده از راز این جنایت برداشت.
بدین ترتیب، تیمی ازماموران اداره ۱۰ پلیس آگاهی تهران همراه با بازپرس مرادی از شعبه دوم دادسرای امورجنایی به خانه مجردی تازه داماد در خیابان دامپزشکی رفته وبا جسد خون آلود عروس نوجوان روبرو شدند.
عامل جنایت که ۲۳ سال دارد در همان تحقیقات ابتدایی ماموران در صحنه جنایت گفت: ۴ ماه پیش با سمیه در مراسم کوچکی به عقد هم در آمدیم و چون خانه مجردی دارم هفته ای ۲ بار نامزدم به خانه من می آمدو کارهای خانه را انجام می داد

و در این مدت متوجه ارتباط های پنهانی اش با افراد دیگر در شبکه های مجازی شده بودم ولی هر چه به او می گفتم ادعا می کرد اشتباه می کنم.
وی افزود: در این مدت سکوت کرده بودم تا اینکه شب گذشته پس از پایان مراسم ختم مادربزرگ نامزدم از خانواده سمیه جدا شدیم و قبل از رفتن به خانه برای شام پیتزا خریدیم.
پس از خوردن شام دوباره با سمیه درباره پیام دادن هایش به پسرهای غریبه در شبکه های اجتماعی صحبت کردم اما بی فایده بود و زمانیکه وی در خواب بود از شدت عصبانیت دیگر کنترلم را از دست دادم و با آجر ضرباتی به سرش زدم و سپس از خانه خارج شدم.

چند ساعتی در خیابان پرسه زدم و وقتی به خودم آمدم تازه متوجه کارم شدم و با مراجعه به کلانتری قلهک راز این جنایت را فاش کردم.
بازپرس مرادی دستور داد تا گوشی موبایل دختر نوجوان تحت بررسی قرار گرفته و عامل جنایت نیز برای تحقیقات بیشتر در اختیار ماموران اداره ۱۰ پلیس آگاهی تهران قرار گیرد.
✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

۷ دیدگاه

 1. امان از این شبکه های اجتماعی که خانواده های ایرانی رو به فنا داد کلا خیانت تو خیانت شده
  لعنت به شبکه های اجتماعی

  • نه داداش اینطوری نیست . همین شبکه های اجتماعی تا حالا ۱۰۰ ها زندانی ازاد کردن ۱۰۰ ها مریض درمان کردن ۱۰۰۰ تا سر پناه واسه فقرا درست کردن و ….. تمام دنیا دارن استفاده بهینه و خوب میکنن کلی دوست های خوب و اطلاعات خوب گیرت میاد . یه سری ها هم هستن که دیگه عقده دارن میان به لجن میکشن فرهنگشون همینه اینا دیگه ….

 2. نصف ایرانی ها جنبه استفاده ندارن
  وگرنه چیز عالی هستش برای اطلاع رسانی و …

 3. بهناز.آبادان

  از اونجا که ما ایرانی ها بی جنبه تشریف داریم هنوز واسمون زوده.

 4. اه تلگرام مزخرفترین برنامه است….البته من از این برنامه استفاده نمیکنم

 5. وحشی ها طرف زده دختره رو کشته بعد شما میاین میگین چون تلگرام داشته این بلا سرش اومده؟!!! خدا همه روانی ها رو شفا بده

پاسخ دهید

لطفا نام شهر خود را ذکر کنید مثال (علی از تهران)