عاقبت رقیب داعشی کشتی گیر ایران + عکس

عاقبت رقیب داعشی کشتی گیر ایران

عاقبت رقیب داعشی کشتی گیر ایران به گزارش مجله مراحم : شمس الوارا شمس الوارایف، قهرمان کشتی آزاد اروپا که در سال ۲۰۱۴ از دنیای کشتی خداحافظی کرده و به داعش پیوسته بود، در عراق در یک حمله هوایی در نزدیکی شهر موصل  کشته شد.

کشته شدن کشتی گیر پس از پیوستن به داعش

عاقبت رقیب داعشی کشتی‌گیر ایرانی,شمس الوارا شمس الوارایف

 

شمس الوارایف در سال ۱۹۸۴  در روسیه به دنیا آمد در سن ۲۰ سالگی تابعیت آذربایجان را قبول کرد. او مدال نقره ۲۰۰۹ و برنز ۲۰۰۷ جهان را در کارنامه داشت. شمس الوارایف همچنین یک طلا و سه نقره اروپا به دست آورده بود و در  المپیک پکن نیز برای جمهوری آذربایجان کشتی گرفت.

عاقبت رقیب داعشی کشتی گیر ایران

شمس الوارایف،  در جام جهانی ۲۰۰۹ تهران و در فینال بین ایران و آذربایجان مقابل صادق گودرزی به پیروزی رسید. در آن کشتی محمود احمدی نژاد، رییس جمهور وقت ایران در دقایق پایانی و در مبارزه فردین معصومی به سالن آمد که معصومی کشتی برده را با باخت عوض کرد و ایران نایب قهرمان شد.

شمس الوارا شمس الوارایف

شمس الوارایف در سال ۱۹۸۴  در روسیه به دنیا آمد و در سن ۲۰ سالگی تابعیت آذربایجان را قبول کرد. او مدال نقره ۲۰۰۹ و برنز ۲۰۰۷ جهان را در کارنامه داشت. شمس الوارایف همچنین یک طلا و سه نقره اروپا به دست آورده بود و در  المپیک پکن نیز برای جمهوری آذربایجان کشتی گرفت. عاقبت رقیب داعشی کشتی گیر ایران
 
شمس الوارایف، در جام جهانی ۲۰۰۹ تهران و در فینال بین ایران و آذربایجان مقابل صادق گودرزی به پیروزی رسید. در آن کشتی محمود احمدی نژاد، رییس جمهور وقت ایران در دقایق پایانی و در مبارزه فردین معصومی به سالن آمد که معصومی کشتی برده را با باخت عوض کرد و ایران نایب قهرمان شد.

عاقبت رقیب داعشی کشتی‌گیر ایرانی,شمس الوارا شمس الوارایف

 ✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

۷ دیدگاه

 1. مهرداد از کرمان

  الان واقعا دیگه خاکش کردن (خنده زیاد)
  ۰  ۰
 2. ابله خر ….به هلاکت رسید….کشته شدن برای فرد عادیه…
  موندم کشور ادرباییجان که شیعه هستن چرا نیرو ودختر برای جهاد نکاح میفرستن سوریه وعراق؟؟؟؟؟
  ۰  ۰
 3. شیعه لیبرال به هیچ دردی نمیخوره
  ۰  ۰
 4. محمود احمدی نژاد، رییس جمهور وقت ایران در دقایق پایانی (خنده) و در مبارزه فردین معصومی به سالن آمد که معصومی کشتی برده را با باخت عوض کرد و ایران نایب قهرمان شد.
  ۰  ۰

پاسخ دهید

لطفا نام شهر خود را ذکر کنید مثال (علی از تهران)