کشف حجاب روزنامه شرق در تور افریقا + عکس

 

 
خبرنگار “روزنامه شرق” خانم “آرزو فرشید” در تور آفریقایی “جواد ظریف”، “کشف حجاب” کرد.

ا.ف خبرنگار روزنامه شرق در تور افریقایی وزیر امور خارجه اقدام به انتشار عکس هایی از کشف حجاب خود کرد.

جالب اینجاست که م. خ دبیر سیاسی این روزنامه در خصوص عکس های ساختارشکنانه خبرنگارش بدون اعتراض به او می نویسد ایشان رفته خوشگذرانی!


 

 
کشف حجاب خبرنگار شرق در سفر ظریف+تصاویر
 
کشف حجاب خبرنگار شرق در سفر ظریف+تصاویر

کشف حجاب خبرنگار روزنامه اصطلاح طلب در سفر آقای ظریف + تصاویر

 

 
✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

۶۲ دیدگاه

 1. ایشه چقدبدگله

  • بازهم افتخاری دیگر از اصلاح طلبان

   • جناب دلواپس….گناه ل.ب گرفتن بیشتره یا کشف حجاب یا تغییر ایین به مذهب مسیحیت؟؟؟؟
    جناب ک.د…..اصولگرا که از خانم آ.اردکانی…ل.ب گرفت در اسانسور…اسلام به خطر نیفتاد…..حالا ازدواج و غسل تعمید و گرویدن به مسیحیت بماند….
    شما اختلاس….دزدی….رانت….و ل.ب گرفتن را افتخاری از اصولگرا نمیدانید…ریاکاران….

    • من هروقت افتخارات اصلاح طلبان رو مینویسم مراحم نمیذاره.پس دیگه وقت خودمو تلف نمیکنم.وگرنه افتخارات زیادی دارید که از اوایل دهه هفتاد وجود داره و قابل لیست کردنه.

     از نظام برده داری در دوران سازندگی تا ایده توقف انقلاب در دوران اصلاحات.افتضاحات مجلس ششم…اهانت به مقدسات توسط خانم فمنیست اصلاح طلب تاگرویدن وزرای اصلاحات به بی بی سی تا فتنه۸۸ تا اختلاسهای کلان و حقوقهای نجومی تا دیدار با بهاییت.تا حضور در گروه ایران پروجکت و ….

    • اولا فائزه جز حزب کارگزاران سازندگی….و در دید مردم اصلاح طلبه ودر اصل کارگزاران سازندگی رئیسشه…
     نظام برده داری بعد۸۴بود که کارگر برده کارفرما بود….با فوق لیسانس ولیسانس ادم میومد تو کارخونه کارگری میکرد واگر اعتراضی داشت مینداختن بیرون …افزایش فقر از سال۸۴به بعد زیاد شد….اختلاس کلان هم برای اصولگراهاست نه اصلاح طلب….دوره محمود بیشترین اختلاس ها رقم خورد….نه دوره های قبل وبعد محمود….
     رابطه مشایی و غفاری(جادوگره)بماند….
     اون خونه نشینی ۱۱روزه وکج دهنی محمود بماند….

    • خوب برسیم به ادعای کذب لب گرفتن ک.د

     اولن این ودیو که ازش دم میزنی اولین بار توسط رسانه های ضد انقلاب و عربی منتشر شد و ادعا کردند اینا دوتا از سیاست مدارای ایرانین. مثلا اسکای نیوز عربی و روزنامه ی ترکیه ای جمهوریت و همچنین شیکه voa .
     مسئله دوم اینه تو این ویدو چهره زن و مردی اصلا قابل تشخیص نیست.
     حتی از نحوه ی رفتار اون زن و مرد و همچنین ورود خروج دیگر افراد مشخص هست که اونا از مقامات سیاسی نیستند.
     سند ش هم اینهست که اگه چنین چیزی درست بودپرونده ای علیه شون تشکیل میشد که نشده..
     پس شمام سعی کن یکم کمتر تهمت بزنی با خودت تمرین کن مثلا بگو امروز ۱۰۰ تا تهمت میزنم روز بعد بکنش ۹۹ تا و همینطور تا ان شاء الله این مشکلت حل شه !

    • شما سعی کن هر روز ۲۱ تا مویز بخوری برات خوبه….
     این را نه رسانه های خارج بلکه رسانه های داخل هم گفتن وواقعیت داره….
     این یکدونه اش بود لو رفت…
     آزاده اردکانی، دختری که تا دو سال پیش از این تنها یک لیسانسه میکروبشناسی دانشگاه آزاد بود، پس از تدریس خصوصی زبان انگلیسی به دو تن از نزدیکان احمدی‌نژاد یعنی مشایی و بقایی یکباره نردبان موفقیت را به صورت جهشی طی کرد و تقریبا از صفر به معاونت موزه ملی ایران و سپس به ریاست آن منصوب گردید.
     اردکانی که انتصابش به ریاست موزه ملی ایران بدون تجربه، تحصیلات و تخصص از ابهامات دولت دهم بود، بیش از یک رییس موزه دارای نفوذ بود؛ به نحوی که از وی به عنوان رابط مشایی با جامعه هنری نام برده می‌شد.

    • بیا پایین اینجا جانیست….مراحم بعدش ورنداری نظراتمون رو پاک کنی….

 2. شاید مسلمون نیست (بی تقصیر)

  • اصلاََ مسلمون باشه این کاری که کرده را واسه خودش بوده و ۲- این رسانه ای کردنش باعث ترویج این گناه و شکستن قباحت اون هست و نباید دامن زده بشود به اون

   • واسه خودش بوده که جواب قابل قبولی نیست چون ایشون به عنوان یه مسلمون اونجا بوده و یه جورایی نماینده مسلمونا بوده ولی اینکه نباید رسانه ای شه خودش رسانه ایش کرده (شکلک)

    • خوب تو پیشونیش که ننوشته خبر نگار مسلمان و انقلاب اسلامی و نماینده ی آن دو
     خودش پخش کرده ولی نباید دامن بزنیم و گسترش دهیم و درکل میگم برای من اصلاََ این کار امثال این خانوم مهم نیست بلکه عکس العمل مردم مهمتر هست که به خیر میگذره انشاالله خانوم سحر خانوم (شکلک)

    • خانوم سحر خانوم (شکلک) نمیدونم والا توام راست میگی آقا شاهپور آقا

    • نخیر آقای شاهپور آقا یا درست ترش آقای حسین آقا (شکلک) (گل)

    • کدومو بیشتر دوست داری؟شاپی صدات کنم یا حسین؟

    • (چونه خاروندن) (چونه خاروندن) (چونه خاروندن) هر جور خودت راحتی ببین با کدوم هاش بیشتر حال میکنی همون را بگو (شکلک) (گل)

    • معلومه که حسین خیلی بهتره ولی خب اگه اجازه بدی همون شاپی صدات کنم یکم تو تایپ تنبلم نوشتن شاپی راحتره.

    • باشه شاپی هم همونه فرقی نمیکنه که فقط تایپش راحت تره ما هم که به هیچ چیز غیر از راحتی شما فکر نمیکنیم (خنده)

    • (گل) (شکلک)

 3. (خنده زیاد) (خنده زیاد) (خنده زیاد) (خنده زیاد)
  خیلی ملت سرخوشی هستیم

  کشف حجاب کرده تازه با پررویی حسرت موی بافته تو ارایشگاه رو میخوره (خنده زیاد) (خنده زیاد) (خنده زیاد) (خنده زیاد)

  خدایا این سرخوشی رو ازمون نگیر هرروز یه سوژه داریم (خنده زیاد) (خنده زیاد) (خنده زیاد)

  • رنگ موهاش را بهش شرابی میگند یا بادمجونی؟

   • نه حسین اقا شرابیه (مسخره) (مسخره) (مسخره)
    قشنگه اما هیچ رنگی مثل مشکی نیست (لایک) (لایک) (لایک)

    • آره مشکی پر کلاغی که مخمل ناز باشه از دور با پوست سفید خیلی خوبه (لایک)
     از بین رنگ ها هم رنگ تند باکویی (رنگ قهوه ای ابای آخوند ها) خوبه بد نیست اما رنگ و مش هم دوست دارم حال خوبی داره مش طلایی با رنگ فندقی متوسط (تماشا) (لایک)

    • وااااااااااااااااا عالیه عجب اطلاعاتی دارین تو رنگ و مش (مسخره) (مسخره) (مسخره) (مسخره)

     رنگ و مش خوبه (لایک) (لایک) (لایک)

    • خوب دیگه (شکلک)
     قدیم ها که خیلی شرور تر بودم …………….
     خلاصه اطلاعاتم خوبه (خنده)

    • عجب شخصیت و اخلاق جالبی دارین (تشویق) (تشویق) (لایک) (لایک)
     خیلی خوبه اقایونم از این جور مسائل سردربیارن (لایک) (لایک) (لایک)

    • بله من از خیلی چیز ها سر در میارم و دارم سر در میارم و میفهممشون واسه همین خیلی جالب هستم (خنده) شما خانوم ها از ما آقایون سردر نمیارید؟

    • نه دیگه خدا یه سری از مخلوقاتشو جزو ناشناخته ها قرار داده که اقایون جزو اونا هستن (مسخره) (مسخره) (مسخره) (مسخره) (مسخره)

    • آره نیست که خود خانوم ها شناخته شده ی شناخته شده هستند،همشون۱سانت روده راست توی شکمشون نیست اصلاََ نمیتونه کسی بگه که من قطعاََ شناختم خانوم ها را چون هر روزشون حالشون با روزهای دیگه شون فرق داره،یک ضرب المثل نمیدونم کجایی هست که میگه:وقتی یک زن داره گریه میکنه۲حالت داره۱-یا گولش زدند دلش شکسته۲-یا میخواهد کسی را گول بزند(اشک تمساه)البته سابقه داشته که در یک گریه شون هر۲هدف لحاظ شده بوده (شکلک) حالا هیچ کس نمیتونه بفهمه کی کدوم گریه را خانومه داره میکنه مگر صادقانه خودش بگه که باز هم مثل روی یخ دویدن هست اعتبار نداره (شکلک) ناشناخته اند دیگه (مسخره) اما اگر اینجوری نبودند ما مردها عاشقشون نمیشدیم دیگه (خنده) (خجالتی) لامصب خدا چی ساخته (گل) (گل) (گل) (گل)

    • واااااااااااااای غش کردم از خنده
     خدا چی ساخته (خنده زیاد) (خنده زیاد) (خنده زیاد) (خنده زیاد) (خنده زیاد) (خنده زیاد

     نه بابا ما طفلیا تا دلمون خون نشه اشکمون درنمیاد
     تا دلمون نشکنه که گریه نمیکنیم
     اصلا خدا چشمه قرار داده تو چشممون خشکم نمیشه (دلشکسته) (دلشکسته) (دلشکسته) (دلشکسته) (گریه) (گریه) (گریه) (گریه) (گریه)

    • واسه همین ها ست که میگم ببین خدا چی ساخته هر وجه تون از وجه دیگه تون عجیب تره دیگه،چشمه ای که خشک نمیشه و ازش اشک میاد و اما امین گریه ها با عث تخلیه روانی میشه و عمر را زیاد میکنه و … (نگاه) گفتی اشک یاد یک شعر قدیمی افتادم:
     اشک همین قطره ی اشک جواب این دل تنگ دیوونه ست*
     عشق،همین وجود این عشق،تنها چراغ روشن این خونه ست*
     باورم کن باورم کن نگذار بازی عشق را ببازم*
     باورم کن باورم کن تا با عشق کلبه ای نو بسازم دل ببازم*
     توی یک ترانه قدیمی این شعر را میخوندند (ضایع شدن) یادش افتادم نوشتم که نوشته باشم دیگه (خنده) (تماشا)

    • خیلی عالی بود شعر (تشویق) (تشویق) (تشویق) (لایک) (لایک) (لایک) (لایک)

     موجودات ناشناخته (مسخره) (مسخره) (مسخره) (مسخره) (مسخره)

 4. ۱.ورود بانوان به استادیوم‌های ورزشی:
  محمود احمدی‌نژاد در اردیبهشت ۱۳۸۵، (کمتر از ۱سال پس از رسیدن به قدرت)، به محمد علی‌آبادی (رئیس سازمان تربیت بدنی وقت) دستور داد که مقدمات حضور بانوان تماشاچی را در مسابقه‌های فوتبال فراهم کند.این دستور موجی از انتقاد را میان روحانیون سنتی و محافظه‌کاران حاکم برانگیخت، تا جایی که چند مرجع تقلید را هم به واکنش واداشت .احمدی‌نژاد حدود دو هفته به مخالفت‌ها واکنشی نشان نداد و تصمیمش را عوض نکرد اما سرانجام علی خامنه‌ای، در این ماجرا مداخله کرد و به دولت دستور داد که نظر مراجع تقلید را محترم بشمارد.
  منبع:زنان ایران-افتاب

 5. ۲.اسفندیار رحیم مشایی، رئیس وقت سازمان میراث فرهنگی، در تیر ١٣٨٧ در اظهارنظری بی‌سابقه از یک مقام جمهوری اسلامی گفت: “ایران امروز با مردم آمریکا و اسرائیل دوست است و هیچ ملتی در دنیا دشمن ما نیست…(فردانیوز)که با واکنش مجلس روبرو شد…

 6. ۳.محمود احمدی‌نژاد در مهر ماه ۱۳۹۱ در کنفرانس مطبوعاتی‌اش در نیویورک گفت که ایران آماده مذاکره با مقامات ایالات متحده آمریکا است چندی پس از آن علی‌اکبر صالحی، وزیر خارجه وقت دولت ایران گفت که “در موارد خاص و به طور موضوعی” مذاکراتی با آمریکا انجام شده است و “منعی برای تکرار آن وجود ندارد.”

  پس از این اظهارات نماینده رهبر در سپاه پاسداران واکنش تندی نشان داد و روزنامه کیهان هم هشدار داد که برخی می‌خواهند آیت‌الله خامنه‌ای را برای برقراری رابطه با آمریکا تحت فشار بگذارند و به او “جام زهر بنوشانند.”
  اون موقع مذاکره خوب بود چون محمود طرف قضیه بود….

 7. ۴.اون ویدیوی جنجنالی مجلس ….جنجال بی‌سابقه‌ای که این ماجرا به راه انداخت آیت‌الله علی خامنه‌ای را به مداخله واداشت. رهبر ایران، با لحنی بی‌سابقه گفت اقدام رئیس‌جمهور در مجلس خلاف شرع، قانون و اخلاق بود. او البته گفت که اصل استیضاح وزیر کار هم بی‌فایده بوده است.

 8. ۵.عبدالنبی نمازی، عضو مجلس خبرگان رهبری، نماینده ولی فقیه و امام جمعه کاشان در خرداد ماه ۱۳۹۰ اعلام کرد، مشایی به برخی از اطرافیانش گفته‌است که علی خامنه‌ای و احمد جنتی تا سال‌های دیگر نخواهند بود که بتوانند از کاندیدا شدن وی برای ریاست جمهوری جلوگیری کنند(پایگاه اینترنتی سفیر ولایت)

 9. ۶.مخالفت با رهبری:
  محمود احمدی‌نژاد با آغاز دور دوم ریاست‌جمهوری خود در تابستان ۱۳۸۸ اسفندیار رحیم مشایی را به عنوان معاون اولش برگزید. این تصمیم انتقادهای شدید محافظه‌کاران را برانگیخت و از جمله روزنامه کیهان، (نزدیک به رهبر ایران)، این اقدام رئیس‌جمهور را “دهن‌کجی به بزرگان” خواند. سرانجام پس از بیش از یک هفته متن دستور آیت‌الله خامنه‌ای به احمدی‌نژاد مبنی بر برکناری مشایی منتشر شد. آیت‌الله خامنه‌ای در نامه خود انتصاب مشایی را “کان لم یکن” خوانده بود. پس از انتشار نامه روشن شد که رهبر ایران این دستور را دو روز بعد از انتصاب مشایی به رئیس‌جمهور ابلاغ کرده بود، اما محمود احمدی‌نژاد یک هفته از پذیرش آن خودداری کرده و پس از علنی شدنش ناگزیر به اجرایش شده بود.

 10. غیبت یازده روزه محمود احمدی‌نژاد در پی استعفای حیدر مصلحی وزیر اطلاعات وقت در ۲۸ فروردین ۱۳۹۰، پذیرش استعفاء توسط محمود احمدی‌نژاد و مخالفت رهبر ایران با کنار رفتن حیدر مصلحی و پس از آن توصیهٔ علی خامنه‌ای به وزیر اطلاعات برای باقی‌ماندن در جایگاه خود انجام گرفت. با گذشت مدتی، رسانه‌ها از عدم شرکت رئیس‌جمهور در جلسات کابینه و هم‌چنین سایر برنامه‌هایش خبر دادند که ناظران آن را نشانهٔ اعتراض احمدی‌نژاد به آیت‌الله خامنه‌ای، اختلاف بین این دو نفر و رقابت دو کانون تصمیم‌گیری در حاکمیت جمهوری اسلامی دانستند.این غیبت که یازده روز به طول انجامید با دیدار چهره‌های مختلف با محمود احمدی‌نژاد و هم‌چنین دیدار وی با آیت‌الله خامنه‌ای همراه بود. سرانجام حیدر مصلحی با حکم سید علی خامنه‌ای در سمتش باقی‌ماند و در پی اوج‌گیری حملات عده‌ای از محافظه‌کاران علیه احمدی‌نژاد، او در جلسهٔ هیئت دولت شرکت کرد.

 11. ۸.هاله مقدس نور:
  احمدی‌نژاد پس از اولین دیدار از نیویورک و شرکت در اجلاس عمومی سازمان ملل و در سفر بعدی خود به قم، بر اساس فیلمها و اخبار پخش شده در حضور آیت‌الله جوادی آملی سخن از «هالهٔ نوری» می‌گفت که در مدت سخنرانی دور او را گرفته بود.که دفتر جوادی املی تایید کرد.(افتاب)

 12. ۹.ارتباط محمود با امام زمان:
  در آن مقطع فیلمی با عنوان “ظهور نزدیک است” به طور گسترده در ایران پخش شده بود که با ارجاع به برخی متون مذهبی، جمهوری اسلامی و دولت محمود احمدی‌نژاد را به عنوان زمینه‌ساز ظهور امام دوازدهم شیعیان معرفی می‌کرد. قبل از این نیز دیدگاه‌های احمدی‌نژاد و مشایی درباره امام زمان٬ آخرالزمان و ارتباط با غیب انتقاد برانگیز شده بود. محمود احمدی‌نژاد در این مقطع نیز همانند اوقات دیگری که نزدیکانش تحت فشار قرار می‌گرفتند به دفاع از مشایی و نزدیکانش پرداخت.
  ظهور بسیار نزدیک است نام فیلم مستندی درباره امام زمان و آخرالزمان محصول آذر و دی ماه سال ۱۳۸۹ که اواخر سال ۱۳۸۹ در ایران به طور گسترده و رایگان تکثیر شد و باعث انتقادات فراوانی از سوی سیاستمداران و روحانیون شد.(تابناک-فارس)

 13. پس از آن که علی‌اکبر جوانفکر، مدیر موسسه مطبوعاتی ایران و مشاور رسانه‌ای رئیس‌جمهور برای تحمل محکومیتش راهی زندان اوین شد، در مهر ماه ۱۳۹۱ اعلام شد که محمود احمدی‌نژاد قصد بازدید از زندان اوین را دارد. اما مقام‌های قوه قضاییه این اجازه را به احمدی‌نژاد ندادند ولی رییس جمهور وقت ایران همچنان بررفتن به زندان اوین اصرار کرد و گفت نگران نقض قانون اساسی در قوه قضاییه است.

  پس از این اظهار نظر صادق لاریجانی هم در نامه‌ای به احمدی‌نژاد گفت قانون به تمامی در قوه قضاییه اجرا می‌شود صادق لاریجانی در تعبیری تند رفتار رئیس‌جمهور را به یک “سلطان غاصب” تشبیه کرد.
  یک هفته بعد آیت‌الله علی خامنه‌ای، ناگزیر به مداخله در این تنش میان رئیس‌جمهور و رئیس قوه قضاییه شد و در انتقادی بی‌سابقه گفت که علنی کردن اختلافات میان مقام‌های ارشد “خیانت به کشور” است.

 14. مدرک تقلبی وزیر دولت نهم:
  پس از بروز تردید در اعتبار دکترای علی کردان از دانشگاه آکسفورد علی لاریجانی دستور تحقیق در این زمینه را صادر کرد.

  با وجود این که علی کردان بعدتر به جعلی بودن مدرک دکترای خود اعتراف کرده بود، محمود احمدی‌نژاد باز هم به شدت از او حمایت کرد و در برابر فشارها برای برکناری او ایستاد.
  البته این کار سودی نداشت و سرانجام مجلس ایران در ۱۴ آبان ۱۳۸۷ با استیضاح علی کردان، وزیر کشور وقت، او را از کار برکنار کرد و به یک جنجال دامنه‌دار پایان داد.

 15. احمدی‌نژاد در آخرین روز مهلت قانونی برای اعلام داوطلبی در انتخابات ریاست جمهوری یازدهم ایران به همراه اسفندیار رحیم مشایی به وزارت کشور رفت. احمدی‌نژاد در وزارت کشور اعلام کرد که “احمدی‌نژاد یعنی مشایی و مشایی یعنی احمدی‌نژاد.”

  احمدی نژاد درباره این همراهی گفت که از هیات دولت مرخصی گرفته و حضور او به هنگام نامزدی مشایی غیرقانونی نیست. از مدتی قبلتر، احمدی نژاد با شعار «زنده باد بهار» به تبلیغ برای مشایی می‌پرداخت و به تمجید او با توصیفاتی چون «خارق العاده و خردمند» و دارای «قلبی همچون آینه» پرداخت.
  این همراهی بی‌سابقه دولت از نامزدهای انتخاباتی در تاریخ جمهوری اسلامی انتقادهای زیادی را برانگیخت. از جمله عباسعلی کدخدایی، سخنگوی شورای نگهبان، گفت این کار احمدی‌نژاد “عنوان مجرمانه” داشته و شورای نگهبان موضوع را به قوه قضاییه ارجاع داده است.

 16. مرگ براسرائیل
  (تماشا) (تماشا) (تماشا) (تماشا)

  • شدی وزیر شعار؟

   • (خنده زیاد) (خنده زیاد) (خنده زیاد)

    گقتم شغلش رو زمین مونده من بردارم

    نظری به ذهنم نمیرسه این جوری اعلام حضور میکنم (کلاه) (کلاه) (کلاه) (پز) (پز) (پز)

    • فقط مهم حضور حد اکثری است (چشمک)
     (لایک)

    • من جزو اون معدود ملت همیشه در صحنه م
     همیشه هستم (کلاه) (کلاه) (کلاه) (کلاه) (ضایع شدن) (ضایع شدن) (ضایع شدن) (ضایع شدن)

    • من هم هستم و هستم و هستم (شکلک) اگر هم نباشم خوب دیگه نیستم (بی تقصیر)
     (خنده زیاد) (چشمک)

    • همیشه باشین همراه با سلامتی و موفقیت و یه عااااااالمه چیزای خوب که من از خدا براتون میخوام (شکلک) (شکلک) (گل) (گل) (گل) (گل)

    • زهرا جان ممنونتم شما هم همیشه باشی با خوبی ها و خوشی ها هم باشی به دور از بدی ها و ناخوشی ها باشی خدا هم همیشه کنارت چای بنوشد (گل) (شکلک)

    • به قول یک بزرگی زهرا خانوم درسته که من و شما اگر همدیگه را تو خیابون هم ببینیم نشناسیم و تا روز قیامت هم نبینیم هم را اما خاطره ای از هم داریم و همه مون پیش هم هستیم خدایی که از رگ گردن من به من و از رگ گردن تو به تو نزدیکتره پس همون خدایی که کنار تو چای مینوشه کنار من هم همزمان چای مینوشد و این یعنی همه هستیم پیش هم و انشاالله حالمون هم خوب باشه (گل) (گل) (گل) (شکلک) (شکلک)

    • عجب دل نوشته نابی (تشویق) (تشویق) (تشویق) (تشویق)
     خیلی عالی بود متنی که نوشتین (تشویق) (تشویق)

     بله فقط خاطره ها واسه ادم میمونه که بعضیاشون تا ادمو از پا درنیارن ول نمیکنن (دلشکسته) (دلشکسته) (دلشکسته) (دلشکسته)

     ممنون خیلی دلنشین بود (گل) (گل) (گل) (گل)

    • خواهش میکنم دیگه همه اینها هم خاطره میشه (نگاه)
     ویژگی خاطره این هست که تلخش هم شیرینه ولی بعضی هاش خیلی تلخه که یادش هم میکنی اعصابت خورد میشه واسه همین خاطره یعنی همه چیز
     آهنگ خاطره را از میثم ابراهیمی گوش دادی؟برو گوش بده (تماشا) حالم خاطره ای شد (خنده) (گل)

    • دقیقا همینطوره (لایک) (لایک) (لایک)

     نه گوش نکردم حتما دان میکنم گوش میکنم مرسی (شکلک) (شکلک) (شکلک) (گل) (گل) (گل)

    • گوش دادی؟

    • بله خیلی عالی بود ممنون (گل) (گل) (شکلک) (شکلک)

     من اهنگای میثم ابراهیمی رو خیلی دوست دارم این یه اهنگ از دستم دررفته ود گوش نکرده بودم (مسخره) (مسخره) (مسخره) (مسخره)

    • من هم ازبین این خواننده های جدید یکی میثم ابراهیمی یکی هم محمد علیزاده را دوست دارم

پاسخ دهید

لطفا نام شهر خود را ذکر کنید مثال (علی از تهران)