کلینتون فیش حقوقی خود را منتشر کرد

 

http://www.momtaznews.com/wp-content/uploads/2013/02/c9c72768467fbc72405c2cc7a6ec029e.jpg

هیلاری کلینتون با انتشار پرونده مالیاتی خود که در آن میزان درآمدها و مالیات پرداخت شده توسط او ثبت شده است، از دونالد ترامپ خواست که او هم فیش حقوقیش را منتشر کند.

 

به گزارش مجله مراحم ،   به نقل از اسوشییتدپرس، بر اساس سندی که کمپین کلینتون منتشر کرده است، هیلاری و بیل کلینتون سال گذشته ۱۰.۶ میلیون دلار درآمد داشته اند و ۳۴.۲ درصد مالیات داده اند. بیش از ۶ میلیون دلار از درآمد این دو حاصل مبالغی است که در ازای سخنرانی دریافت می کنند و بیشتر این مبلغ هم قبل از آغاز به کار کمپین انتخاباتی هیلاری در آوریل ۲۰۱۵ به دست آمده است. درآمد آنها از سال ۲۰۰۷ تا سال ۲۰۱۴ هم معادل ۱۳۹ میلیون دلار بوده است.

هیلاری کلینتون در سال ۲۰۱۵ برای شش سخرانی پول دریافت کرده که بیشترین میزان آن ۳۱۵ هزار دلار و از طرف ای‌بی (EBay) بوده است.
 
کلینتون ها بیش از یک میلیون و ۴۲ هزار دلار کمک خیریه داشته اند و ۱ میلیون دلار هم به «بنیاد خانواده کلینتون» کمک کرده اند که منابع مالی آن به موزه ها، مدرسه ها، کلیساها و دیگر امور خیریه اختصاص پیدا می کند.
 
خانواده کلینتون با این درآمد در میان ۰.۱ درصد ثروتمندان آمریکایی قرار می گیرد، با این وجود به نظر می رسد نرخ مالیات پرداختی توسط آنها بیش از دیگر افراد هم رده خود است.
 
انتشار این سند در راستای تلاش کمپین کلینتون برای ضربه زدن به شخصیت ترامپ با مورد سوال قرار دادن فعالیت های تجاری او است. ترامپ درخواست برای انتشار عمومی اسناد مالیاتیش را رد کرده است و گفته تنها زمانی که بررسی های «سرویس درآمد داخلی» کامل شود، آن را منتشر می کند.
 
این استراتژی کمپین کلینتون الگوبرداری شده از استراتژی باراک اوباما در مقابل میت رامنی در انتخابات سال ۲۰۱۲ است. در آن سال هم اوباما بارها از فعالیت های اقتصادی رامنی و مقاومتش در مقابل انتشار اسناد مالیاتی علیه نامزد جمهوری خواهان استفاده کرد. البته در تاریخ جدید ایالات متحده، تقریبا تمام کاندیداهای برجسته ریاست جمهوری، فیش حقوقی خود را منتشر کرده اند.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:


کانال پزشکی دکتر سلام

کانال حرف حساب

۲ دیدگاه

 1. بیا ویروس رفت اونور الان بازتابش توی رسانه های ایران خیلی بیشتر از فیش حقوقی روسای خودمونه همین بیست و سی ( (دراز شدن دماغ)) الان تیکه تیکه میکنه خودشو
  0  0
 2. مسعودازتهران

  یاخدا الان مسئولین میزنن توسر ما که ببینیدماچقدرخوبیم.
  0  0
⭕️دیدگاه حاوی توهین به کاربران تایید نمیشود
⭕️اگر دیدگاهی توهین آمیز به کاربر یا مسئولین کشورمان اشتباهاً تایید شده در همان صفحه اعلام کنید تا حذف شود. تشکر.

پاسخ دهید

لطفا نام شهر خود را ذکر کنید مثال: علی از تهران

(گل) 
(شکلک) 
(بی تقصیر) 
(ماااچ) 
(دلشکسته) 
(تعجیب) 
(عصبانی) 
(پز) 
(گریه) 
(خنده) 
(مارو گرفتی؟) 
(خنده زیاد) 
(عینک) 
(بغض) 
(هیس) 
(قهر) 
(خمیازه) 
(تمایل) 
(چونه خاروندن) 
(تشویق) 
(شاکی بودن) 
(آه) 
(زبون) 
(کلاه) 
(بای بای) 
(دراز شدن دماغ) 
(مو کندن) 
(نگاه) 
(سوال) 
(سوت) 
(دلخور) 
(غمگین) 
(چشمک) 
(خجالتی) 
(تماشا) 
(مسخره) 
(عشق) 
(شادی) 
(لایک) 
(ضایع شدن)