کلیپ: ذبح یک معلم اهل تسنن توسط داعش (۱۸+)

داعش یک معلم اهل تسنن را در روستاهای تحت سلطه خودسر برید.
علت این اقدام تبلیغات این معلم علیه داعش بود

این ویدئو حاوی تصاویر دلخراش میباشد و مشاهده آن برای همه افراد توصیه نمیشود

 

دانلود این ویدئو
✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

۱۰ دیدگاه

 1. خب دوستانی که میگن برا چی میریم اونجا میجنگیم کلی پول خرج میکنیم خودمون فقیر داریم و و و و از این حرفا اگر نکنیم همین وضع میاد تو کشور خودمون.

  • داداش من جوگیر نشو….
   اولا بین غیرت ایرانی با غیرت عراقی فرق هستش….
   عراق به پشتیبانی کل جهان روسیه وچین وامریکا و…. نتونست ایران را اشغال کنه….بعد ۸ سال داشت سرزمینش را به فنا میداد که قطعنامه و….
   ولی همین اهل سنت عراق خودشون داعش را راه دادند….چون قبلش همین داعش گفت برای نجات شما میام….این بلا باید سرشون بیاد تا ادم بشن….
   چرا کربلا ومناطقی که اکثریت شیعیان هستند داعش غلطی نکرد….
   در ضمن شیعیان انقدر خوب هستن که مناطق اهل تسنن هم دارن ازاد میکنند

   • ببین توجه نمیکنی.افرین خودت جواب خودتو میدی کشور های عربی به خاطر اختلافات در ینب خودشون کشورشون به این مسائل دچار شده.دوم شما خاطرات همون جنگ بخون ببین چه بلاهایی تو همون جنگ هم منافقا که ازخومون بودن سرمون اوردن.شما فک کردی دوره جنگ ما گل بلبل بوده پدرمون درومده.توجه توجه کن نوشتم اگر از این فکرای کوتاه بکنیم دوباره میاد سراغمون.اون مناطق هم مثل کربلا و مناطق این گونه که داعش حمله نمیکنه برا اینه که میدونه اگر کاری بکنه ایران وارد میشه و شکستشون حتمیه.

 2. معلوم نیست تا زنده بود چه غلطی کرده وقت مردن داره شهادتین میگه مردک عرب، جهنم خوش بگذره، یه عرب به عرب دیگه رو سر برید، کلا همشون وحشن

  • من بهت میگم اونجور که نوشته تبلیغات برعلیه داعش میکرد بخاطر همین کشتنش درود بر شرافت این معلم اهل تسنن خدا رحمتش کنه شماهم انقدر سطحی نگر یا نژاد پرست نباش من نمیدونم چرا اعراب باید توسط بعضی ازشما هرجور که باشن باید فحش بخورن داعشی باشن فحش میخورن حقشونه دیگه مخالف داعش باشن دیگه چرا؟؟؟ شما اگه میگی تمام عرب وحشین لیست امار تمام اعراب تک تکشونووکاراشونو بده همین الان که البته نمیتونی پس لطفا جمع نبند

 3. از جمله حقوق اولیه که پیامبر اسلام برای اسرا در نظر گرفت، احترام گذاشتن به اونها و بلکه فراتر از اون، محبت کردن به اون ها بود! جالبه که این افراد تا چندی پیش در میدان جنگ با شمشیر به جان مسلمون ها افتاده بودن، ولی پیغمبر به وضوح تبیین کردن که باید با اسرا خوش رفتاری بشه.

  مسلمون ها هم به دستور پیغمبر وفا کردن، برای اسیرهایی که لباس نداشتن لباس تهیه کردن، زخم های اون ها رو مداوا کردن، و به اون ها غذا دادن. حتی برای رعایت کامل دستور رسول خدا، اگر دو نوع غذا می‏داشتند، غذای خوب‏تر و لذیذتر را به اسرا می‏بخشیدن.

  جالبه که گفته بشه در اسلام، غذا دادن به اسیر، برکسی که او رو به اسارت می‏گیره تا وقتی که اسیر رو به فرمانده تحویل بده، واجبه. مثل نماز.
  اسیر کشی اون هم به فجیع ترین نوع آن کار یه مشت روانی دشمن خداست لعنت خدا و پیغمبر بر این کافران حربی که اعمالشان به جز از حرام زاده ها بر نمی آید

 4. داعش یعنی نجاست
  نجاست هایی که عقده دارند و عقده هاشون رو با جنایت و خون آشامی برطرف می کنند …. راستی کار های اونها ما رو یاد جنایات منافقین و کوموله میندازه

 5. سعید هستم از کرج تنها ارزوم این آقا سید علی اجازه بده برم جنگ تا بهشون بفمونم پرچم بچه شیهاکجاهاست فقط میخام دورنبینم برم ممنون میشم این حرفا همه ببینن که اقام اجازمو بده

 6. سید محمد مصطفوی

  سید علی خامنه ای یک حکم جهد بده ما ایرانیا کل جهان اسلام رو نجات می دیم. این داعشیا خدایی برای ایرانین یک بازی وشوخی هستش . به ولله قسم ما اینا رو زنده زنده پوست می کنیم .

 7. محمد از ارومیه

  به خدا قسم اگر رهبر حکم جهاد بده تا آخرین نفس از پا نمیشینم مگر اینکه به تعدادی که از هموطنان گلمون رو پرپر کردن،از این بوزینه ها رو زنده زنده پوست بکنم.

پاسخ دهید

لطفا نام شهر خود را ذکر کنید مثال (علی از تهران)