کلیپ زنده زنده سوزاندن مسلمانان در میانمار (۱۸+)

کلیپ زنده زنده سوزاندن مسلمانان

زنده زنده آتش زدن مسلمانان در میانمار توسط بودایی ها خشونت علیه مسلمانان، که سال گذشته تنها به ایالت غربی راخین محدود شده بود، امروز در سرتاسر کشور میانمار گسترش یافته است. گروه‌های مهاجم خشمگینی از بودایی‌ها، که برخی با جنبش نظامی “۹ ۶ ۹” که به معنای «ویژگی‌های نه‌گانه بودا، شش راه بودا و ویژگی‌های نه‌گانه رهبانیت» است در ارتباطند، در شهرهای میکتیلا، نایپیادا، باگو و به تازگی نیز یانگون، بزرگ‌ترین شهر این کشور، به مسلمانان حمله‌ور شده‌اند.

بسیاری از مسلمانان یانگون، باگو و دیگر شهرهای بزرگ جرأت رفتن به مسجد، وارد شدن به فروشگاه‌های مواد غذایی مسلمانان یا نشان دادن مسلمان بودنشان خارج از خانه‌ها و مغازه‌هایشان را ندارند. در دوسال گذشته، دستکم ۱۰۰ هزار مسلمان آواره، و هزاران مسلمان دیگر نیز کشته شده‌اند.

زنده زنده سوزاندن مسلمانان در میانمار

کشتار مسلمانان در میانمار

ضعف دولت مرکزی میانمار این قدرت را به اقوام و قبایل تندروی این کشور داده است تا اقدامات وحشیانه و خشونت باری را بر ضد اقلیت مسلمان اعمال کنند. “تین سین” رئیس جمهور میانمار ۶ می در سخنانی مدعی شد که دولت میانمار متعهد به ایجاد جامعه ای آرام و هماهنگ در استان راخین است.

ولی اتفاقات دردناک در استان راخین و اقدامات خشونت بار بر ضد مسلمانان این منطقه واقعیت های دیگری را نشان می دهد. ایجاد پناهگاه های اضطراری برای مسلمانان روهینگیا اکنون تبدیل به مکانی دائمی برای آنان شده و این مکان ها شبیه به زندان شده است.

مسلمانان اجازه خروج از این اردوگاه ها و پناهگاه ها را ندارند. کارگران امداد و نجات تهدید می شوند. خشم و نگرانی مسلمانان در این اردوگاه ها به اوج خود رسیده است.

زنده زنده سوزاندن مسلمانان در میانمار

عکس های آتش زدن مسلمانان در میانمار

همچنین روز دوشنبه دوم اردیبهشت ماه انتشار ویدئویی در میانمار و بازتاب گسترده آن باعث شد تا بار دیگر تحولات داخلی میانمار به یکی از مهمترین کانون های توجه مخاطبان خبر و تحلیلگران تبدیل شود.

ویدئویی که علاوه بر تصاویر حمله گروهی افراطیان بودایی، صحنه هایی باورنکردنی از ضرب و شتم شدید و حتی آتش زدن مسلمانان در آن به چشم می خورد.

همچنین ببینید: شکنجه یک کودک در میانمار به جرم مسلمان بودن! +فیلم

بر اساس گزارش های موجود و مورد تایید رسانه های غربی، مسلمانان میکتیلا به فجیع ترین وجه ممکن قربانی خشونت های بوداییان افراطی شده اند.

به عنوان مثال، در جریان دور جدید نسل کشی مسلمانان، ۲۰ پسر بچه مسلمان از مدرسه ربوده و پس از قطعه قطعه شدن، اجسادشان به آتش کشیده شده است.

فیلم زنده زنده سوزاندن مسلمانان در میانمار

کلیپ زنده زنده سوزاندن مسلمانان در میانمار و فیلم زنده زنده سوزاندن مسلمانان در میانمار,فیلم آتش زدن مسلمانان در کشور میانمار,سوزاندن مسلمانان توسط بودایی
✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

۱۷ دیدگاه

 1. مدعیان حقوق بشر کجایند …
  یا اینها بشر نیستند یا …
  اللهم عجل لولیک الفرج

 2. واقعا دم حیوانات گرم که حیوانن
  خداروشکر کنن که انسان نشدن
  اونم در این حد

 3. طبق نظر ابلیس باید به اعتقادات همه احترام گذاشت
  خوب اعتقاد بودایی ها هم اینه دیگه

 4. امام زمان اینا ها رو میبینه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ (عینک) (عینک) (عینک) (عینک) (آه) (آه) (آه) (آه)

 5. در زلف چون کمندش ایدل مپیچ کانجا

  سرها بریده بینی ..بی جرم و بی جنایت

  (بای ذنب قتلت )

 6. عابد از یاسوج

  خدارحم کند فکرکنم باز ایرا باید ایثارازخود نشان بده من حاضرم برم برای دفاع

 7. نوکرشهداء ازیاسوج

  سردار سلیمانی عزیز خودته اماده برای نبرد واقعی در میانمار

 8. چرا الله و امام زمان صداشون در نمیاد؟ واقعا تنها عذرشون اینه که وجود نداشته باشن وگرنه….

 9. ابوالفضل.از یزد

  اللهم عجل لولیک الفرج!!!

 10. خیلی وحشتناکه.پس سازمان ملل داره چه غلطی میکنه؟؟؟؟؟؟؟نیروهای ناتو کدوم گوری هستن؟؟؟؟چرا خحدا به فریاد اینا نمیرسه؟؟؟؟؟؟یعنی این فیلم واقعیه؟؟؟مراحم عزیز بگو که این فیلما دروغه.

 11. اولیک کالانعام بل هم اضل ان الدین عندالله الاسلام

 12. آقا بیا.

پاسخ دهید

لطفا نام شهر خود را ذکر کنید مثال (علی از تهران)