کلیپ: زنده زنده سوزاندن مسلمانان در میانمار (۱۸+)

زنده زنده آتش زدن مسلمانان در میانمار توسط بودایی ها

این فیلم حاوی صحنه های دلخراش میباشد و مشاهده آن برای همه افراد توصیه نمیشود

 


دانلود این ویدئو

 

فیلم آتش زدن مسلمانان در میانمار  توسط بودایی ها

خشونت علیه مسلمانان، که سال گذشته تنها به ایالت غربی راخین محدود شده بود، امروز در سرتاسر کشور میانمار گسترش یافته است. گروه‌های مهاجم خشمگینی از بودایی‌ها، که برخی با جنبش نظامی “۹ ۶ ۹” که به معنای «ویژگی‌های نه‌گانه بودا، شش راه بودا و ویژگی‌های نه‌گانه رهبانیت» است در ارتباطند، در شهرهای میکتیلا، نایپیادا، باگو و به تازگی نیز یانگون، بزرگ‌ترین شهر این کشور، به مسلمانان حمله‌ور شده‌اند.

بسیاری از مسلمانان یانگون، باگو و دیگر شهرهای بزرگ جرأت رفتن به مسجد، وارد شدن به فروشگاه‌های مواد غذایی مسلمانان یا نشان دادن مسلمان بودنشان خارج از خانه‌ها و مغازه‌هایشان را ندارند. در دوسال گذشته، دستکم ۱۰۰ هزار مسلمان آواره، و هزاران مسلمان دیگر نیز کشته شده‌اند.

زنده زنده سوزاندن مسلمانان در میانمار

ضعف دولت مرکزی میانمار این قدرت را به اقوام و قبایل تندروی این کشور داده است تا اقدامات وحشیانه و خشونت باری را بر ضد اقلیت مسلمان اعمال کنند. “تین سین” رئیس جمهور میانمار ۶ می در سخنانی مدعی شد که دولت میانمار متعهد به ایجاد جامعه ای آرام و هماهنگ در استان راخین است.

ولی اتفاقات دردناک در استان راخین و اقدامات خشونت بار بر ضد مسلمانان این منطقه واقعیت های دیگری را نشان می دهد. ایجاد پناهگاه های اضطراری برای مسلمانان روهینگیا اکنون تبدیل به مکانی دائمی برای آنان شده و این مکان ها شبیه به زندان شده است.

مسلمانان اجازه خروج از این اردوگاه ها و پناهگاه ها را ندارند. کارگران امداد و نجات تهدید می شوند. خشم و نگرانی مسلمانان در این اردوگاه ها به اوج خود رسیده است.

 همچنین روز دوشنبه دوم اردیبهشت ماه انتشار ویدئویی در میانمار و بازتاب گسترده آن باعث شد تا بار دیگر تحولات داخلی میانمار به یکی از مهمترین کانون های توجه مخاطبان خبر و تحلیلگران تبدیل شود.

ویدئویی که علاوه بر تصاویر حمله گروهی افراطیان بودایی، صحنه هایی باورنکردنی از ضرب و شتم شدید و حتی آتش زدن مسلمانان در آن به چشم می خورد.

بر اساس گزارش های موجود و مورد تایید رسانه های غربی، مسلمانان میکتیلا به فجیع ترین وجه ممکن قربانی خشونت های بوداییان افراطی شده اند.

به عنوان مثال، در جریان دور جدید نسل کشی مسلمانان، ۲۰ پسر بچه مسلمان از مدرسه ربوده و پس از قطعه قطعه شدن، اجسادشان به آتش کشیده شده است.

زنده زنده سوزاندن مسلمانان در میانمار

راستی! کانال خبری مجله مراحم راه اندازی شد اینجا کلیک کنید و عضو شوید
✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

۱۰ دیدگاه

 1. مدعیان حقوق بشر کجایند …
  یا اینها بشر نیستند یا …
  اللهم عجل لولیک الفرج
  ۰  ۰
 2. واقعا دم حیوانات گرم که حیوانن
  خداروشکر کنن که انسان نشدن
  اونم در این حد
  ۰  ۰
 3. طبق نظر ابلیس باید به اعتقادات همه احترام گذاشت
  خوب اعتقاد بودایی ها هم اینه دیگه
  ۰  ۰
 4. امام زمان اینا ها رو میبینه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ (عینک) (عینک) (عینک) (عینک) (آه) (آه) (آه) (آه)
  ۰  ۰
 5. در زلف چون کمندش ایدل مپیچ کانجا

  سرها بریده بینی ..بی جرم و بی جنایت

  (بای ذنب قتلت )
  ۰  ۰

پاسخ دهید

لطفا نام شهر خود را ذکر کنید مثال (علی از تهران)