کلیپ عربستانی ملخ خور

عرب عربستانی ملخ خور

عرب عربستانی ملخ خور زنده زنده خوردن ملخ توسط عرب عربستانی با واکنش کاربران شبکه های اجتماعی روبه به رو شد .

یکی مرد عربستانی با خوردن ملخ زنده سوژه کاربران شبکه های اجتماعی قرار گرفته است او در اقدامی چندش آور چندین ملخ را به صورت زنده در دهان قرار داده و آن را با کمال میل جویده و میخورد.

این اقدام او با واکنش شدید کاربران شبکه های اجتماعی در دنیا رو به رو شده است.
✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

۸ دیدگاه

 1. جه خوشحالی هم میکنن !!!

  واسه روشن فکرای عزیز بگم که یه روز پیامبر میبینن اصحابش یه دیگ از ملخ درست کردند حضرت عسبانی میشن و دیگو چپه میکنن و اونارو از خوردن ملخ نهی میکنن. پس لطف کنین حساب پیامبر و نوادگانشو از اینا جدا بدونید.

  • داداش عوص حرص خوردن اطلاعاتت روببر بالا ؛ پیامبر اصلا عرب نبوده !!!

   آیا پیامبر(ص) از سلاله حضرت ابراهیم(ع) می باشد؟ آیا حضرت ابراهیم(ع) عرب بوده است؟

   پاسخ
   پیامبر اکرم(ص) از سلاله حضرت ابراهیم (ع) است ولی حضرت ابراهیم علیه السلام عرب نبوده است، وقتی حضرت اسماعیل وارد طایفه جرهم در اطراف مکه شد، با آنان ارتباط خویشی برقرار کرد و طایفه آنان را مستعربه می گفتند. در ضمن عرب بودن یا نبودن به دو معنا است:

   الف: لغت و زبان عربی داشتن

   ب: نژاد عربی داشتن

   پیامبر اکرم (ص) به معنای اول عربی بود و به معنای دوم از جانب پدر غیر عربی و از نژاد حضرت ابراهیم(ع) محسوب می شود. البته عرب جاهلی دو دسته بودند:

   ۱- قحطانیان، فرزندان یعرب بن قحطان و بومیان یمن و جزیره العرب بوده که عرب عاربه نامیده می شدند.

   ۲- عدنانیان، فرزندان حضرت اسماعیل بن ابراهیم(ع) بوده که نتیجه ازدواج حضرت اسماعیل(ع) با طایفه جرهم بوده و اینان را عرب مستعربه [۱] می گویند و طوایف فراوانی از آنان پدید آمد که معروف ترین آنها همان قریش است و بنی هاشم از قریش می باشند.

   • شما هم لطف کن کامنتمو با دقت بخون. من اصلا نگفتم پیامبر عرب بوده.ولی اینکه پیامبر بین اعراب زندگی کرده این تفکرو به ذهن میاره که ایشونعرب بوده.

 2. غوربون عساب زعیفط بشم من

 3. قدرت خدا را ببین بهترین وکاملترین دین را بین چه انسان های جاهلی رواج داد….
  الان اینجور جاهل هستن وای به حال ۱۴۰۰ سال پیش…

 4. اعراب با نفوذ در ایران و غارت ایران فرهنگ و تمدن ایران را از بین بردند . قومی که بزرگترین ظلم ها و جنایات را مرتکب شد . فرهنگ ایرانی را از بین برده است و همیشه در حال جنگ و خونریزی است .

پاسخ دهید

لطفا نام شهر خود را ذکر کنید مثال (علی از تهران)