تصاویر: گریه محمد بنا بعد از ناکامی کشتی فرنگی در المپیک

مجله مراحم; در شرایطی که خبرنگاران حاضر در ریو به دنبال گفت‌وگو با سرمربی تیم فرنگی و پرسیدن علت ناکامی‌ها بودند بنا دور از چشم همه در گوشه‌ای روی زمین زانو زد و با صدای بلند گریست. گریه‌ای که همه را منقلب کرد. در شرایطی که دقایقی  پیش امید نوروزی نیز از دور رقابت‌ها کنار رفته است و قاسم رضایی هنوز شانس حضور در جدول شانس مجدد را دارد، همه منتظر توضیحات سرمربی کشتی فرنگی ایران هستند.

 

گریه محمد بنا,عکس گریه محمد بنا در سالن کشتی,نارحتی محمد بنا بعد باخت نوروزی

گریه محمد بنا,عکس گریه محمد بنا در سالن کشتی,نارحتی محمد بنا بعد باخت نوروزیگریه محمد بنا,عکس گریه محمد بنا در سالن کشتی,نارحتی محمد بنا بعد باخت نوروزیگریه محمد بنا,عکس گریه محمد بنا در سالن کشتی,نارحتی محمد بنا بعد باخت نوروزی

 

با شکست قاسم رضایی مدافع عنوان قهرمانی المپیک مقابل حریف کوبایی، تیم فرنگی حتی یک کشتی‌گیر ندارد که در این رقابت‌ها باخت را تجربه نکرده باشد. حمید سوریان، امید نوروزی، سعید عبدولی، حبیب‌الله اخلاقی، قاسم رضایی و بشیر باباجان‌زاده ۶ کشتی‌گیری بودند که همه کمتر از حد انتظار  کار کردند تا برخلاف پیش‌بینی‌ها چیزی از مسابقات ریو ۲۰۱۶ برای ایران باقی نماند. در حال حاضر تنها یک بخت ضعیف برای کسب برنز برای قاسم رضایی وجود دارد که البته در صورت حصول برنزهای رضایی و عبدولی ارزش یک طلا را نخواهد داشت.

تیم کشتی فرنگی ایران با هدایت محمد بنا که مسئولیت کامل آماده‌سازی این جمع ۶ نفره را برعهده داشت، در ۴ سال گذشته بعد از لندن بالا و پایین‌ها و تغییرات زیادی را تحمل کرد و در شرایطی که از تمام نفرات المپیک قبلی استفاده کرده بود، با یک سناریو بدترین نتایج ممکن را گرفت. موضوع، چاق نبودن نفس‌ها و کاهش شدید قوای جسمانی از دقیقه ۴ به بعد کشتی‌ها بود که تقریبا در همه مسابقات تکرار شد. اگرچه سخت‌گیری داوران نیز مزید بر علت این ناکامی بود.

حالا و در شرایطی که از تیم کشتی فرنگی ۲۰۱۶، یکی، دو کشتی‌گیر خداحافظی کرده‌اند به نظر می‌رسد این نسل باید با تغییری حداکثری برای المپیک توکیو آماده شود. نسلی که یک دوره تاریخی را برای ورزش ایران ساخته اما دیگر کشش رقابت‌های سنگین را ندارد … این نتایج آنقدر شوک‌آور و تلخ بوده که حتی خود محمد بنا نسبت به آن واکنش عجیبی داشته است. او گفته: همش باختیم!

با شکست‌های ناامیدکننده در رقابت‌های کشتی فرنگی حالا همه امید ما به آزادکاران خوش تکنیک است تا آنها این ناکامی را جبران کنند.  ما امروز خود را برای دو فینال آماده کرده بودیم اما کار به آنجا نرسید. پس می‌ماند بهداد سلیمی که امیدواریم او طالع دومین روز ناکامی ورزشکاران ایران را با یک مدال خوش رنگ تغییر بدهد.

 

 

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:


کانال پزشکی دکتر سلام

کانال حرف حساب

۴ دیدگاه

 1. سرت را بالا بگیر پهلوان دوستت داریم باغیرت
  #بنا دوستت داریم
  0  0
 2. مردکه گریه میکنه کوه که غصه میخوره یعنی هنوزم عاشقه یعنی دلش خیلی پره
  0  0
 3. کاش بقیه مربیا هم مثل تو یه ذره وجدان و مسئولیت حالیشون بود (عینک) مرحبا به تعصب و حس مسئولیتت (تشویق)
  0  0
 4. به خدا خییییییلی مردی (تشویق) (تشویق)
  قهرمانی چه تیمت ببازه چه برنده بشه
  مثل یه مرد همه تقصیرا رو خودش گردن گرفت
  در صورتی که اصلا مقصر نبود
  خیلی با وجدانی
  خیلی دوستت داریم قهرمان (گل) (گل)
  0  0
⭕️دیدگاه حاوی توهین به کاربران تایید نمیشود
⭕️اگر دیدگاهی توهین آمیز به کاربر یا مسئولین کشورمان اشتباهاً تایید شده در همان صفحه اعلام کنید تا حذف شود. تشکر.

پاسخ دهید

لطفا نام شهر خود را ذکر کنید مثال: علی از تهران

(گل) 
(شکلک) 
(بی تقصیر) 
(ماااچ) 
(دلشکسته) 
(تعجیب) 
(عصبانی) 
(پز) 
(گریه) 
(خنده) 
(مارو گرفتی؟) 
(خنده زیاد) 
(عینک) 
(بغض) 
(هیس) 
(قهر) 
(خمیازه) 
(تمایل) 
(چونه خاروندن) 
(تشویق) 
(شاکی بودن) 
(آه) 
(زبون) 
(کلاه) 
(بای بای) 
(دراز شدن دماغ) 
(مو کندن) 
(نگاه) 
(سوال) 
(سوت) 
(دلخور) 
(غمگین) 
(چشمک) 
(خجالتی) 
(تماشا) 
(مسخره) 
(عشق) 
(شادی) 
(لایک) 
(ضایع شدن)