گلشیفته فراهانی: پشیمانم، دیگر لخت نمیشوم (+فیلم)

گلشیفته فراهانی در مصاحبه با خبرنگار “فرانس اینتر” زمانی که از وی درباره برهنگی جلو دوربین سوال شد، در توجیه رفتار غیراخلاقی و ناشیانه خود گفت، آن زمان خیلی عصبانی بوده، اما دیگر چنین کارهایی نمی‌کند.

 

دانلود این ویدئو
✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

۲۱ دیدگاه

 1. باز خوبه به اشتباه بودن کارت اغرار کردی …. و پشیمان شدی…جای شکرش باقیه…

  • آقا یا خانم لرسو _ دهه ۶۰ دیکته صحیح کلمه “اقرار”اینجوریه.
   در ضمن آخه به تو چه دوس داره هرکاری که دلش میخواد بکنه من نمیدونم چرا یه ایرانی می ره اونور کشف حجاب میکنه اونجای ما ایرانی های میسوزه زندگی هرکسی به خودش ربط داره به قول گاندی اگر کسی به تنهایی به بهشت برود انسان خوب و بی آزاری است ولی اذیت و آزار مردم از آنجایی شروع می شود که یک دسته دیگر می خواهند به جز خودشان بقیه را هم با خود به بهشت ببرند.پس سرت تو کار خودت باشه.

   • ایشون اگه بازیگر نبود و مث بعضی از خانوما میرفت خارج از کشور و کشف حجاب میکرد کسی باهاش کاری نداشت و زندگی شخصی خودش بود ولی متاسفانه دنیا ایشون رو به عنوان یه بازیگر ایرانی میشناسه،
    یه بار دیگه مطلبی گذاشتم مبنی بر اینکه یه زن نماد سرزمینش به حساب میاد شما اگه واقعا کشورتون رو دوست داشته باشید میرید راجع به این موضوع یه سرچ میکنید و مطمئنا بعدش نمیگید هر کاری انجام بده به خودش مربوطه.

   • آقا یا خانم حامد

    بقول خودت “شما هم دخالت نکن”

    دوست داره نظرش رو اعلام کنه

    نمیدونم چرا وقتی یکی مخالف نظر شماست اونجاتون میسوزه؟

    • وا چرا منفی میدین،خوب پشیمونه و میتونه بره یه امامزاده یا جای زیارتی و توبه و جبران کنه، و آموزش خوبی واسه بقیه،حتی خارجیهای روسپی داشته باشه (گل)

    • من با خانوم ها بحث نمی کنم بگو شوهرت بیاد

   • اولا چیزی با زور نمیشه من زیاد زورو اجبارو قبول ندارم چون انسان اختیار داره ولی در جواب شما میگم مشکل اصلی از جایی شروع میشه که خیلیها میخوان به زور ببرن جهنم وتمام مکافات وبیشتر مکافات از همینجا شروع میشه حالا برو تا تهش کاش آزار واذیت به زور به جهنم بردن هم انتقاد میکردین درضمن خانمهارو دست کم نگیر من یکی که شوهرمو واسه چیزای کوچیک صدا کنم تو برو با بزرگترت بیاد حرفیههههه (خنده زیاد) (مسخره)

  • توبه گرگ مرگه

 2. ناشناس ولی سرشناس

  گلشیفته،عاشقتم،هوایه امامزاده،همیشه مقدسه،اونجا دلتنگیه تو،بسته به یه نفسه (گل)

 3. کلفت با فتحه ف

  یه نکته جالب داشت … اون موقعه عصبانی بوده ….. میشه خودمون رو جای اون بزاریم اون وقت می بینیم اگه نتونی نسبت به شرایط بدی که بهت تحمیل شده قانونی اعتراض کنی و تو خفقان محض باشی حتما منفجر میشی و به کارت فکر نمی کنی و فقط دنبال انتقام میری …. من بهشون حق میدم

 4. باز خوبه پشیمونی.....

  (قهر) (قهر)

 5. ای جاااان گلشیفته عزیزمی

پاسخ دهید

لطفا نام شهر خود را ذکر کنید مثال (علی از تهران)