کشف گور دست جمعی یک خانواده در آبادان +تصاویر

مجله مراحم: ساعت ۱۳ دیروز یک گوردسته جمعی که ظاهرا اعضای یک خانواده هستند در ۲۰ کیلومتری آبادان کشف شد.

(تصاویر)کشف گور خانوادگی در آبادان (16+)

به گزارش رکنا، ماموران اداره برق ناحیه جنوب آبادان زمانی که مشغول کندن زمین به وسیله بیل مکانیکی در بیابان‌های اطراف آبادان بودند به چنداستخوان برخورد کردند و پس از متوقف کردن کار بلافاصله با پلیس ۱۱۰ تماس گرفتند.

(تصاویر)کشف گور خانوادگی در آبادان (16+)

با این گزارش پلیس پیشگیری، ریس کلانتری ۱۱ و پلیس تخصصی آگاهی بلافاصله برای پیگیری به محل عزیمت و مشاهده کردند خانواده‌ای به همراه یک پتو و ظروف چینی و ملامینی مدفون شده‌اند.

(تصاویر)کشف گور خانوادگی در آبادان,قتل خانوادگی در ابادان,کشف جسد در ابادان,قتل زنجیره ای در ابادان

پس از خارج‌کردن اجساد از این گور دسته‌جمعی، ماموران به سرنخ‌های جدیدی دست یافتند. با توجه به اینکه لباس‌های زیادی در این منطقه از زیر خاک بیرون کشیده شد، این احتمال که اجساد بیشتری در این نقطه دفن شده باشد قوت گرفت. تاکنون استخوان سه جسد که از لباس‌هایشان مشخص است به یک زن، یک مرد و یک دختربچه تعلق دارد، پیدا شده است.

(تصاویر)کشف گور خانوادگی در آبادان (16+)

گفتنی است، این منطقه در زمان جنگ ایران و عراق زمانی که شهرستان آبادان در محاصره رژیم بعث عراق بوده در اختیار نیروهای عراقی قرار داشته است و به نظر می‌رسد زمانی که مردم قصد خروج از شهر را داشته‌اند، توسط نیروهای رژیم بعث  کشته شده و در همان جا با لباس به خاک سپرده شده‌اند.

(تصاویر)کشف گور خانوادگی در آبادان (16+)
✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

۶ دیدگاه

 1. سیده رکسانا فاطمی از طرقبه

  (گل)

 2. امید از شمال

  بعد ما به این عراقیها کمک میکنیم. مازندرانیهایی ک واسه دفاع حرم رفتن یکیشون میگفت حتی مارو سوار ماشینشون نمیکردند. گفتند چون ایرانی هستیم

  • این که اونجا میجنگیم قضیه اش جداست…درسته ایران شهید میده ولی کشورهای عربی نابود میشه….بهتر که نابود بشن….نسل وحشی اعراب که به امام خودشان هم رحم نکردن….

  • اون حکومت بعث بود که جنایت کرد، الانم دیگه نابود شده!!! در مورد دفاع کردن هم اگه چیزی نمیدونی حرف نزن، برو چهار تا مطلب بخون بفهمی چرا میرن!

 3. بهناز.آبادان

  تا الان هم باید شاهد اجساد عزیزانمون از جنگ تحمیلی باشیم بعد عراقیا راست راست بیان آبادان واسه دوا و درمان و کاشت مو…عزیزامون گرفتن حالا اومدن…….

 4. اگه برای زمان جنگه،چقد دردناکه،یعنى هیچ کسی رو نداشتن که دنبالشون باشه،که جز مفقودین، باشن.

پاسخ دهید

لطفا نام شهر خود را ذکر کنید مثال (علی از تهران)