گوگوش و بهروز وثوقی روی جلد امروز کیهان

پس از ملاقات چهره های سیاسی با مصطفی تاجزاده ، محکوم فتنه ۸۸ و مصاحبه مفصل روزنامه ایران با محمدرضا شجریان، روزنامه کیهان در شماره امروز (سه شنبه ۱۸ خرداد) خود گزارشی با عنوان “فراموشی‌ وعده‌ها در پیچ و خم حاشیه‌ها” منتشر کرد.

در عکس انتخاب شده برای این گزارش در صفحه اول کیهان، تصویری از بهروز وثوقی بازیگر فیلمهای فارسی پیش از انقلاب و گوگوش خواننده طاغوتی دیده می شود که در نوع خود جالب توجه است.

بهروز وثوقی و گوگوش در شماره امروز
 
متن گزارش کیهان را در ادامه می خوانید:

خانه اول

چندمین روزی بود که پدر خانواده دست خالی و شرمنده به خانه بر می‌گشت! مدتی بود که هم خودش و هم همسرش، از بیماری رنج می‌بردند، اما امکان درمان نداشتند، چون نه بیمه بودند و نه پولی برای پرداخت هزینه‌های درمان. البته باید گفت مرد از خیر درمان خودش گذشته بود و معتقد بود سیر کردن شکم بچه‌ها و تامین کفش و لباس مختصر آنها واجب‌تر است. اجاره خانه چند ماهی می‌شد که عقب افتاده بود و بارها شرمنده صاحبخانه شده بود. از وقتی کارگاهی که در آن کار می‌کرد تعطیل شده بود، به هر دری زده بود تا بلکه کاری دست و پا کند و… نشده بود! به همه رو زده بود. نماینده مجلس، فرماندار، بخشدار و…. اما فایده‌ای نکرده بود. به ساده‌ترین کارها با حداقل دستمزد هم راضی شده بود، اما همه یک چیز می‌گفتند: «ما خودمان هم بیکاریم»! و او به این فکر می‌کرد که پس این همه تشکیلات عریض و طویل با آن همه وعده گشایش، چرا حتی نتوانست شغل یک نفر را حفظ کند!؟

خانه دوم

برادر رئیس‌جمهور، به دیدار زندانی آمده که چند سال قبل با برنامه‌ریزی و دروغگویی، کشور را به لبه پرتگاه برده بود! او از اینکه این زندانی آزاد شده، خوشحال است و برای روحیه دادن به او به دیدارش رفته است! البته تنها حسین فریدون نیست که به دیدار آشوبگر و فتنه‌گر دیروز شتافته، چند نفر دیگر از مسئولان و وابستگان آنها و… هم به خیر مقدم قهرمان آزاد شده رفته بودند! هرچه باشد، او منشا خدمات بی‌نظیری برای مردم بوده و نباید مجاهدت‌های او، بی‌پاسخ بماند!

خانه سوم

همه اندوهگینند! از اینکه صدای ملکوتی و نوستالژیک و ملکوتی او مهمان‌سفره‌های افطار مردم نیست، غم بزرگی روح و جانشان را می‌خراشد! مدیر یک شبکه تلویزیونی، از امید و آرزوی خود در قالب احتمال پخش ربنا می‌گوید، روزنامه دولت، بیت‌المال را صرف طراحی پوستر رنگی شجریان و مصاحبه مفصل با او می‌کند. خلاصه به نظر می‌رسد ماه رمضان امسال ایرانیان، مشکلی ندارند، غمی ندارند، سفره‌های افطارشان به راه است، نانشان گرم است و آبشان سرد، دل‌هایشان روشن است و تنها یک غم بزرگ، همه را مکدر کرده و آن نشنیدن صدای استاد آواز ایران است که معنویت را به خانه‌هایشان بیاورد! اندکی آن سوتر، تصاویر استاد در آغوش زنان و دختران جوان و اجنبی، روی دیوار اتاق و توی گوشی‌های مردم، تصویر مهوع و سخیفی از معنویت استاد را به صورت مخاطب می‌زند! ۱۷ ساعت روزه‌داری برای افطار با صدای کسی که رسما به فسق خود افتخار می‌کند و رسما به اسلام توهین می‌کند و می‌گوید: «اینها هرگز با هنر کنار نمی‌آیند و تجربه ۱۴۰۰ ساله ما این را نشان می‌دهد»! چه آرزوی موهومی برای کسب معنویت از صاحب این صدا!

کلاهی برای سر مردم!

در حالی‌که عدد پدران شرمنده ساکن خانه اول، بر اساس گزارش مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی در خوشبینانه‌ترین فرض، به شش میلیون و نیم نفر رسیده و در حالی‌ که هر دقیقه، یک ایرانی بیکار می‌شود و در حالی‌‌که رهبر معظم انقلاب، به عوض همه آنها که خائنانه یا غافلانه، برای مردم کاری نمی‌کنند، ابراز شرمندگی می‌کنند، دولتمردان مشغول بافتن کلاه برای مردمند! آنها بعد از سه سال به دست گرفتن مهم‌ترین شریان‌های سیاسی و مراکز تصمیم‌گیری، به این نتیجه رسیده‌اند که مشکل مملکت و جوانان، نه بیکاری، نه ازدواج و نه هیچ چیز دیگر است! مشکل آنها نشنیدن صدای آواز پیرمردی است که روزگاری نه چندان دور از برج عاج خود گفته بود «من اگر عارق هم بزنم، مردم صف می‌بندند!» این مهم‌ترین دغدغه مردم، اکنون با به صف کردن پیاده نظام رسانه‌ای و مزدوران اجاره‌ای در حال ترویج و تبلیغ است و روز‌به‌روز بیشتر از قبل به مسئله اول بدل می‌شود و شاید بزودی مسئله اول آسیا و حتی جهان شود! همان‌طور که روزگاری رهبر بودائیان، مسئله اول رسانه‌های غربی شده بود! آنها چنان در رثای «ربنا»ی شجریان اشک می‌ریزند و پوستر منقش به لفظ ربنا طراحی می‌کنند که یادشان می‌رود شجریان، خودش چند سال قبل چه گفته بود!؟ او که همه شهرت خود را مرهون دهه اول بعد از پیروزی انقلاب و فرار خوانندگان فاسد پاپ و … آن دوران و در نتیجه خالی بودن میدان از هر نوع موسیقی و صدای دیگری در آن روزگار است و اسم و رسم خود را به خاطر تکرار هزاران باره کارهایش از صدا و سیماست، ناگهان از ناراضی بودنش به خاطر پخش آن آثار سخن به میان آورد و حتی وکیل گرفت و شکایت کرد و…! اکنون اگر کسی خودش قهر کرده و رفته، دلش می‌خواهد برگردد، این همه جنجال و حاشیه برای چیست!؟ زمینه‌سازان و رد گم کن‌ها، آن‌قدر مشغول گریه برای نشنیدن صدای ملکوتی! ربنا در آستانه افطارند که یادشان می‌رود عکس‌های او را در آغوش فلان خواننده بدنام و فلان مجری بد کردار از در و دیوار بردارند، بعد ناله و شکوه کنند! این اما تنها کلاه کلاهبرداران حرفه‌ای نیست! آنها که هیچ پاسخی در برابر خدا و خلق خدا به خاطر آن همه وعده دروغ به مردم ندارند، به استقبال یک مجرم و یک خائن به امنیت و آرامش کشور می‌روند و عکس‌های دیدار سراسر شعفشان را منتشر می‌کنند! به راستی در کدام نظام بدوی و عقب مانده دنیا، برادر رئیس‌جمهور به دیدار کسی می‌رود که تقلب در انتخابات را کلید واژه و اسم رمز سرنگونی همان نظام کرده است!؟ انتخاباتی که از قضا برادر وی بدون هیچ تغییری در ساختار آن، از همان مجرا رئیس‌جمهور شده است! سیاه‌بازان آن‌قدر مشغول بافتن کلاه گشاد برای سر مردم بی‌نوا هستند که یادشان می‌رود این قهرمان پوشالی، همان کسی است که بدون هیچ خوف و فشاری و در یک جمع دوستانه در زندان، رسما اقرار کرد که در انتخابات تقلب نشده و اساسا امکان آن وجود ندارد! اینها را گفت اما ناجوانمردانه حاضر نشد به فریب‌خوردگانی که گول حرف او و امثالش را خورده بودند، بگوید و آنها را از ادامه راه خطایشان باز دارد! اکنون این قهرمان افسانه‌ای و این دن کیشوت کاغذی، سوژه مناسبی شده برای سرگرم کردن جامعه! برای ایجاد دو قطبی جدید! پس چرا باید فرصت را از دست داد، وقتی می‌توان با این چیزها مردم را سرکار گذاشت!؟

آن مواعید که کردی نرود از یادت!

لطفا این وعده‌ها را بخوانید :

«در برنامه من علاوه بر برنامه‌های میان‌مدت برای حل مشکلات اقتصادی، اجتماعی، سیاست خارجی و امور فرهنگی، برنامه کوتاه مدت یک ماهه و ۱۰۰ روزه وجود دارد.

ما می‌توانیم در یک زمان کوتاه تحول اقتصادی در کشور به وجود آوریم و در آن تحول اقتصادی با ایجاد یک دوره تنفس به کارخانه‌ها و مراکز تولیدی مشکل دارند این معضلات را حل کنیم.

در تدوین برنامه‌ها و انتخاب وزیران نیز به نحوی مردم را مشارکت می‌دهم.

برنامه من این است که در تمام برنامه‌های اقتصادی از فعالان اقتصادی استفاده کنم و در انتخاب وزیر به جز مجلس شورای اسلامی از صاحب‌نظران هر بخش مشورت بگیرم و وزیری را انتخاب کنم که تمام کارشناسان یک بخش به آن افتخار کنند.

مردم قدرت آینده و آینده‌نگری را می‌خواهند.کشور را می‌توان از بیکاری و گرانی نجات داد.

ما ۳ میلیون و ۲۰۰ هزار بیکار داریم و اگر تنها ۱۰ میلیون گردشگری وارد کشور شود بیش از ۱۳ میلیارد دلار درآمد ارزی و ۴ میلیون اشتغال درست می‌شود.

با یک حرکت صحیح در یک مسئله اقتصادی و اجتماعی می‌توانیم بیکاری را حل کنیم.

 بیکاری امروز تنها مشکل اقتصادی نیست بلکه مشکل اجتماعی نیز هست و معضلات فراوانی به همراه دارد.

کشور را می‌توان از بیکاری و گرانی نجات داد.

مشکل بیکاری سبب شده است از هر ۵ ازدواج یکی به طلاق منجر شود، با رونق اقتصادی و ریشه‌کن کردن بیکاری جلوگیری از این کار امکان‌پذیر است.

کارخانه‌های کشور بین ۲۰ تا ۴۰ درصد در حال فعالیت هستند، ما باید همه مراکز تولیدی را به فعالیت کامل ۱۰۰ درصدی برسانیم و این کار امکان‌پذیر است.»

آنچه خواندید، بخش‌هایی از هزاران وعده حسن روحانی، رئیس‌جمهوری اسلامی ایران است که در ایام تبلیغات انتخاباتی بیان شد. هرچند سخنرانی‌های اخیر وی، نشان از آن دارد که روحانی هنوز خود را در همان حال و هوا می‌بیند، اما واقعیت این است که قریب سه سال و بیش از هزار و صد روز از شروع به کار دولت یازدهم گذشته و مردم در عرصه عمل هیچ چیزی از آن وعده‌ها را دریافت نکرده‌اند. اکنون وضع کاملا برعکس است!

سه سال بعد…!

اکنون آن سه میلیون و ۲۰۰ هزار بیکاری که روحانی برای اشتغالشان، وعده داده بود، تبدیل به شش میلیون نفر شده‌اند! اکنون البته، دولت روحانی، سه ساعت کار در هفته را شغل محاسبه می‌کند و به گفته معاون وزیر اسبق کار، حتی «فرصت شغلی را هم شغل حساب می‌کند! اینجا خوب معلوم است که عدد واقعی بیکاران، خیلی بیش از شش میلیون نفر اعلامی است.

اکنون آن صنایعی که با بیست تا چهل درصد کار می‌کردند و روحانی وعده کار صددر‌صدشان را داده بود، کاملا تعطیل شده‌اند و به گفته معاون وزیر صنعت دولت یازدهم، بیش از ۶۰ درصد صنایع تعطیل شده‌اند! مابقی هم که تکلیفشان معلوم است! اکنون حتی ریل راه‌آهن دست دوم از خارج وارد می‌کنیم تا دلالان دولت بی‌نصیب نمانند، حتی واگن دست دوم وارد می‌کنیم تا صنایع داخلی بیش از پیش ورشکسته شوند! با آن که روز‌به‌روز فربه‌تر می‌شوند و صنایع و مردم، لاغرتر! اکنون سود بانکی ۱۸ درصد و سود تولید کمتر از هشت درصد است! و البته دولت امید دارد که به تولید جانی تازه بدهد! بانک‌ها از مردم و صاحبان صنایع سود بیست و چند درصدی مطالبه می‌کنند تا آنها بتوانند با سود ۸ درصدی، اقساط بانک را بدهند! تورم روی کاغذ، روز‌به‌روز کمتر می‌شود و اما در عمل، قیمت‌ها حرف خودشان را می‌زنند و گویی رئیس‌جمهور فراموش کرده که گفته بود: «ملاک تورم جیب مردم است نه گزارش مرکز آمار» و لابد ملاک جیب مسئولان است که ته ندارد نه جیب مردم عادی! وگرنه مقایسه خرید مایحتاج همین ماه مبارک رمضان با اولین ماه رمضان دولت یازدهم، برای آنها که دنبال واقعیتند، کافی‌است! اکنون همه آن وعده‌ها، تبدیل به مطالباتی شده که دولت، حتی برای یکی از آنها هم برنامه‌ای ندارد چه رسد به پاسخ! کار از برنامه صد روزه و شش ماهه گذشته و چیزی به انتخابات ۹۶ نمانده! اما دست دولتمردان خالی‌است! پس چاره کار در چیست!؟ حاشیه‌سازی! این روزها ماه مبارک رمضان است و لابد سوژه روز، ربنای شجریان! با آن صدای معنوی و آن توهینش به اسلامی که سر آشتی با هنر ندارد و آن عکس های…! این سوژه خوبی است ولی کم است! پس باید تاجزاده را هم چاشنی کار کرد! او قهرمانی است که به تازگی از بند رهایی یافته!! از کدام بند!؟ بند نظام اسلامی که مظلومانه مورد دروغ وطن‌فروشان قرار گرفت. اما مهم نیست! این سوژه‌ها چند وقتی می‌تواند تبدیل به عکس یک روزنامه دولت و مصاحبه و عکس یادگاری و … شود! تا این سوخت تمام شود، سوخت بعدی در راه است.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

۵۴ دیدگاه

 1. محسن از نصف جهان

  تخریب اسطوره!!

  به تتلو ناو جنگی میدن بره بخونه اونوقت استاد موسیقی ایران رو میخوان تخریب کنن

  ای تف روت بیاد کیهان

  • رعنا از تهران

   کیهان واسه فروش بیشتر از این گوه خوریا میکنه

  • به هر حال قسمتی از گفته هاش نسبت به عملکرد دولت محترم جناب روحانی درسته .

  • این استاد موسیقی شما خبر دارین که به اسلام توهین کرده نه ؟!

   • در نمازم قبله ، گاهي پشت و روست کافر عشقم ، مسلمان نيز هم

    میشه گم شی اقای ابوالفضل ؟

    حالمون رو از اسلام هم به هم زدی

    اسلام رو ادماهایی مثل شما بدنام می کنند

    استاد هر کجای دنیا میره براش کلی احترام قائلند …

    اون وقت تو که ایرانی هستی ……متاسفم

    زنده باشی استاد

   • در نمازم قبله ، گاهي پشت و روست کافر عشقم ، مسلمان نيز هم

    در ضمن کیهان کثیف غلط می کنه از دولت روحانی ایراد می گیره

    زمان دولت احمدی نژاد با اون همه کثافت کاری و تورم و اختلاص و دزی ..دقیقا این اقای شریعتمداری کجا بود ؟

    ایشون کسی هستند که ایران و ایرانی از زهر زبان و قلمش اسایش ندارند
    ایشون راس فتنه و فتنه گران هستند

    به امید روزی که در دادگاهی عادلانه امثال شریعتمداری و احمدی نژاد رو به خاطر خیانت به ایران و ایرانی محاکمه کنبم

    و خاتمی ها و شجریانها و امثال این مردان هستند که در قلوب مردم خواهند ماند و جاودانه خواهند شد

    • اینا میرن با دخترای نامحرم لاس زدن ما باس گم شیم بیرون !!!

     اینا میرن با بهایی های همجنس باز ابراز دوستی میکنن ما باس بریم گم شیم بیرون !!

     اینا میگن اگه دین جولو آزادی قرار بگیره ما باس گم شیم بیرون !!!

     اینا تو یه همایش وقتی امام خمینی فوت کرد و خبرو دادن سوت و هلهله کشیدند ما باس بریم گم شیم !!!!

     اینا میان میگن عزاداری واسه امام حسین کار بیهوده ای هست ما باس گم شیم بیرون !!

     اینا سال ۸۸ فتنه کردند در حالی که یکی از همین فتنه گرا که تازگی آزاد شده علنا میگه سال ۸۸ تقلب نشده ما باس گم شیم بیرون !!

     در ضمن دوستع عزیز شما گفتی با حرف های من از اسلام حالت بهم خورده !! خوب کسی که همچین هرفی میزنه معلومه اسلام بهش ارث رسیده و فقط نام مسلمانو یدک میکشه نه محتوای اسلامو !!

     چون اگه مسلمان واقعی بودی بر فرض من خلاف اسلام حرفی میزنم وا میستادی از اسلام دفاع میکردی نه اینکه بگی با این حرفات حالمو بهم زدی از اسلام !!

     زمان احمدی نژاد بعد از دولت خاتمی از نظر تورم در جایگاه دوم قرار داره طبق آمار رسمی مرکز آمار !! پس لطف کن و تهمت نزن !!

     بزرگترین اختلاص ۵۰۰ سال اخیر ایران در زمان خاتمی بوده پس لطف کن و تهمت نزن !!

     احمدی نژاد کسیه که رئیس جمهور اسراییل (شیمون پرز ) گفته باس کاری کنیم که بودن با احمدی نژاد واسه ایرانیا ننگ تلقی بشه !!

     از مقامات آمریکا تا انگلیس و فرانسه هم یه همچین جمله هایی درباره احمدی نژاد زدند !!!

     خوب یکم فکر کن چرا دشمن باید از یه نفر اینقدر ترس داشته باشه ؟!

     جواب سوال رو میزارم برای دوستانی که اهل تفکرند !!!

     گفتی احمدی نژاد خیانت کرده خوب همینو واضح بگو مسلمان چون این حرفت میشه تهمت بر چه اساسی میگی خیانت کرده ؟!

     خیانت میدونی چیه ؟! اون سندی هست که اسراییلیا رو کردند که روحاتی ۳۷ سال پیش با اسراییلیا مذاکره کرده !! به این میگن خیانت !!

     خیانت یعنی اینکه یکی از مقام های آمریکا علنا گفت سال ۸۸ سران فتنه به ما میگفتند از کجا فشار اقتصادی به ایرانیا بیاریم !!

     شاید اینکه احمدی نژاد دانش هسته ای رو بومی کرد میگی خیانت کرده ؟!

     یا اینکه ۱۶ عدد سانترفیوژ رو کرد ۲۰ هزار تا خیانت کرده ؟!

     یا اینکه پول نفتو به خود مردم داد ؟!

     یا شایدم طرح مسکن مهر واسه افراد کم بضاعت ؟!

     شایدم پیشرفت چشم گیر سد سازی و رکورد زدن در ساخت بلند ترین سد ؟!

     شایدم رکودار در کا دنیا در صادرات برق ؟!
     و ……

     دوست عزیز اگه خاتمی در قلوب مردم بود الان در حصر نبود

     خدا انشالله شما رو تا قبل اینکه دیر بشه هدایت کنه بد برداشت نکن من نمیگم طرفدار احمدی شو من میگم از بد کسی داری حمایت میکنی !

     یه حدیث از امام علی : مردم در قیامت با هرکه که به آن محبت داشته اند مهشور می شوند ولو آن شخص سنگی باشد !!

     حالا شما هم قیامت طبق این حدیث با خاتمی مهشور میشی !
     خوب حالا کسی که بدون هیچ ابایی از خدا دین خدا و ائمه با زنان جوان مصافحت و روبوسی میکنه و یر ضد اسلام صحبت میکنه قابل اعتماده واسه آخرتت ؟!

    • در نمازم قبله ، گاهي پشت و روست کافر عشقم ، مسلمان نيز هم

     /***/

     مجله مراحم: بحث های مربوط به احمدی نژاد و خاتمی و … درج نخواهد شد

    • در نمازم قبله ، گاهي پشت و روست کافر عشقم ، مسلمان نيز هم

     تقصیر این اقا ابولفضل هست

     چه جوریه که ایشون به زمان و زمین اینجا توهین می کنند تمام دیدگاههاش ثبت میشند

     ولی تصمیم خوبی گرفتید
     به جز اعصاب خورد کنی چیزه دیگه ای نداره

     با تشکر

    • پس قبول کن که تو هم مثل بقیه جوابی نداری به جز فوش !!

     واسه اینکه به امیالتون برسین حرف از اسلام میزنین ولی هیچ بویی از اسلام ناب به مشامتون نخورده !

    • در نمازم قبله ، گاهي پشت و روست کافر عشقم ، مسلمان نيز هم

     باز شروع کرد
     گفتیم بحث تمومه در این موارد دیگه
     اسلام رو هم دربست دادیم به شما
     بهشت رو هم چنین
     فقط دست از سر کچل ما بردارید

    • این یعنی لجبازی که به جایی نمیرسی مگه برای شما ملاک دین ابوالفضله که بخاطر مخالفت واختلاف نظر با اون از دین و بهشت دست بکشی (چونه خاروندن)

    • نه بابا اون را داره سرکار میگذاره (شکلک) مینا خانوم چه خبرا ما نبودیم۱ هفته

    • اسمتون چیه

    • نفس فکر کنم احد باشه

    • نفس شما به من بگو من واست اسمش را میپرسم

    • اسمش برام مهم نیست دنبال داداشم میگشتم دلم میخواست بهمه گیربدم ببخشید که بگم دلم براش تنگ شده که بگم الان دلم میخواد اینجا رو روی سرش خراب کنم من بی معرفت که تو دیگه چرا عه باهات قهرم (گریه) هر چی دلت خواست بنویس اصلا مهم نیس بای

    • (غمگین) (غمگین) (دلشکسته) (دلشکسته) آخه چرا؟

    • چون زیرا…. کجا بودی تو ایش بابا من خواهرتم داداش مجازی من اصلا ندارم فقط یدونس که واقعی میمونه برام مث اون دوتا داداش خودم
     حسین داداشی ببخشید عصبی شدم

    • چی را ببخشم شما همه جوره دوست داشتنی هستی آجی نفس خوب کار داشتم نمیشد بیام تو هم نبودی یعنی کم بودی چند وقت
     مراحم میشه ایمیل من را به نفس جون بدی
     نفس تو هم بگو ایمیلت را به من بده

    • داداش میدونم ناراحت میشی ولی من ایدی تلگراممو میدم اگه ناراحت نشدی و نگفتی چه خواهر بدی دارم… (
     @Ali137474
     اسم پسرونه گذاشتم که کسی مزاحمم نشه

    • باشه آجی میخواستم همیشه در دسترس باشیم که ناراحت نباشی ازم اما هر جور خودت راحتی نازنینم

    • داداش من که ایدیمو دادم
     چجوری به مراحم بگم ایمیلمو بده بهت رمز ایمیلمو یادم رفته ولی ایدی تلگرام اگه داری بگوتا من ایدی یاب دارم اسمتو جستجو بزنم پیدات کنم البته اگه ناراحت نمیشی

    • چرا ناراحت بشم؟مشکل اینه که منهنوز تلگرام نیومدم یعنی توی هیچ شبکه مجازی نیستم ولی شاید بیام تلگرام واسه خاطر تو هم که شده

    • داداشی پس بخاطر من نیا
     نمیدونم میتونم اینجا ایمیلمو بنویسم یا چکار کنم خخخخخ قاطی کردم منم

    • داداش تو رو خدا تلگرامتو نصب نکنباشه مدیونیا چون میدونم دنیایمجازی بی رحمه نمیخوام زندگیت زبونم لال بخاطر من طوری بشه
     باشه داداشم؟ تو رو عین داداشای واقعیم دوست دارم واسه همین نمیخوام همچین اتفاقی برات بیفته اصلا همین مراحم خوبه منم سعی میکنم کمتر بجونت نق بزنم خخخخ

    • این حرف ها چیه؟عزیزم شما که نغ نمیزنی گل پر پر میکنی (شکلک)

    • هیچی خخخخخخ وای چ باحال خخخخخخ گل پرپر می کنم (ضایع شدن)

    • شما لعل لب هات را با مروارید دندون هات میرقصونی (گل) (ماااچ) (گل) (ماااچ) (شکلک) (ضایع شدن)

    • (شادی) (ماااچ) (ماااچ) (عشق) (کلاه) ایول لایک

    • در نمازم قبله ، گاهي پشت و روست کافر عشقم ، مسلمان نيز هم

     اسم منو می گید ?
     خب اسمم هست
     در نمازم قبله گاهی پشت و روست ..کافر عشقم ..مسلمان نیز هم
     چه فرق می کنه
     اسامی مهم نیستند

    • پس قبول کردی به اسم اسلام داری از یه آدم کاملا ضد اسلامی حمایت میکنی درسته ؟!
     خوب دوست عزیز من تمام بحثم با شما اینه :
     به اسم اسلام از خاتمی حمایت نکنین
     تمام شما بیاین بگین درود بر خاتمی درود بر ظریف و … ولی قول بدین حرفی از اسلام نزنین اگه دیدین من کامنتی بزارم همین تمام حرف من با شما ها اینه !

     چون وقتی میبنم به اسم اسلام از دشمن اسلام حمایت میشه خونم به جوش میاد

    • در نمازم قبله ، گاهي پشت و روست کافر عشقم ، مسلمان نيز هم

     چطور شد مراحم جان
     چرا باز این اسم خاتمی رو اورد تایید کردی ?
     عدالت رعایت نمیشه متاسفانه …خدمت مینا خانم هم عرض کنم اره دست کشیدم …چون یه مسلمان هیچوقت اینطور قصی القلب نیست که حتی مرگ هموطنانش رو جشن بگیره …به افتخار افرینان ایران مثل فرهادی و استاد شجریان بی احترامی کنه
     من حاضرم برم جهنم ولی ادمایی مثل ایشونراز اسلام برام نگند

    • خب خیلی کار بدی کردی دست کشیدی همینجور که گفتم به این میگن لجبازی وعلاقه ی قلبی وایمان نداشتن به دین و پیامبر وامامان ودستوراتش

    • ادامش ادمایی مثل شما هم دنبال بهونه ان که از دین و این چیزا دست بکشن

    • البته میل تو خودته ولی اگه ما بخوایم برای دینداریمون نگاهمون به این واون باشه دینی برام نمیمونه چون متاسفانه توهر دین ومذهبی پیدا میشن که ما بانظر وکارشون مخالفیم پس اینجورباشه خدا پرستی باید تعطیل بشه دیگه ضعف ایمان وقبول نداشتن دینم باعث بروز مشکلات وناهنجاریها میشه

    • در نمازم قبله ، گاهي پشت و روست کافر عشقم ، مسلمان نيز هم

     ای بابا مینا خانم شما هم جدی گرفتید ها

     من لپ کلامم اینه که اقایونی مثل ایشون فکر می کنند با این کارها اسلام رو تعریف می کنند ..ولی نتیجه عکس میده …
     الان استاد شجریان نره تو کشورهای اروپایی کنسرت بده که اسلام در خطر می افته ؟ چه ربطی داره اخه …این صدای شگفت انگیز رو کی به استاد داده ؟ خب خداوند دیگه

    • خب حرف خودتو جدی گرفتم خب نتیجه ی عکس میده یعنی شما ملاکتو افراد قرار دادی که درست نیست کلا بله خداوند صدا داده ولی از نظر من شگفت انگیز نیست

 2. مطلب ندارن گیر میدن به این و اون
  فقط بالا رفتن تیراژ مهمه براشون (قهر)

 3. روزنامه کیهان اگه عکس خاله رو هم بگذاره هیچ کس نمیتونه چیزی بهش بگه.

 4. در نمازم قبله ، گاهي پشت و روست کافر عشقم ، مسلمان نيز هم

  درود بر استاد شجریان

  تا چشم هر چی بدخواهش هست دربیاد

  بخصوص شریعتمداری و کیهان کثیفش

  • از تو بعیده دوست عزیز بخوای با امثال این ابوالفضل بحث کنی.هر چی گفت بگو تو راست میگی .خدا زده تو سرش دیگه.نگاه کن تو این مجله ۲۰۰ تا کاربر داره ۲ نفر هم با نظر هاش موافق نیستن. دیگه مردم شناختن این اشغال هارو. فقط به فکر جیب خودشون و دزدی و غارت.ایشالله که یه روزی همشونو کنار دیوار تیربارون کنن.پول مفت بیت المال رو میچاپن میخورن لشگر مفخور خدا. خدارو شکر از بزرگ تا کوچیکشون الان تو اوین دور هم جمع شدن (خنده) (خنده) (خنده) (خنده) (خنده) مشاورش فقط بیرون بود که ایشون هم حکمش صادر شد باید بره زندان.اینم بگم زیر پست امام جمعه اصفهان و زاینده رود همه رو توضیح دادم

 5. خداییش با موسیقی سنتی…واستاد محبوب شجریان کاری نداشته باشید….
  اینم متن اهنگش:……..تقدیم به بروبچ مراحم………..
  دوش دوش دوش که آن مه لقا
  خوش ادا، با صفا، با وفا
  از برم آمد و بنشست
  [خدا] برده دین و دلم از دست
  باز، باز، باز، مرا سوی خود
  می کشد، می برد، می زند
  با دو چشم، با دو چشم مست
  [خدا] ابرویش، ابرویش پیوست
  آتش اندر دلم بر زد [جانم ای دل]
  زان رخ همچو آذر زد [جانم ای دل]
  سوخت همه خرمنم، یکسره جان و تنم
  کشته عشقت منم، [ای صنم] بد مکن
  بیش از این، ظلم بی‌حد مکن
  [جانم] بیش از این، ظلم بی‌حد مکن
  [دوش، دوش،] دوش که آن گرد، گرد گنبد مینا
  آبله‌گون شد، دو چشم من ز ثریا
  [تند، تند،] تند و غضبناک، سخت و سرکش و توسن
  از در مجلس درآمد آن بت رعنا
  روی سپیدش، برابر مه گردون
  موی سیاهش، پسر عم شب یلدا
  لعبت شیرین، ترش رو گر که ننشیند
  مدعیانش طمع برند که حلوا

 6. بهترین روزنامه، از نظر من با احترام به همه، فقط کیهان،قبلا که دستمال جادویی نیومده بود،برای شیشه پاک کنی،الانم، همسرم خیاط هست میگه فقط کیهان برام بگیر،برا الگو،یک کیلو میگیرم ششصد تومان.

  درود بر بهروز وثوقی، ناصر ملک مطیعی،روح فردین عزیز ایرج قادری نازنین، بیک ایمان وردی دوست داشتنی شاد.

  • آره درود بر همه اینایی که گفتی !!

   درود به کسایی که ودم از وطن پرستی و روشن فکری و … میزنن ولی وقت جنگ شد سوراخ موش پیدا نمیکردن برن توش !!
   همین بهروز وثوقی فقط تو فیلماش یه قهرمانه فقط تو فیلماش !!

   و تو هم از بس کوری که قهرمانارو فقط از تو یه جعبه جادویی میبنی !

   • ابوالفضل چرا شما فکر میکنی باید فقط بر یک نفر در یک بُعد و یک سری آدم در همان بعد یعنی بعد مذهبی درود فرستاد؟
    ما بره کوروش کبیر درود میفرستادیم چون ایشون در زمانی که دنیا بی تمدن بود اران را با تمدن میگرداند و… اونوقت یکی اومده بود زیر کامنت من نوشته بود روح و جانم علی و محمد و…. خوب چه ربطی داره کوروش که جای امام علی نیست واسه ما توی زمینه ایران باستان به کوروش درود میفرستیم در زمینه موسیقی من کار به عقیده آدمش ندارم فقط کار با هنر موسیقیایی طرف دارم به شجریان یا افتخاری یا… درود میفرستیم یا در زمینه بازیگری من کار به عقیده آدمش ندارم چون عرصه عقیده نیست اونجا عرصه هنر بازیگری هست به محمد علی فردین یا پرویز پرستویی یا … درود میفرستم در زمینه قهرمان واقعی دورانم هم به شهدای کشورم درود میفرستم عزیز من این مسائل و از این قبیل مسائل از هم جدا هستند اما چرا شما ها همه شون را میخواهید به اسلام و انقلاب اسلامی ختم کنید؟کسی که شجریان گوش میده واسه صداش هست نه واسه عکسش با گوگوش یا کسی که فیلم بهروز وثوقی را میبینه واسه بازیش هست نه واسه اینکه آمریکا هست و دوره شاه بازی شده،ایرج قادری که۴سال پیش مرد تا ۱سال قبل مرگش فیلم میساخت توی همین جمهوری اسلامی و پرفروش بود چون کارش که هنر سینماست خوب بوده یا مسعود کیمیایی هنوز هم چه قبل انقلاب و چه بعد انقلاب تا الان یکی از بهترین کارگردان هاست با فیلم های مثل قیصر یا داش آکل یا حکم یا جرم یا…

    • دوست عزیز شما دیدی من یه جا بیام به کوروش بی احترامی کنم ؟!

     من واسه کوروش کبیر خیلی ارزش قائلم حتی برخی از رفتارامو تو زندگی سعی کردم شبیه اون کنم !

     من حرفم با شما اینه چرا کسایی که با خدا دین خدا ائمه و … دشمند باید مورد احترام قرار بگیرن ؟!

     شما فکر کردی من از صدای شجریان خوشم نمیاد ؟!
     به ولله خوشم میاد ولی وقتی فکر میکنم این فرد چه تفکری درباره اسلام درباره اسلام داره اونقدر عصبانی میشم که دوست ندارم شکلشو ببینم!

     حالا به من بگو تو اسلام تو فروع دینت یه اصلی به نام تبری از دشمنان خدا نداری ؟

     یعنی ای مسلمان عزیز از کسانی که با خدا دشمنند دشمنی کنید !

     هرچند اون شخص صدای خوبی داشته باشه یا چهره خوبی و …

    • در نمازم قبله ، گاهي پشت و روست کافر عشقم ، مسلمان نيز هم

     اینقدر اسلام اسلام کردید ..چه گلی به سر مملکت و مردمتون زدید هان ؟

     اسلام رو بدنام نکنید لطفا

     اسلام با هیچکس و هیچ چیز دشمنی نداره …

     همه اینها ..چه گوگوش چه بهرو وثوقی و چه و چه که شما اونا رو کافر میدونید ..خدا رو قبول دارند

     قرار نیست همه مثل تو خدا رو بپرستند ..و تو به اینا برچسب بزنی

     یادت باشه این دست خداست که بگه کی بده یا کی خوبه

     شاید اینا در نزد خدا از من و تو عزیز تر باشند

     چرا اینقدر چشم بسته به مسائل نگاه می کنی اخه

     به خدا وقتی نوشته های تو رو میبینم .پیر میشم ..موهام سفید شده از وقتی تو مراحم هستم (ضایع شدن)

     شجریان با همون ربنا ی ملکوتی که خونده جاش تو بهشته
     یعنی یک نفر غیر مسلمان هم به این ربنا گوش بده ..دلش از سنگ هم باشه ..این ربنا تبدیل به موم می کنه دلش رو

     االبته بحث با تو بی فایده است ..و باز میای حرفهای خودت رو میزنی …

    • (لایک)
     ببین ابوالفضل شما داری تبری را طوری معنی میکنی که اشتباه هست دشمنان خدا که شامل تبری میشوندچه کسانی اند و چه ویژگی هایی دارند؟و کی شامل تبری میشوند؟وتبری چگونه باید اعمال بشود؟شما این مسائل را هم میدونی یا فقط اسم تبری را میدونی؟تو منطق تو باید ۹۵%مردم را باهاشون تبری کنیم که یکی یا موهاش معلومع یکی با گوگوش عکس داره یکی۲روز صبح نمازش قضا شده چون شبش عروسی رقصیده بوده تا دیروقت یا یکی دیگه ولایت فقیه را قبول نداره یا یکی خاتمی را قبول داره یا….
     ۱بار دیگه هم گفته بودم بهت برو سوره حجرات که کلاََ۱۳آیه هست بخون تا خودت بهتر بتونی زندگی کنی تو جامعه و در گیر تبری ناجایز نشوی

    • نه عزیزم من خیلی خوب یدونم تبری چیه !

     وقتی یارو داره علنا علیه اسلام صحبت میکنه اسم این شخص چیه میشه گداشت ؟!

    • همینجور که یه سری افراد از نظر یه عده بدهستن وشما میگین نگین بدهستن شما هم کسی رو به میل خودت بهشتی نکن چون تصمیم گیرنده ما نیستیم جز یه عده ی خاص هم بهشت و جهنم رفتن اکثرا معلوم نیست البته گمان خوب داشتن به دیگران کار خوبیه (لایک)

    • شاپور جان لایک

    • (شکلک) ما کوچیکتیم داداش

   • نه اینکه جنگ شد امثال شماها رفتین جنگ؟؟؟؟ وایسادین ۸ سال جنگ تموم شد سریع چفیه انداختین و با قاشق پیشونیتونو سوزوندین و به اسم جنگ و جهاد حقوق های میلیونی دزدیدین اقای ابوالفضل.البته تو بچه تر از اینا هستی.عین طوطی فقط تکرار میکنی. بر فیل پورن هاتو ببین بچه.دهن نجست هم باز نکن هوارو کثیف نکن

پاسخ دهید

لطفا نام شهر خود را ذکر کنید مثال (علی از تهران)