همسر مهناز افشار با پای شکسته و لباس زندان با دادسرا رفت +عکس

همسر مهناز افشار با پای شکسته و لباس زندان با دادسرا رفت +عکس

صبح امروز (دوشنبه) – ۲۶ مهرماه – چهارمین جلسه بازپرسی یاسین رامین در شعبه ۸ بازپرسی دادسرای کارکنان دولت برگزار شد. او با پای آسیب دیده به دادسرا رفت.

به گزارش آکاایران:  پیش از این سه جلسه بازپرسی برای  رسیدگی به پرونده یاسین رامین برگزار شده است.

براساس شواهد موجود پای در زندان پیچ خورده و دچار آسیب دیدگی شده است به همین دلیل این فرد با عصا به دادسرای تهران آمده است.

یاسین رامین همسر مهناز افشار با پای شکسته ولباس زندان

,یاسین رامین,یاسین رامین با پای شکسته,یاسین رامین با لباس زندان در دادسرا,[categoriy]

همسر مهناز افشار با پای شکسته و لباس زندان با دادسرا رفت +عکس – -آکایاسین رامین,یاسین رامین با پای شکسته,یاسین رامین با لباس زندان در دادسرا,یاسین رامین در دادسرا,یاسین رامین همسر مهناز افشار با پای شکسته و لباس زندان,خبرهای ایران

آکاایران: همسر مهناز افشار با پای شکسته و لباس زندان با دادسرا رفت +عکس –

محمد شعبانی وکیل مدافع یاسین رامین چهارم مهرماه به خبرنگار ایسنا گفته بود: موکلم همچنان در بازداشت است و هنوز نتوانسته وثیقه ۲۹ میلیاردی را تامین کند.

وی افزود: پرونده فعلا در مرحله بازپرسی و تحقیقات مقدماتی است و نیاز به یکسری مدارک و اسناد دارد تا تکمیل شود، البته باید منتظر ماند تا نظر بازپرس مشخص شود.

وکیل مدافع یاسین رامین درباره موضوع اصلی پرونده موکلش گفت: موضوع این پرونده اختلاف حساب مالی بین شرکت موکلم و هلال احمر است. قرار بود اسناد و مدارکی از آلمان ارسال شود که برخی از این مدارک از آلمان واصل شده، ولی ناقص است و قرار است نماینده هلال احمر به آلمان برود؛ یکسری مدارک هم کارشناس پرونده می خواهد که باید تکمیل شود.

عباس جعفری دولت آبادی ۲۶ مرداد ماه درباره متهم شرکت رشد وابسته به سازمان هلال احمر گفته بود که پرونده مطروحه با اعلام شکایت سازمان هلال احمردر دادسرای کارکنان دولت تحت رسیدگی است. بازپرس برای متهم قرار وثیقه ۲۹ میلیارد تومانی صادر کرد که به لحاظ عجز از تودیع وثیقه به زندان معرفی شده است.

 

یاسین رامین همسر مهناز افشار

,یاسین رامین,یاسین رامین با پای شکسته,یاسین رامین با لباس زندان در دادسرا,[categoriy]

 

یاسین رامین پسر محمد علی رامین معاون مطبوعات وزارت ارشاد دولت احمدی نژاد و همسر مهناز افشار بازیگر مشهور سینماست.

 ✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

۱۱ دیدگاه

 1. این بیشعورو باید اعدام کنن با واردات شیر خشک فاسد مسبب نابینایی کودکان شد این جماعت حتی به یک طفل معصوم رحم نمیکنند وبا واردات دارو اون هم با ارز دولتی و بیت المال و دلالی و فروش به ده برابر قیمت به بیماران صعب العلاج که توان پرداخت نداشتن خانواده های زیادی را رنجاند! فک نکنم کاری به کارش داشته باشن چون طرف اقازادست و خاص!

 2. بهناز.آبادان

  اگه این اتهامات صحت داشته باشه نباید ذره ای از جرمش چشم پوشی بشه…باید بفهمه با زندگی مردم بخصوص بچه ها چه کرده.

 3. اعدام براش کمه باید عیالشو در اختیار بابای همون بچه ها بذارن

  • عجب احمقی هستی عیالشو؟؟؟؟ اولا شاید جرمش این نباشه ک میگن دوما شاید زنش خبر نداشته از این موضوع چرا اون باید چوب کارای اینو بخوره

 4. مهرداد از کرمان

  یک نفر که از عرش یکباره میاد رو فرش مردونگی نیست مورد تمسخر و خنده قرار بگیره مراحم

  • میبینید آدم های کابینه احمدی نژاد چیجوری فک و فامیلشون را انداختند جلو و اشرافی گرایی را پیشه کردند و دم از انسانیت میزد محمود مغول
   دولت پاکدستان (خنده زیاد)

   • والا بچه هاش که کارگری میکنند اگه تو ادبیات شما روشنفکرای عزیز کارگری رو اشرافی گر تصور میکنید در تعجبم از فیش های نجومی و مهمونی های اشرافی در ماخ سعد آباد و … در زمان روحانی و فساد های مهدی در زمان رفسنجانی و فساد های بیژن زنگنه و کرباسچی و … رو اصلا نمیبینید !

    اما یه جمله میگم فقط واسه خودت اقتصاد دان زیاد چت نکن تو شرش میمونی حالا ببین کی گفتم.

 5. چه کاریه تو کردی مراحم (تعجیب) قبلن یه چی دیگه اینجا بود (چونه خاروندن)

پاسخ دهید

لطفا نام شهر خود را ذکر کنید مثال (علی از تهران)