پسر ۱۷ ساله، دختر ۱۳ ساله را به آتش کشید! +عکس

مجله مراحم: عشق دختر ١٣ و پسر ١٧ساله با جنایتی تلخ و هولناک برای همیشه به پایان رسید. زمانی‌که دختر نوجوان قصد پایان دادن به ارتباط با پسر نوجوان را داشت، هرگز تصورش را هم نمی‌کرد که با تینر به آتش کشیده شود.
 
اتش زدن دوست دختر, دوست دخترش را آتش زد, حوادث, همسرش را آتش زد
 
این دختر صبح دیروز در بیمارستان جان باخت. ساعت ۲۳ چهارشنبه ۱۲ خردادماه جاری به ماموران کلانتری فردیس خبر رسید که دختر نوجوانی در یک ساختمان متروکه در روستای فرخ‌آباد زیبادشت فردیس به آتش کشیده شده است. ماموران بلافاصله موضوع را در دستور کار خود قرار دادند و با حضور در محل حادثه به تحقیق در این رابطه پرداختند.

 با حضور ماموران در محل مشخص شد که این دختر ١٣ساله با تینر به آتش کشیده شده است. دختر نوجوان که هنوز نفس می‌کشید، با کمک امدادگران مرکز فوریت‌های پزشکی البرز به بیمارستان شهید مدنی کرج انتقال یافت و تحقیقات در این رابطه آغاز شد.  شاهدان در این رابطه به ماموران گفتند: «ما صدای ناله‌های این دختر را شنیدیم و به کمک وی رفتیم و با پتو آتش را خاموش کردیم، اما فرد دیگری در این‌جا ندیدیم.»

درحالی که تحقیقات در این رابطه ادامه داشت، از بیمارستان خبر رسید که این دختر نوجوان به علت شدت مصدومیت ساعت ۱۴ روز پنجشنبه جان خود را از دست داده است. درنهایت پس از وقوع این حادثه ماموران پلیس آگاهی فردیس پسری ۱۷ساله را به‌عنوان متهم اصلی و تعدادی دیگر مظنون دستگیر کردند.

 
اتش زدن دوست دختر, دوست دخترش را آتش زد, حوادث, همسرش را آتش زد
متهم اصلی پس از دستگیری به جرم خود اعتراف کرد و در انگیزه قتل این دختر به ماموران گفت: «با مقتول دوست بودم و قصد ازدواج با وی را داشتم اما او می‌خواست از من جدا شود. برای همین از رفتارهای او عصبانی شدم. هرچه سعی کردم نتوانستم بر عصبانیت خود غلبه کنم و او را به ساختمانی متروکه در روستای فرخ‌آباد زیبادشت کشاندم و با پاشیدن تینر روی صورت این دختر نوجوان و با جرقه فندک او را به آتش کشیدم.»

سرهنگ ایوب احمدی، فرمانده انتظامی شهرستان فردیس در رابطه با این پرونده گفت: «متهم اصلی این پرونده در کمتر از ۱۲ساعت از وقوع قتل در شهرستان فردیس دستگیر شد و درحال حاضر نیز تحقیقات در این رابطه ادامه دارد.»

 ✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

۱۰ دیدگاه

 1. !۱! (مو کندن)

 2. سمانه از مشهد

  یکی نیست به اینا بگه بابا برین سر درس و مشقتون سر بازیتون شمارو چه به این کارا!!!امان از بی فرهنگی.امان از بی مسئولیتی پدر و مادرها.

 3. عجب روزگاری شده (قهر)
  آخه دختر ۱۳ ساله که نباید دنبال اینجور کارا باشه.

 4. امیرآرمان(rabito3239@) از مشهد

  و بازم دهه هفتادی ها….. و مسببش گوشی موبایل و هزار کوفت و زهر مار توی اون… یکیش بنام شبکه هاس اجتماعی…
  خدا لعنت کنه باعث و بانی هاشو….

 5. امیرآرمان(rabito3239@) از مشهد

  اصلاحیه: حواسم نبود دختره دهه هشتادی بوده……وااای خدا رحم کنه… (مو کندن) (قهر)

 6. بیچاره چه آرزوهایی داشت . خدا لعنتت کنه

 7. بهناز.آبادان

  اخه دختره سیزده ساله باید دغدغه اش درس و امتحان باشه..خدا رحم کنه به نوجووونا…پدر و مادر ها هم دیگه بیخیال شدن

پاسخ دهید

لطفا نام شهر خود را ذکر کنید مثال (علی از تهران)