پیام جالب ۲ وزیر به «احسان علیخانی» و ماه عسل

 
در طول هشت شبی که از ماه مبارک رمضان و پخش ماه عسل از شبکه سه سیما می‌گذرد، نظرات متفاوتی به سمت این برنامه روانه شده که از آن میان پیام علی ربیعی و عباس آخوندی به عنوان وزرای دولت دهم شایان توجه است.
 
 
احسان علیخانی، مجری؛ پیام جالب ۲ وزیر به «احسان علیخانی» و ماه عسل

 

 «علی ربیعی»؛ وزیر کار ، رفاه و تعاون اجتماعی در یادداشتی عنوان کرد: من به عنوان یک کنشگر به شما تبریک می‌گویم و همیشه برنامه شما را در ماه مبارک رمضان می‌بینم و هر وقت فرصتی پیدا کنم و یا درگیر جلسه‌ای نباشم با اشتیاق آن را تماشا کردم و می‌کنم. من می خواهم نام برنامه شما را گسترش غمخوارگی ملی بنامم. می‌خواهم نام برنامه تان را هر ایرانی یک مددکار اجتماعی اطلاق کنم و همچنین می‌خواهم نام برنامه‌تان را «ماه عسلِ» زندگی خوب برای ایرانیان نام گذاری کنم. یا شاید بهتر باشد بگویم که یک ماه، «ماه عسل» اما ماه‌ها زندگی خوب برای ایرانیان و زندگی پر از شیرینی و عسل برای هر ایرانی که با این برنامه اتفاق می افتد. به گسترش خیر جمعی نیازمندیم و «ماه عسل» به نظرم حالا دیگر یک رسانه جمعی شده و یک نوع سخنگوی خیر جمعی است. خیر جمعی فقط کمک مالی نیست؛ خیر جمعی کمک از یک لبخند تا کمک ودستگیری و حتی یک آموزش ساده از طریق مهربانی است. من به نوبه خودم ابتدا به عنوان یک شهروند و بعد به عنوان وزیر دولت تدبیر و امید از تلاش های تهیه کننده و مجری این برنامه تشکر می کنم.

 

و پس از آن عباس آخوندی؛ وزیر راه و ترابری دومین وزیری بود که در پیامی به تهیه‌کننده «ماه عسل» برای ساخت چنین برنامه‌ای تبریک گفت و نوشت: «میان دغدغه‌ها و مشغله‌های روزانه‌ام در ماه مبارک رمضان هر زمان که فرصت پیدا کنم و بتوانم حتماً حتی برای دقایقی هم که شده تماشاگر «ماه عسل» می‌شوم. برای من اتفاق خیلی مهمی است، اینکه جایگاهی در تلویزیون به مردم اختصاص پیدا کند تا شنوای قصه آنها باشیم. اینکه میان این همه آدم که در طول روز می‌بینیم و قصه‌هایشان را نمی‌دانیم تلویزیون محمل و صندلی‌اش را به آدم‌های عادی تحویل دهد که هم عبرت‌آموزی داشته باشد و هم تامل‌برانگیز و مهم‌تر از همه بر نهاد و نفسی که به خاطر فضای زمانی آماده تحول است تاثیر بگذارد. این برنامه می‌خواهد خیرطلبی و امیدواری را انتشار دهد و با قصه‌هایی که حتی شاید به ظاهر شاد نیست تلاش کند ابتهاج درونی ایجاد کند و نفس حقیقت جو را به خدا نزدیک تر کند. برای همین به شما و گروه تولیدتان خسته نباشید می‌گویم، برقرار باشید.»

 

برنامه «ماه عسل» که دهمین سال پخش خود را پشت سر گذاشته است به تهیه کنندگی و اجرای احسان علیخانی هرشب حوالی ساعت ۱۹ از شبکه سه سیما به روی آنتن می رود./

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:


کانال پزشکی دکتر سلام

کانال حرف حساب

۴ دیدگاه

 1. تا اونجا که من یادم هست برنامه ماه عسل فکر کنم تا ۲سال اولش واسه فرزاد حسنی بود که اون اجرا میکرد وقتی فرزاد توی برنامه زنده کوله پشتی با سردار رادان درگیر شد و ممنوع الاجرا شد برای کوله پشتی امیر حسین مدرس را آوردند از۳روز بعدش تقریباََ و برای ماه عسل که ماه رمضون بعدیش بود احسان علیخانی را آوردند تا۳سال پیش تقریباََ که اجرای ماه عسل را دادند به سید علی ضیاء اما سال بعدش دوباره برگردوندند به همین احسان علیخانی،خود احسان علیخانی اولین بار در برنامه زیبا و خیلی خوب اون روزها حدود۱۴یا۱۵سال پیش به اسم پسر ایرونی گزارش گر بود، مجری پسر ایرونی جواد مولا نیا بود که اونوقت ها از احسان خیلی بهتر اجرا میکرد و احسان خبر نگار بود میرفت توی شهر های مختلف ایران و با پسرهای ایرونی مصاحبه میکرد و در برنامه پسر ایرونی گزارشهاش پخش میشد،
  ماپیزی احسان علیخانی هنوز تکون نخورده ها انگار نه انگار که۱۵سال از اون موقع گذشته
  0  0
 2. عالیه برنامه ش
  اصلا ماه رمضون با ماه عسل
  ماه عسل فقط و فقط احسان
  احسانم بدون بغض یعنی بی معنی (مسخره) (مسخره)
  0  0
⭕️دیدگاه حاوی توهین به کاربران تایید نمیشود
⭕️اگر دیدگاهی توهین آمیز به کاربر یا مسئولین کشورمان اشتباهاً تایید شده در همان صفحه اعلام کنید تا حذف شود. تشکر.

پاسخ دهید

لطفا نام شهر خود را ذکر کنید مثال: علی از تهران

(گل) 
(شکلک) 
(بی تقصیر) 
(ماااچ) 
(دلشکسته) 
(تعجیب) 
(عصبانی) 
(پز) 
(گریه) 
(خنده) 
(مارو گرفتی؟) 
(خنده زیاد) 
(عینک) 
(بغض) 
(هیس) 
(قهر) 
(خمیازه) 
(تمایل) 
(چونه خاروندن) 
(تشویق) 
(شاکی بودن) 
(آه) 
(زبون) 
(کلاه) 
(بای بای) 
(دراز شدن دماغ) 
(مو کندن) 
(نگاه) 
(سوال) 
(سوت) 
(دلخور) 
(غمگین) 
(چشمک) 
(خجالتی) 
(تماشا) 
(مسخره) 
(عشق) 
(شادی) 
(لایک) 
(ضایع شدن)