کتک زدن دختر ۶ ساله توسط دندان پزشک در اصفهان +عکس

یک پایگاه خبری با انتشار گزارشی مدعی شد که دختری شش ساله توسط یک دندان‌پزشک مورد ضرب و شتم قرار گرفته است.
 
به گزارش پایگاه خبری «گلوَنی»: «یسنا مختارزاده دختر شش ساله اصفهانی روز سه‌شنبه به همراه مادرش برای کشیدن دندان به مطب یک پزشک در شهر اصفهان مراجعه کرده است. 
 
او که از دندان‌پزشکی بسیار وحشت دارد، هنگام معاینه بی‌قراری کرده و با دکتر برای کشیدن دندان همکاری نکرده است. آقای دکتر بعد از چند دقیقه از مادر یسنا خواسته که به اتاق انتظار برود تا با روش خودش وارد عمل شود. مادر یسنا هم برای تهدید دخترش به کنایه خطاب به دکتر گفته “اگر یسنا اذیت کرد دعوایش کنید”. بعد از رفتن مادر، دکتر یسنا را کتک زده و این دختربچه ظاهرا از درد کتک، درد دندان را فراموش کرده است.
 
مادر یسنا بعد از دیدن آثار آزار و کتک روی صورت و دست دخترش به دکتر اعتراض کرده که پزشک نیز مدعی شده او را کتک نزده‌ بلکه تنبیه کرده‌ تا دیگر از دندان‌پزشکی نترسد!
 
این خانواده قصد دارند از این پزشک شکایت کنند. عکس‌ها به صورت اختصاصی در اختیار این پایگاه قرار گرفته است. مادر یسنا در تماس با تلفن همراه پزشک که از حرف زدن خودداری کرده است، با یکی از نزدیکان او صحبت کرده و متوجه شده که این دکتر در وضعیت نرمالی قرار ندارد و گویا سابقه چنین رفتاری را داشته است.»
 
ادعا درباره اقدام هولناک یک پزشک (+ عکس)
 
ادعا درباره اقدام هولناک یک پزشک (+ عکس)✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

۱۶ دیدگاه

 1. چیییییییییییییییی میییییییییییییییییی گییییییییییییییییییییییی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ (تعجیب)

  • چشم ما روشن ی دفعه میری ودیگه نمیای ‘ztواسه یابندت مژدگانی گذاشته

  • چــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــی مـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــی گــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــی؟؟؟درسته (ضایع شدن) دستشم بشکنه.دایناسور من الانشم از امپول میترسم چه برسه به بچه…خب نفهم با زبون خوش ارومش میکردی…والا من الان برا بچه۴ساله ابجیم اینقده فیلم بازی کردم بعد یه ماه تازه راضی شده بریم دندون پزشکی…

  • میخواستم برا اموزش نوشتن حروف کشیده اموزشگاه بزنما (عینک) ولی خب پولش به این حساب واریز نمایید۱۲۳۴۵۶۷۸۹۰۰۰۰۰۰
   بعد از درج حرف مورد نظر،برا کشیدن حرف مورد نظر لطفا کلیدای “ت” با “shift” همزمان گرفته و نگهداشته به میزان لازم (خنده زیاد) خداییش خوب تدریس میکنما

 2. دستش قلم شه (زبون) (زبون) (زبون) (زبون)

  • حتما بچه خیلی بیقراری میکرده نمیذاشته دندونشو پرکنه اونم زدتتش
   راستی زد تی جان من ازخونمون برگشته لباس مژدگانی رو بده بخودش (تشویق)

پاسخ دهید

لطفا نام شهر خود را ذکر کنید مثال (علی از تهران)