پزشکی در آستارا بیمار ۷۲ ساله را کتک زد +عکس

مجله مراحم: ضرب و شتم بیمار ۷۲ ساله در مورخ ۶ مرداد ماه سال ۹۵ توسط دکتر محمد اسلامی نیا متخصص رادیولوژی که به مطب وی مراجعه نموده بود. بیمار در حال حاضر در بیمارستان شهید بهشتی آستارا بستری میباشد.

 

علت کتک خوردن بیمار از پزشک در آستارا,دکتر محمد اسلامی نیا,کتک زدن بیمار توسط پزشک در آستارا

 

حسین اتحاد معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی گیلان در رابطه با اخبار منتشر شده درباره درگیری پزشک و بیمار گفت: ظاهرا درگیری بین یک بیمار ۷۲ ساله و یک پزشک رخ داده که این خبر به سرعت در فضای مجازی منتشر و دست به دست شده است.
 
وی ادامه داد: بررسی‌های انجام شده تا این مرحله نشان می دهد که موضوع شخصی بوده و ربطی به مسائل درمانی و پزشکی ندارد. البته شنیده‌ها تنها از بیمار صورت گرفته و کاملا یک‌طرفه است.
 
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی گیلان ادامه داد: برای بررسی‌های بیشتر لازم است تا صحبت‌های پزشک نیز شنیده شود که وی در حال حاضر در استان حضور ندارد.
 
اتحاد افزود: جراحات وارد شده جدی نبود و  البته از بیمار خواسته‌ایم تا برای ادامه درمان به شهر رشت بیاید. 
 
وی در پایان گفت: به این مسئله به طور جدی رسیدگی و با هرگونه بی قانونی در این زمینه برخورد خواهیم کرد. درخواستی که داریم این است که تا روشن شدن علت دقیق این حادثه از گمانه‌زنی خودداری شود. مسئله اعتماد بین پزشک و بیمار نباید با این اخبار نسنجیده آسیب ببیند و مردم باید اخبار را صرفا از مسئولان و به طور دقیق دریافت کنند و بازار داغ شایعات در فضای مجازی کانال مناسبی برای دریافت اینگونه اخبار نیست.
 
 روز گذشته عکسی از چهره خون آلود یک پیرمرد بیمار با لباس بیمارستان در فضای مجازی دست به دست می‌شد که در توضیح آن ذکر شده بود پزشک در مراحل درمان با بیمار درگیر شده و به وی صدمه زده است.
 
 

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

۸ دیدگاه

 1. خونم به جوش میاد وقتی این جور بی حرمتی ها رو میبینم. دیوونه میشم… (عصبانی) (عصبانی) (عصبانی) .

 2. یالثارات ! خودت حق این پیرمردو بگیر و اون دکتر رو به زمین گرم بزن . یالثارات! کمکش کن

 3. قانونش:
  هر توهین و …به پرسنل درمانگاه و…:
  ۷۳ضربه شلاق…
  حبس….
  جریمه نقدی…..
  قانونی یک طرفه برای پولدارها….

 4. دیگه اصلا نطر نمیزارم چون نمایش داده نمیشه
  جمع کنید بابا این مسخره بازیارو

 5. خوبه تکذیبیه اومد و مشخص شد که اتفاقا همین پیرمرد پزشک رو زده و وقتی با عصبانیت خواسته بشینه به ویلچر برخورد میکنه و زخمی میشه. لطفا این خبر رو بردارین چون نه تنها کذب محض هستش بلکه کاملا داره قضیه رو عکس نشون میده

پاسخ دهید

لطفا نام شهر خود را ذکر کنید مثال (علی از تهران)