۸۰ افغانی در پارتی شبانه قزوین دستگیر شدند

پارتی شبانه افغان ، پارتی

مدیرکل امور اتباع و مهاجران خارجی استانداری قزوین گفت:بیش از ٨٠ تبعه کشور افغانستان در میهمانی شبانه باغی در روستاهای اطراف قزوین دستگیر شدند.

 بهمن عشایری گفت:با اطلاع رسانی و پیگیری های صورت گرفته بیش از ٨٠ تبعه غیرمجاز کشور افغانستان که در میهمانی شبانه از قبل برنامه ریزی به بهانه شرکت در جشن عید فطر در حال رقص و پایکوبی بودند، دستگیر شدند.

وی افزود:به دنبال وصول گزارشی مبنی بر اجرای برنامه شبانه توسط اتباع خارجی در باغی در اطراف قزوین بلافاصله با هماهنگی نیروی انتظامی و پلیس اطلاعات و امنیت عمومی استان، با همکاری شورا و بسیج روستای «مهدی آباد» تمامی شرکت کنندگان در میهمانی مذکور دستگیر شدند و از آنها مقادیری موادمخدر و مشروبات الکلی کشف و ضبط شد که برای طی مراحل قضایی تحویل مراجع ذی ربط شدند.

http://www.rokna.ir/Uploads/Picture/a93d57636b6e4164bed948988e9470a8.jpg
✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

۱۱ دیدگاه

 1. برما نیرنگ میزنید…برای ما ک..شرطاق میکنید….اینا را بدن دست طالبان یا داعش بگن شیعه هستن….یک عبارت”من شیعه ام”خالکوبی کنن رو بدنشون….با هواپیما بدون سرنشین بدنشون دست داعش….نکبت ها کشورخودشونو که به گند کشیدن…حالا اومدن سراغ کشورما….

  • مهرداد از کرمان

   فکر کردیم ایییینجا. مزار است ،چرسش گیرا بود ما را برد تا مزار (خنده زیاد) ،یاد ملا ممد جان اوفتادیم خدا از شما نگذرد ما را از این حال به در کردین وقت خوشی داشتیم (خنده زیاد) ، ما تو را دوست میییدارییم سالار جان (گل)

   • اینها حشیش مزار زدن به یاد مولا ممدجان…بر مانیرنگ زدن….برم با اجر بزنم بیض کلشون….قربانت سردار…. (گل) (خنده زیاد)

 2. نمیدونم اینا تو ایران چکار میکنن یه مشت اشغال

 3. اینقدر ناسیونالیست نباشیم .. اگر اینها خطائی کرده اند نیروی انتظامی و قوه قضائیه به کار اینها مثل هر شهروند خطاکار دیگری رسیدگی میکند

 4. ناصر از قدیم

  آخه این ننه مرده ها رو چه به پارتی ؟ بهشون میخوره کارگر باشن پاپتی های فلک زده (شادی) (شادی)

  • شاید سگ از من شریفتر باشد.

   روایت شده که در وادی طور به موسی (علیه السلام) (از جانب خداوند) ندا رسید که موسی، برو و پست ترین مخلوق مرا بیاور حضرت موسی (علیه السلام) رفت و سگی را یافت و قلاده ای را بر گردن او بست و با خود می آورد در بین راه با خود منکر کرد نکند این سگ از من شریف تر باشد؟! قلاده را باز کرد و سگ را رها کرد. به جانب طور روان شد. ندا رسید که:موسی به عزت و جلالم سوگند اگر سگ را با خود می آوردی نور نبوت را از وجودت خارج می ساختم.

   بنابراین، برای رشد و بالندگی و درهم شکستن دشمن درون و فرو ریختن غرور و خود بزرگ بینی نباید دیگران را از خود پست تر و پایین تر تلقی کرد. روایت مذکور هشداری است به ماه که مبادا به مقام و مدرک و ثروت و زیبایی خود بنازیم و ببالیم. و در برابر آنان که به ظاهر از ما پایین ترند، فخر فروشی کنیم. فراموش نکنیم که تواضع از مهم ترین پیش نیازهای خودسازی و تزهیب نفس است.

پاسخ دهید

لطفا نام شهر خود را ذکر کنید مثال (علی از تهران)