مردی همسرش را به خاطر تلگرام به قتل رساند

مجله مراحم ، خبرگزاری میزان: ساعت ۷ صبح امروز مرد میانسالی با مراجعه به کلانتری ۱۳۰ نازی آباد مدعی شد همسرش را به قتل رسانده است. با اظهارات مرد میانسال  به نام محمود بلافاصله ماموران پلیس به آدرس اعلام شده از سوی مرد میانسال  در خیابان مدائن رفته و با جسد نیمه جان زن میانسالی روبرو شدند.

با انتقال زن ۴۷ ساله به نام نیلوفر به بیمارستان هفتم تیر مشخص شد دقایقی قبل زن جوان به علت شدت جراحات جانش را از دست داده است.همزمان با تائید مرگ زن جوان موضوع به سعید احمد بیگی بازپرس ویژه قتل تهران اعلام و او به همراه تیم جنایی در محل جنایت حاضر شدند.

پزشک جنایی با بررسی جسد زن میانسال علت مرگ او اصابت چاقو اعلام کرد.مرد میانسال در بازجویی های اولیه علت اصلی قتل همسرش را اختلافات خانوادگی اعلام کرد.

عصر امروز با انتقال مرد همسر کش به دادسرای امورجنایی او در جلسه بازجویی با اعتراف به قتل همسرش گفت: من و نیلوفر دخترخاله و پسر خاله هستیم. من بازنشسته اموزش و پرورش هستم و روزها در خانه حضور دارم. حاصل زندگی ما یک دختر و دو پسر هستند که دو نفر از آنها ازدواج کرده و تنها پسرم در خانه با ما زندگی می کرد. از چندی قبل  همسرم در گروه های تلگرامی زیادی عضو شد و مخفیانه و به دور از چشم من در این گروه ها چت می کرد. رفتارهای مخفیانه نیلوفر مرا عصبانی می کرد، هر چه به او گفتم دست از این کارهایش بردارد قبول نمی کرد و فقط درخواست طلاق داشت.

مرد همسرکش ادامه داد: کنترل خانواده در دست همسرم بود و هر کاری که دلش می خواست انجام می داد اما من به خاطر فرزندانم دندان روی جگر می گذاشتم. چندی قبل متوجه شدم او درخواست طلاق داده است، هر چه به او التماس کردم تا دادخواستش را پس بگیرد قبول نکرد و با این کارهایش باعث شد تا صبح امروز من مرتکب قتل شوم.

محمود اضافه کرد: ساعت ۵.۳۰ دقیقه از خواب بیدار شدم. همسرم خواب بود، از آشپزخانه چاقو بزرگی را برداشته و بالای سر او آمدم. چند باری مردد بودم تا اینکه یکباره چاقو را در قلبش فرو کردم. نیلوفر جیغ بلندی کشید، از ترس چند ضربه نیز به دست و شکمش زدم. پسرم از خواب بیدار شد. من نیز بلافاصله به سر کوچه رفتم و با گرفتن آژانس در داخل آن نشستم. بعد از اینکه اورژانس همسرم را به بیمارستان برد، به کلانتری محل رفته و خودم را معرفی کردم.

قتل همسر به خاطر گروه تلگرام, گروه تلگرام باعث مرگ شد, مردی که مسرش را به خاطر تلگرام کشت

با اعترافات مرد میانسال او با دستور سعید احمد بیگی بازپرس شعبه هفتم دادسرای امور جنایی بازداشت و برای انجام تحقیقات بیشتر در اختیار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی قرار گرفت.

گفتنی است با انتقال متهم به پزشکی قانونی،در معاینات اولیه جنون او تائید نشد.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

۸ دیدگاه

 1. (مو کندن) (دلشکسته)

 2. پیرزنه تو تلگرام چت میکرده و درخواست طلاق داده!!!! احتمالا دوس پسر پیدا کرده (خنده زیاد) (خنده زیاد) (خنده زیاد)

 3. در نمازم قبله ، گاهي پشت و روست کافر عشقم ، مسلمان نيز هم

  متاسفانه تلگرام در ایران داره از کنترل خارج میشه

  کاش ما ایرانی ها طرز استفاده مثبت از هر چیز رو یاد می گرفتیم

  ما هم تلگرام داریم ولی فقط و فقط برای ارتباط با فامیلهامون استفاده می کنیم

  من خودم به شخصه در هیچ گروه و کانالی عضو نیستم

 4. شاید یکی تو تلگرام بهش قول ازدواج داده بوده خدا بیامرز باور کرده بود میخواسته از شوهرش جدا بشه!!!!!!
  یعنی چت کردن تو تلگرام از حفظ زندگی مشترک براش مهم تر بوده؟ واقعا که تو چه جامعه ی دیوا نه ای داریم زندگی میکنیم….

 5. کاش نخست فرهنگ استفاده اش رو یاد می گرفتیم بعد باهاش کار می کردیم

 6. نباید با خندهو شوخی ب این قضیه نگاه کنیم.به جایی رسیدیم ک یه پیرزن به خاطر تلگرام شوهرشو میکشه.اونم ی پیرزن بالغ که ۳ تا بچه داره.از بچه هایی که تو تلگرام هسن چ انتظاری باید داشت وقتی از ریشه ضعیفیم (آه)

پاسخ دهید

لطفا نام شهر خود را ذکر کنید مثال (علی از تهران)