پسر جوانی در اهواز خود را جلوی قطار انداخت (۱۸+)

خودکشی خودکشی مرد دستفروش از دست ماموران شهرداری

روایت تلخ ماموران شهرداری و دستفروشان بی گناه همچنان ادامه دارد و پایانی بر این تلخی نیست. 

دستفروشانی که از بد زمانه و نداشتن سرمابه کافی برای نان حلال مبارزه میکنند ، اما افسوس و صد افسوس که این کار راه به جایی ندارد و انگار زمانه هم با این مردم مظلوم و حلال خور سر جنگ دارد. 

یک مرد دستفروش در اهواز برای فرار از دست دست تهاجم و ضرب و شتم ماموران شهرداری خودش را زیر قطار انداخته و  به زندگی خود

خودکشی مرد اهوازی در راه آهن

 دستفروشی در اهواز پس از اینکه شهرداری وسایلش را جمع کرد، خود را زیر قطار انداخت و به زندگی خود پایان داد

خودکشی روی ریل قطار در اهواز

خودکشی روی ریل قطار در اهواز
✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

۸ دیدگاه

 1. خدای من ؛

  چرا واسه کسی مهم نیست اینقدر آمار خودکشی بین جوونها و نو جوونها داره هر روز بالاتر میره ؟ (غمگین)

  • دخترین یا پسر؟چون میدونی نیکان مثه متین و رها مشترکه ولی فک کنم پسری …. آقا نیکان برای خانواده هاشون باید مهم باشه درسته مشکلات اقتصادی زیاده و زندگی سخت شده ولی خیلی ها در همین شرایط دارن زندگیشونو میکنن اگه خانواده این افراد متوجه تغییر رفتارشون بشن و همه چی رو مسخره و شوخی نگیرن و از یه روانشناس یا مشاور کمک بگیرن شاید هیچوقت این اتفاقها نیوفته من خودم انقدی با مشاورم درباره مشکلاتم صحبت میکنم با مامان و بابام یا دادشام صحبت نمیکنم چون خیلی وقتا بهم میخندن و حالم بدتر میشه.

   • سلام ,

    با اصل حرفت تا حدود زیادی موافقم اما ؛

    اولا هرگز نمیشه از همه حتی توی شرایط برابر توقع یه میزان تحمل و یه زاویه تفکر رو داشت ؛
    دوم اینکه واقعا با این وضعیت فرهنگی و اقتصادی و با توجه به اینکه مردم آموزش درستی توی هیچ مقطعی نمیبینن مخصوصا کسایی که تعلق دارن به نسلی که بچه هاشون الان هم سن این خدابیامرز هستن چجور میشه توقع این سطح آگاهی و هوشیاری و حساسیت رو از خانواده های معمولی جامعه که توی معیشت روزمره خودشونم موندن داشت وقتی دستگاه هایی که تخصصی ایجاد شدن و دارن بودجه میگیرن واسه پرداختن به این امور اصلا براشون مهم نیست ؟!!!

    این بالا رفتن امار خودکشی اون هم توی این رده های سنی یه زنگ خطر واقعا جدیه

    امیدوارم کسی براش مهم باشه زنگ خطر ریشه دادن تفکر به بن بست رسیدن توی آدمها

    • آره درسته میزان تحمل آدما با هم فرق داره ولی هیچ انسانی به مردن علاقه نداره تو اگه به من بگی که از زندگی خسته شدی حالا به هر دلیلی من سعی کنم که مشکلت رو حل کنم اینجوری حداقل احساس تنهایی نمیکنه و شاید یکم امیدوار بشی که شاید حل بشه و از نظر تفکر: خب آدمی که زاویه تفکر اینچنینی داره حتی اگه در بهترین شرایط باشه بازم با اولین مشکل خودکشی میکنه …. باشه مشاور و اینا رو بیخیال وقتی میبینن بچه شون ناراحته بهتر نیست بجای خندیدن بهش حمایتش کنن؟ وقتی بچه میگه کاش بمیرم یا خودمو میکشم ۹۰ درصد خانواده ها میگن جهنم با همین کلمه بچه رو مصممتر میکنن اینا که دیگه سواد آنچنانی نمیخواد درسته؟ دولت هم باید شرایط خودکشی رو ایجاد نکنه شرایط بد اقتصادی ناامیدی رو ایجاد میکنه شکست عشقی رو ایجاد میکنه ولی اگه حمایت خانواده باشه خیلی از اینا منجر به خودکشی نمیشه.

 2. مردم چشون شده؟؟!! (گریه) (خنده) (گریه) جای من بودین چیکار میکردین…بخدا همیشه تو استرس و نداری ام…ولی هنوز هستم (گریه)

 3. چرا دو سه سال پیش از این خبرا نبووود (شاکی بودن) هااااان (زبون)
  من به تلگرام کوفتی مششششکوکم (عصبانی)

پاسخ دهید

لطفا نام شهر خود را ذکر کنید مثال (علی از تهران)