حمله آمریکا به یمن ؛ تقابل ناو جنگی ایران با آمریکا

بمباران حوثی ها که از حمایت تهران برخوردارند حامل این پیام است که اوباما مایل نیست در آستانه انتخابات ریاست جمهوری کشورش در مقابل تحریکات ایران از خود بی تفاوتی یا انفعال نشان بدهد.

%image_alt%

حمله آمریکا به پایگاه های راداری یمن

به گزارش افکارنیوز، حمله آمریکا به پایگاه های راداری یمن به بهانه حمله موشکی حوثی های یمن به یک ناو آمریکایی و تحولات پس از آن، انعکاس رسانه ای گسترده ای داشته است و برخی رسانه های آمریکایی این حملات را پیام اوباما به تهران دانسته و برخی از احتمال رویارویی ایران و آمریکا سخن به میان آورده اند.

 

پایگاه خبری شبکه “سی ان ان” آمریکا (CNN) با انتشار گزارشی تحت عنوان “آمریکا درباره یمن: در صورتی که ما را تهدید کنید، واکنش نشان خواهیم داد”و همچنین پایگاه یاهو (Yahoo) در گزارشی تحت عنوان “حملات صورت گرفته در یمن خطر رویارویی آمریکا و ایران را در پی دارد” به انعکاس این تحولات پرداخته اند.

 

در این گزارشات آمده است: «چند ساعت پس از آنکه آمریکا سه سایت راداری یمن را در پاسخ به حملات موشکی حوثی ها به ناو “یو اس اس میسون” بمباران کرد، مقامات پنتاگون به روشنی اعلام کردند که در صورت نیاز باز هم پایگاه های مختلف یمن را هدف خواهند گرفت. از سوی دیگر نیز ایران کشتی های جنگی خود را به آب های مجاور یمن اعزام کرده است.

 

“پیتر کوک” سخنگوی پنتاگون روز پنجشنبه اعلام کرد که “ما می خواهیم این موضوع را کاملا روشن سازیم که در صورتیکه شما نیروهای ما را تهدید نمایید، در صورتی که کشتی های ما را تهدید نمایید، ما عکس العمل نشان خواهیم داد.” او موشک های شلیک شده به سوی ناو “یو اس اس میسون” را تهدید مستقیم کشتی های آمریکایی و تهدید مستقیم مردم آمریکا معرفی کرده و عنوان کرد که ما به این تهدید پاسخ دادیم و در آینده نیز پاسخ خواهیم داد.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:


کانال پزشکی دکتر سلام

کانال حرف حساب

۳ دیدگاه

  1. دوباره این آمریکایی ها کت و شلوار میخواهند آخه دفعات قبل که اسیرشون کردیم با کت شلوار آزاد شدند این بار فکر کنم اگر پیش بیاد کفن به جای کت شلوار تنشون میکنیم
    0    0
⭕️دیدگاه حاوی توهین به کاربران تایید نمیشود
⭕️اگر دیدگاهی توهین آمیز به کاربر یا مسئولین کشورمان اشتباهاً تایید شده در همان صفحه اعلام کنید تا حذف شود. تشکر.

پاسخ دهید

لطفا نام شهر خود را ذکر کنید مثال: علی از تهران

(گل) 
(شکلک) 
(بی تقصیر) 
(ماااچ) 
(دلشکسته) 
(تعجیب) 
(عصبانی) 
(پز) 
(گریه) 
(خنده) 
(مارو گرفتی؟) 
(خنده زیاد) 
(عینک) 
(بغض) 
(هیس) 
(قهر) 
(خمیازه) 
(تمایل) 
(چونه خاروندن) 
(تشویق) 
(شاکی بودن) 
(آه) 
(زبون) 
(کلاه) 
(بای بای) 
(دراز شدن دماغ) 
(مو کندن) 
(نگاه) 
(سوال) 
(سوت) 
(دلخور) 
(غمگین) 
(چشمک) 
(خجالتی) 
(تماشا) 
(مسخره) 
(عشق) 
(شادی) 
(لایک) 
(ضایع شدن)