حمله مهناز آرمین به طراح لباس المپیک و جناب خان

 مهناز آرمین

 

مهناز آرمین ، طراح طرح قبلی لباس های کاروان المپیک ایران در صفحه اینستاگرام منتسب به ایشان صحبت هایی را علیه کامران بختیاری و جناب خان و برنامه خندوانه مطرح کرد!

 

 مهناز آرمین

 

وی با انتشار عکس زیر نوشت: «واقعا متاسفم برای مردم و کمیته ملی المپیکی که از یک طراح سو استفاده میکنند برای کاهش قیمت طراحی و با اجبار والزام طرح را عوض میکنند . با طرح بنده نیز این کار رو کردند. حالا وظیفه طراحی لباس را به یک طراح مبتدی داده اند که فکر نکنم به اندازه سال های طراحی بنده حتی درس خوانده باشد و پارتی و باند بازی و تغییر طراحی جای بنده را به عنوان طراح گرفت واقعا برای شما مردم و مسئولین متاسفم که هیچ فهم و درکی از دیزاین ندارید واقعا متاسفم …  و واسه آقایی که با برنامه بسیار بی مزه و لوسش با اون عروسک من رو مسخره میکنه. کاش حداقل در یک نظر سنجی مشخص میشد که چه طرحی انتخاب بشه نه اینکه مردم بدون فهم از مد و فشن برن و زیر پست یه طراح لباس ایران را انتخاب کنند.»

 

 حمله مهناز آرمین به کامران بختیاری و جناب‌خان!

 

 

کامران بختیاری طراح لباس های المپیک ایران

http://www.mftvanak.com/cp/images/picsofsite/zigzal2.jpg
✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

۹ دیدگاه

 1. واقعا متاسفم برای کسی که به شما میگه طراح
  از اون لباس هویچی که بهتره این

 2. واسه آقایی که با برنامه بسیار بی مزه و لوسش با اون عروسک من رو مسخره میکنه.
  با این تیکه از حرفاش موافقم (لایک) (لایک) (لایک) (لایک)
  یکی باید خود رامبد رو مسخره کنه (بغض) (بغض) (بغض) (بغض)

 3. لباس کامی خیلی قشنگتره آخییییییی لباس ایشون یه چی اونورتر از افتضاح بود کامی خیلی دوست داشتنیه بهش توهین نکن دیگه نگاه کن بچه ام چه چشای معصومی داره مظلومیت از چهره اش میباره (خجالتی) (خجالتی)

 4. این طفلی که داره میگه یه ملت از دیزاین سردر نمیارن خودش نه فهمش نه ریختش نه هیکلش دیزاین داره تازه بعد از اونهمه عمل جراحی تابلو نه طرحش و جالبه هرچی ملت براش کامنت گذاشتن گلچین کرده واسه این طراح جدید پست گذاشته !

  ولی رامبد کچلم نباید تو برنامه تلویزیونی کسی رو مسخره کنه

 5. هر دو تاش به درد نخوره واقعآ اینا طراح هستند؟

 6. الماس آبی از قم

  واقعا خجالت نمیکشی با اون زیرشلواری و زیرپیراهنی که طراحی کردی اسم خودتو طراح بذاری (خنده زیاد) (خنده زیاد) (خنده زیاد) (خنده زیاد) (خنده زیاد)

 7. بعضی از این طراحا فکر میکنن که کاروان ورزشی ما برای یکسری کاره خ خ خ دارن میرن و لباساشون باید مثل توایران باز و همچی نمایان باشه طراحانی که ادعا دارید اینو بدونید ما باید فرهنگمونو با کاروان ورزشی بفرستیم نه اینکه مدهایی که دیگران برامون درست کردن (من ملکه هستم) احترام بگذارید (میتیکومون) (کلاه)
  اون زمان که طراحی نبود هم مدالامون بیشتر بود هم لباسامون بهتر بود (تشویق)
  (حداقل یکبارمصرف نبون) (قهر)

پاسخ دهید

لطفا نام شهر خود را ذکر کنید مثال (علی از تهران)