جزئیات دستگیری «نازنین زاغری» و «هما هودفر» توسط وزارت اطلاعات

مجله مراحم: سپاه ثارالله کرمان با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد: طی اقدامات اطلاعاتی گسترده در فضای مجازی و حقیقی یکی از سرشبکه های اصلی وابسته به بیگانگان که ماموریت های مختلفی در راستای تحقق اهداف شوم دشمنان نظام انجام داده بود، شناسایی و دستگیر شد.

جزئیات دستگیری نازنین زاغری و هما هودفر توسط سپاه
 
خانم نازنین زاغری تبعه ایرانی- انگلیسی است که در تاریخ ۱۵ فرودین سال جاری توسط نیروهای سازمان اطلاعات سپاه کرمان در فرودگاه امام خمینی دستگیر و به کرمان منتقل شد.
 
ایشان با عضویت در شرکت‌ها و موسسات بیگانه در طراحی و اجرای پروژه‌های رسانه‌ای و سایبری با موضوع براندازی نرم نظام مقدس جمهوری اسلامی مشارکت داشته است.نامبرده یکی از سرشبکه های اصلی موسسات معاند بوده که تحت هدایت و حمایت سرویس های رسانه ای و جاسوسی دولت های بیگانه فعالیت‌های مجرمانه خود را طی سالیان گذشته انجام داده است.
 
بنگاه‌های خبری دولت های استکباری بویژه رسانه های انگلیس خبیث در ماه‌های اخیر همه توان خود را برای حمایت از فرد مذکور به‌کار گرفته اند تا به خیال خام خود با جوسازی گسترده در عزم راسخ پاسداران انقلاب خللی ایجاد نمایند امااین خیال باطل هیچ گاه به واقعیت تبدیل نخواهد شد.
 
نیروهای امنیتی سپاه پیش از این هم تیم‌ها و عناصر وابسته به سرویس های بیگانه را شناسایی کرده و زیر ضربه قرار داده بودند که بنا به مورد در آینده اطلاع رسانی خواهد شد. اما دشمنان و بدخواهان انقلاب اسلامی باید بدانند،مامورین اطلاعاتی سپاه اشراف کاملی بر فعالیت های خصمانه آنان در فضای مجازی و حقیقی دارند و بدون اغماض با همه عناصر و شبکه های وابسته به بیگانه قاطعانه برخورد خواهند کرد.
 
در پایان یادآور می‌شود،خانم زاغری در طول مدت بازداشت، در یک سوئیت در زندان کرمان نگهداری شده و مرتبا با خانواده خود تماس تلفنی و ملاقات حضوری داشته است. در حال حاضر پرونده ایشان برای انجام مراحل قضایی به تهران ارسال شده و تحقیقات تکمیلی توسط مامورین سازمان اطلاعات سپاه در حال انجام می‌باشد.

جزئیات دستگیری نازنین زاغری و هما هودفر توسط سپاه
 
 
همچنین خبرها حاکی از این است هما هودفر عضو هیات مدیره و از بنیانگذاران موسسه برانداز «ولوم» که در دفتر مرکزی لندن فعالیت می کند، به اتهام فعالیت‌های ضدامنیتی توسط ضابطین قضایی بازداشت شده است.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

۲۶ دیدگاه

 1. دم کرمانی ها گرم….همه جا را رصد میکنن…اونم سردارشون تو عراق وسوریه…اینم اطلاعاتی های داخل کرمان….
  کجایی سردارمهرداد…این خانمو تحویل بگیر…

  • حجت از بیرجند به زودی سراغ توهم میان…دوستان اگه توجه کرده باشید حجت با افراد معمولی فرق داره.خیلی موذیانه و زیرکانه به جنگ نرم وتخریب نظام و انقلاب میپردازه.البته شایدم خارج از کشور باشه.آخه خیلیا بودن که درخارج از کشور بودن و ازاونجا ادای درایران زندگی کردن رو در می اوردن و به تخریب میپرداختن.کافیه از پلیس فتا جویا بشید.

   • دلواپس با این طرز فکرت نمیذارم دوروبر سحرجون پر بزنی ‘خیال خام خواستگاریشو از سرت بیرون کن (هیس)

    • برو بذار باد بیاد….اره طرز تفکر من مشکل داره شماها روشنفکرید باشه.ببین الناز من اگه این حرفو زدم که حجت مشکوکه شاید برا تو عجیب باشه.پسرعموی خودم بخش اطلاعات سپاه هس.اینقدر از این چیزا شنیدم و دیدم که اگه بخوای همه چیزو برات تعریف کنم.نمونش همین زنه که دستگیرشد.اینقدر باندهای فضای مجازی هست که دخترارو اغفال میکنن و …

     خودت بقیه شو بفهم. از هیچی خبر ندارید فقط سرتون مثل جغد تو ماهواره هست این حرفا براتون عجیبه.

     درمورد سحرهم که خودشم فهمید شوخی بود.

     درواقع من قاصدک رو میخوام. (چشمک) (چشمک) (چشمک)

    • به نظرم کار درستی نیس به بقیه میگید پسرعموتون سپاه مشغولن بخصوص فضای مجازی، از نظر امنیتی مشکل داره.

    • (خنده) پس این پسر عموش اطلاعاتی سپاه هست که میاد واسش حرف میزنه و یاد میگیره و میاد تهدید میکنه که مراحم واست گرون تموم میشه که کامنتش را نمیگذارند (خنده زیاد) خوشگل من فامیل نزدیکتر از پسر عموم توی سپاه هست از قضا اطلاعاتی هم هست از قضا خیلی هم کُلُفت هست اما هیچ حرفی نمیزنه و میگه هرکی گفت اطلاعاتی هست و روی این حساب بهتون حرف میزنه و تجزیه تحلیل میکنه۲حالت داره یا دروغ گفته و اطلاعاتی نیست یا دروغ میگه و اطلاعاتش که داره میگه دروغه (گل) حالت اول که معلومه یارو دروغ گفته اطلاعاتی هست و عقده ای بوده اما مورد دوم ۱دلیل دارد۱-طرف میخواهد مارا تجزیه عقیده بکند که ببینه ما چی میگیم
     خلاصه دلواپس یا روی پسر عموت یا خودت زیاد حساب نکن مراحم را هم تهدید به گرون تموم شدن نکن (مسخره)

    • مراحم چرا جوابهای منو نمیذاری؟؟؟

     شهاپور خان.تو خودتم داری میگی من تو اطلاعات سپاه آشنادارم اتفاقا کلفته.پس توهم یا داری دروغ میگی یا میخواهی تجزیه و تحلیل کنی ببینی ماچی میگیم.

     چاه مکن بهر کسی/اول خودت دوم کسی

    • داداشم من دارم میگم کسی که خودش اطلاعاتی هست هیچ تجزیه و تحلیلی نمیکنه مگر بابت کارش اون هم مخصوصاََ پیش کسانی که میدونند طرف اطلاعاتی هست
     من اطلاعاتی نیستم که میگی خودت هم داری مارا تفتیش عقیده میکنی و چاه مکن بحر کسی اول خودت سوم کسی (چون چاه دوم هم نمیفهمی ولی باز هم واسه خودته)

    • چرا با احساسات یه دختر معصوم بازی کردی؟؟ من حلقه و لباس عروسم انتخاب کرده بودم. (خمیازه)

    • آبجی این تیکه تو نیست فردا دلواپس هست که وقتی سر کاره تو کجایی؟دلواپس هست دیگه
     بیا پیش خودم خوبش را دارم واست

    • مهرداد داداش بیا تا مرغ از قفس نپریده

   • چرا بیخودی گناه مردمو میشوری و قضاوت غلط می کنی
    قبل از اینکه با انگشتت کسی رو نشونه بگیری مطمئن شو دستهای خودت پاک باشه.
    هر کی حرف منطقی بزنه از نظر شما کافر بی دینی و ضد انقلابه .
    هر کی باشما هم عقیده باشه پاک عابد درستکاره.

    • اتفاقا من از روز اول با منطق اومدم جلو… این حجت و ابلیس امثال اونا بودن که برای هیچکدام از سوالات ما جواب ندارن.ولی ما به تمام اظهارات اونا جواب دادیم.

     این شماهایید که تا یک نفر زر مفت میزنه و گیر الکی میده به نظام و انقلاب روشنفکر میدونیدش.

     انگشت اتهام من به حق سمت حجته.از مطالب خنده دار و مسخره اون معلومه که از کجا منشا میگیره.با امثال حجت خیلی تاحالا سر و کله زدم.خوب میشناسمشون.

     دوگروه منتقد داریم:

     گروه اول: مردمی که انقلابی و مسلمان هستند ولی به دلیل جهالت و بی بصیرتی و یا فشارهای اقتصادی بعضی اظهار نظرات میکنن و بیشتر اینها تحت تاثیر تبلیغات منفی ماهواره ها و شبکه های مجازی بوده. ما بااینا درست حرف میزنیم و راهنمایی و روشنشون میکنیم.مثلا افرادی مثل شاهپور و لرسو دهه ۶۰ و… انقلاب و امام و رهبری رو دوست دارن ولی به اشتباه از بعضی جریانهای ضدانقلاب مثل خاتمی حمایت میکنن.چون معتقدن اون فرد مورد حمایتشان انقلابیه اما اشتباه میکنن.

     گروه دوم:این گروه از ریشه با انقلاب واسلام و نظام مشکل دارن. یا از نسل ساواکی های قبل از انقلاب هستن یا خایه مال و نوکر انگلیس و امریکا هستن و اصلا کارشون تخریبه.مثلا حجت حتی واضحترین مسائل رو مثل قدرت موشکی ایران و پیشرفتهای جدید رو از عمد کوچک و ناچیز میدونن.درحالیکه دوست و دشمن به قدرت ایران دراون زمینه ها اعتراف کرده.این گروه حتی اگر ایران تبدیل به مرفه ترین کشورهم بشه باز چون با اصل اسلام مشکل دارن بهونه میارن.خود حجت بارها مسلمانان ایرانی رو به عرب پرستی متهم کرد واز نظر اون احترام به اهل بیت عرب پرستی محسوب میشه.و بارها اعتقادات خطرناکش رو بر ملا کرده.

     کافیه نظرات حجت و ابلیس و کوروش رو دراین سایت بخونید تابدونید حق بامنه یانه.اینا با اصل اسلام مشکل دارن یانه.

    • و مطمئنن سر سازگاری بااین افراد نخواهیم داشت و انطورکه لیاقت دارند باهاشون صحبت خواهیم کرد. این حجت جزء هموناییه که الان حرف از عدالت میزنه اما اگه خودشون به قدرت برسن از داعش بدترن.اینا ازنسل نامشروع ساواکی هایی هستند که بامردم اونجوری رفتار میکردن.با مته دستی کله ی زندانی ها رو سوراخ میکردن. اینا نسل خطرناکی هستن که اگه باز به قدرت برسن.بد انتقامی از انقلابیها میگیرن.اینا کینه ای و عقده ای و جنایتکارن.تخم انگلیسن.شاید الان نفهمید من چی میگم.ولی اگرخدای ناکرده اتفاقی برا انقلاب بیفته متوجه خواهید شد.با اینا خیلی سو کله زدم.خودیکی ازهمینا تویکی ازشبکه های مجازی میگفت دنبال روزی هستیم که تمام انقلابیهارو با اره تکه تکه کنیم.

    • یکبار اگه یک حرف حساب در زندگیت زدی الان بود . ولی فراموش نکن که این شعارها مال اوائل انقلاب بود و نه حالا که تا حرف میزدی انگ ساواکی بهت میچسبوندند.

    • فقط کسانی خوب هستند که مثل تو فکر میکنند

    • پس من گروه اولم با شاهپور (خنده) (خنده) (خنده) (خنده)

    • اره دقیقا تو گروه اولی. برادرجان. (ماااچ)

    • من موندم چرا هرکی جواب دلواپس را میده به شکل فجیعی منفی میخوره (نگاه)

 2. فقط و فقط مرگ بر آمریکا…شک نکن

 3. واقعا شرم آوره ملت دیگه جرئت نمیکنند برای دیدن خانواده شان هم به ایران بیایند … این مشکل بین اطلاعات سپاه و دولت داره دودش به چشم معدودی خارج نشین میرود . متاسفانه مرض دائی جان ناپلئون به بعضی ها سرایت کرده که چون طرف در انگلیس زندگی میکنه حتمی میخاد اینها را براندازه .

  • اگه مشکلی داشت نمیگفتم.

  • تو مستضعفی یا مستکبر؟؟؟؟ والا تااونجایی که مادیدیم مستضعفان جهان درمقابل مستکبرانی چون امریکا هستن و ازش متنفرن.اما تو…..اینجا فضای مجازیه.اوباما هم اگه فارسی بلد باشه میتونه خودشو جای بسیجی جابزنه و بیاد اینجا هرنظری بده.منظورمو گرفتی؟؟؟؟کسی بامردم عادی کاری نداره.مطمئن باش هرکس که موردی امنیتی یامشکوک داشته باشه دستگیر میشه…اگه این حساسیت اطلاعات سپاه نبود الان ممکن بود داعشی ها همسایه ی من و تو بودن درلباس افراد مهمان و توریست.این حساسیت در تمام نیروهای امنیتی هست.یکی ازاقوام ما میگفت اوایل حمله امریکا به عراق به بهانه مبارزه باتروریسم یه شب ریختن تو هتل و همه چمدانهارا بردن بعداز سه روز اوردن.مسائل امنیتی شوخی بردارنیست که ساده ازکنارش گذشت.

   از اول انقلاب روزی نبوده که جاسوس نفرستن.روزی نبوده که خرابکاری نکنن.روزی نبوده تحریم نکنن… دشمنی به همین چیزامیگن دیگه.اگه هوشیاری رهبری و سپاه و بسیج و مردم نبود الان ماهم مثل سوریه بودیم که عکس سرهای بریده پدر و مادر و خانواده مون درفضای مجازی میپیچید.شماها یا خیلی ساده اید یا مغرضانه و از عمد این یاوه گویی هارو میکنید.

 4. حال باید منتظر بود و دید که در پشت پرده اطلاعات سپاه چه چیزی پنهان است

 5. دلواپس عزیز ضمن عرض ادب و احترام من نه مستضعف هستم و نه مستکبر بلکه یک ایرانیم و این فقط اسم کاربری من است . زمانی که من میبینم بانوئی را که برای دیدن خانواده اش با طفل شیرخوار به سرزمینش آمده در فرودگاه دستگیر میکنند بدون هیچگونه توضیحی و فقط با برچسب جاسوسی که این نمونه اول نیست و بارها کسانی را بهمین عنوان دستگیر کرده اند و بعد از مدتی دوباره آزاد شده و به محل زندگی خود برگشته بدون هیچ توضیحی که بمردم بدهند . این مسائل هم معمولا زمانی پیش میاید که اختلافی بین دولت و مراکز دیگر قدرت است زمانی بصورت قتلهای زنجیره ای و اکنون با این روش . دوست عزیز من شعار نمیدهم و اگر انتقادی میکنم فقط بخاطر این است که مخالفین نظام از اینگونه جریانها سوء استفاده نکنند .

  • از اظهار ادبت ممنونم.

   منم با کمال ادب میگم نیازی نیست دلت بسوزه برادر(یاشایدم خواهر) بازهم میگم مسائل امنیتی شوخی بردار نیست.راستشو بخوای منم یکبار آخر شب از خونه داییم میومدم.گشت شبانه اومدن گرفتنم…بردن آگاهی یه بازپرسی کردن و ولم کردن.ازشون پرسیدم دلیل اینکار رو گفتن به ما گزارش شده یه نفر شبا یک سری مزاحمتهایی ایجادمیکنه.ایناکه علم غیب ندارن بفهمن کی واقعا مجرمه.براهمین به افراد مشکوک شایدگیر بدن و ببرن و بازپرسی کنن/درتمام دنیا این یه چیز عادیه.تو داری بزرگش میکنی.و به اختلافات مراکزقدرت ربط میدی.اگه بخوان به این و اون دل بسوزونن که مملکت ناامن میشه.داری میگی من بانویی رادیدم که فلان و فلان.تو فکر کردی جاسوس ها شاخ و دم دارن که قیافشون ضایع باشه و راحت تشخیصش داد؟؟؟؟درهرلباسی میان که مشکوک نباشه.چندسال پیش یک خبرنگار خارجی اینقدر قشنگ فیلم بازی کرده بودکه حتی رفت بقل دست احمدی نژاد نشست مثلا میخواست اززندگی رئیس جمهور ایران مستند درست کنه.آخر سر مشخص شد ازطریق ایمیلش با اسرائیل درارتباط بوده و جاسوس بوده.فک کنم هنوزم تو زندان ایران باشه.حتی بعدها عکس این جاسوس که درارتش آمریکا حضورداشته توسط رسانه های خود امریکا پخش شد…یکبارم یک جاسوس در لباس یک دانشمند رو فرستاده بودن.اتفاقا امروز(۳۰خرداد) تو سخنرانی رهبری هم به این موضوع جاسوسی و خرابکاری اشاره شد. و باااااازهم تکرارمیکنم ایم شکاکی ها توسط نیروهای امنیتی کااااملا منطقی وعادی است دردنیا.نگران سوء استفاده دشمنان نظام نباش.اونا ازاین حرفا زیادمیزنن.خود آمریکا درزندان ترسناک گوانتانامو ۷۰۰زندانی بدون محاکمه و بیگناه داره.

پاسخ دهید

لطفا نام شهر خود را ذکر کنید مثال (علی از تهران)