بازگشت بازیگران شبکه جم تیوی به ایران +تصاویر

در حالی در ماه های اخیر شاهد پیوستن تعدادی از بازیگران کشورمان به شبکه جم بودیم که برخی از این هنرمندان تصمیم به بازگشت دارند.

بازگشت بازیگران پیوسته به شبکه جم به ایران

به گزارش مجله مراحم؛  مدتی است که موج پیوستن بازیگران سینما و تلویزیون به شبکه ماهواره ای جم رو به افزایش است ولی برخی از این بازیگران مهاجر از کار خود پشیمان هستند و قصد بازگشت دارند.

سخنگوی وزارت ارشاد از بازگشت قریب الوقوع تعدادی از این بازیگران به کشور خبر داد.

نوش آبادی در نشست خبری امروز خود گفت:«بسیاری از هنرمندانی که به شبکه های خارجی رفته اند در همین زمان کوتاه متوجه شدند که سرابی که ما از آن صحبت کردیم، واقعیت دارند و عزم بازگشت کرده اند. ما هم حرفی نداریم و صحنه برای کسانی که نادم هستند؛ مهیا است. اما باید بدانند که بازی را باخته اند و در این مدت هیچ منفعتی نبردند و تنها خودشان را بدنام کردند. به زودی خبرهایی می آید که تعدادی از این بازیگران به کشور بازمی گردند.»

بازگشت رابعه اسکویی به ایران,بازگشت رامین کبریتی به ایران,بازگشت بازیگران شبکه جم تی وی,بازگشت بازیگران GEM✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

۷ دیدگاه

 1. صدف طاهریان وبهارک صالح نیا پشیمونن برگردن….مخصوصا طاهریان با اون عکس های منکراتی اخیرش…..رابعه اوسکویی را توراخدا نگه دارید….همه ی اون بازیگرا راهم اشانتیون میدیم بهتون….

 2. ناصر از قدیم

  فقط چکامه چمن ماه و بهارک صالح نیا برگردن، خودم فداتون میشم، بیاین در آغوش اسلام…. ای جووووووووووووووووووووووووون، آخ که چقد هنرمندای خوبی داریم، (خنده زیاد) (شادی) (شادی) (شادی) (عشق)

 3. مهرداد از کرمان

  چرا کامنتا مثل الکل میپرن مراحم هر روز یک بامبول در میاری (چونه خاروندن)

  • مثل این “ناصرازقدیم” چرت وپرت بنویس تامراحم تاییدکنه
   اگه حرفت حق باشه مودبانه هم که بنویسی به مراحم برمیخوره و تاییدنمیکنه (بغض)

 4. امین سیرجان :بچه‌ها ی بازیگر خانم زودتربرگرین تاوقتیکه بیشترآبروی کشورتون نبردیدوکوچک نشدیدتوسط شبکه جم به مسخرهگرفته نشدید برگردید مثلل آقای کبریتی

پاسخ دهید

لطفا نام شهر خود را ذکر کنید مثال (علی از تهران)