پسر پادشاه بحرین رسماً به داعش پیوست +تصاویر

  «ناصر بن حمد آل خلیفه» پسر چهارم ملک حمد پادشاه بحرین به گروه تروریستی داعش پیوست وی از پدرش درخواست کرد با ابوبکر البغدادی سرکرده این گروهک تروریستی بیعت کند.
 
 
 
بیعت شاهزاده بحرینی با داعش+عکس
 
بیعت شاهزاده بحرینی با داعش+عکس
ناصر بن حمد آل خلیفه,پسر پادشاه بحرین
 
 
به گزارش مجله مراحم به نقل از پایگاه خبری النجم الثاقب، وی که فرمانده گارد سلطنتی بحرین بوده از طریق مرز ترکیه به سرزمین های تحت کنترل داعش رفته است.
 
ناصر بن حمد در پیامی که خبرگزاری «اعماق» وابسته به گروهک تروریستی داعش منتشر کرده، از بحرینی ها خواسته است با مهاجرت دسته جمعی، به گروه داعش در سوریه و عراق بپیوندد.
 
اعماق به نقل از این شاهزاده ۲۹ساله بحرینی نوشت، صلیبی های غربی به ویژه آمریکایی ها کشور ما را خراب و منابع طبیعی مان را غارت کردند و آداب و رسوم مان را از بین بردند.
 
وی گفته است، پدرم یک طاغوت دست پرورده آمریکایی هایی است که کوشیده اند خاک بحرین را به پایگاه دریایی خود تبدیل کنند. او از پدرش خواست توبه کرده و با ابوبکر البغدادی سرکرده داعش بیعت کند.
 
این شاهزاده بحرینی، پدرش را فردی ترسو خطاب و خاطرنشان کرده که وی برای نجات تخت و تاج خود به اربابان آمریکایی اش پناه برده و استقلال و حاکمیت کشورمان را به کفار آمریکایی سپرده است.
 
 
http://www.albiladpress.com/newsimage/13585519981.jpg✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

۵ دیدگاه

  1. حرفاش که راسته…ولی از گندخونه به کجا پناه برده جای بحث داره…خب جناب شاهزاده تو کشور خودت با انقلابیون باش چرا به جانیا و وحوش ادمخوار پناه بردی (بی تقصیر)

    • اینا همش نقشه ی آمریکا هست(شیطان بزرگ) . میخوان واسه داعش ، نیرو جذب کنن….. و هدف نهایی آمریکا این هست ک خاورمیانه رو تجزیه کنه و حاکم خاورمیانه و جاده ی ابریشم باشه !!!

  2. این که بحرین که زمانی جزیی از خاک ما بوده، حالا تبدیل به پایگاه امریکایی ها شده شکی نیست، اما این احمق نمیدونه همین داعش کثیفو خود امریکا به وجود آورده……. از چاله به چاه افتاده دیگه…..خاک تو سرت محمدرضا شاه خائن که بحرینو فروختی……

  3. نسلتان روو به نابودی باد

پاسخ دهید

لطفا نام شهر خود را ذکر کنید مثال (علی از تهران)