پاتوقی برای دختر بازی در بلغارستان (عکس)

گروهی از دختران دم بخت در سال چندین بار در گردهمایی “کالادژی”ها که در پارک موسوم به “بازار عروس” بلغارستان برای یافتن همسر برگزار می‌شود حضور می‌یابند تا از میان پسرانی که آنها هم به دنبال همسر هستند زوج مناسب خود را پیدا کنند.
 
 
 
به گزارش مجله مراحم: “بازار عروس” در “استارا زاگورای” بلغارستان پارکی است که دختران دم بخت چهار مرتبه در سال که معمولا در مناسبت های مذهبی بهار و تابستان است در گردهمایی “کالادژی”ها حضور پیدا می‌کنند تا همسر آینده خود را انتخاب کنند. این دختران که معمولا از خانواده های ضعیف هستند همراه با والدین یا دوستان خود در این پارک به دنبال زوج مناسب برای خود می گردند. دختر و پسرانی که در این پارک همدیگر را پیدا می‌کنند همینجا نیز جشن ازدواج خود را برگزار می‌کنند.
  
 
پسرانی که به گردهمایی”کالادژی” می‌آیند معمولا به کسانی که همسر آینده‌شان را به آنها معرفی می‌کنند رقمی نزدیک به ۷ هزار دلار پرداخت می‌کنند که این مبلغ بسته به سن و مطلقه بودن یا نبودن دختر تغییر می‌کند. 
 
 
 
مردم این منطقه از شهروندان رومانی الاصل و مسیحیان ارتودوکسی هستند که روابط دختر و پسر پیش از ازدواج را محدود می‌کنند. “کلادژی”ها از قدیم مسگر بوده اند. آنها اجازه نمی دهند دخترانشان بعد از ۱۵ سالگی به مدرسه بروند و آنها را خیلی زود به خانه بخت می‌فرستند.
 
 
 
“یوردانوف دینکو” ۲۳ ساله یکی از کسانی است که در یک روز سرد و ابری در بلغارستان به گردهمایی “کالای دژی”ها می‌رود. اگر همه چیز خوب پیش برود، او با پدر دختر بر سر مخارج صحبت خواهد کرد.
 
 
 
“دینکو” با تلفن با “واسلینا پتروفا” صحبت کرده است. او می‌گوید: «ما با تلفن آشنا شدیم و او می‌داند که من به او علاقه دارم. ما دنبال یک رابطه جدی هستیم.»
 
 
 
میتکو کوستادینوف هم ۳۳ سال دارد. او پس از ازدواج ناموفق خود به دنبال همسر می‌گردد اما از این گردهمایی سالانه چندان راضی نیست. او می‌گوید: «من این سنت را دوس ندارم. چرا باید برای همسرم هزینه‌ای بپردازم؟ این احمقانه است. او که حیوان نیست.» با این حال او حاضر است ۱۴۰۰ دلار هزینه کند. عکاس شبکه خبری فرانسه از این گردهمایی عکاسی کرده است که در زیر می‌بینید.
 
 
  بازار عروس , استارا زاگورای , "استارا زاگورای" بلغارستان , گردهمایی "کالادژی"ها , پارک موسوم به "بازار عروس" بلغارستان , بازار عروس در بلغارستان , دختربازی در بلغارستان , مکانی برای پیدا کردن همسر در بلغارستان , پارکی برای پیدا کردن زن در بلغارستان , پارکی برای پیدا کردن دوست دختر , مکانی برای دختربازی , پاتوق دختر بازی در بلغارستان  , مکانی برای پیدا کردن همسر , مجله مراحم
  بازار عروس , استارا زاگورای , "استارا زاگورای" بلغارستان , گردهمایی "کالادژی"ها , پارک موسوم به "بازار عروس" بلغارستان , بازار عروس در بلغارستان , دختربازی در بلغارستان , مکانی برای پیدا کردن همسر در بلغارستان , پارکی برای پیدا کردن زن در بلغارستان , پارکی برای پیدا کردن دوست دختر , مکانی برای دختربازی , پاتوق دختر بازی در بلغارستان  , مکانی برای پیدا کردن همسر , مجله مراحم بازار عروس , استارا زاگورای , "استارا زاگورای" بلغارستان , گردهمایی "کالادژی"ها , پارک موسوم به "بازار عروس" بلغارستان , بازار عروس در بلغارستان , دختربازی در بلغارستان , مکانی برای پیدا کردن همسر در بلغارستان , پارکی برای پیدا کردن زن در بلغارستان , پارکی برای پیدا کردن دوست دختر , مکانی برای دختربازی , پاتوق دختر بازی در بلغارستان  , مکانی برای پیدا کردن همسر , مجله مراحم✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

۹ دیدگاه

 1. فاطمه از انزلی

  افت شخصیت فقط همین !

  • اففففففففففففت شخصیت (خنده) هر چی یم که باشه از صیغه پرستیه دختر پسرای ایرانی که بهتره (پز) (خنده زیاد)

   • شمعم گريست زار به بالين كه ..من نيز چون تو همدم سوز نهانيم

    چه انتظاری داری برادر

    ایرانی ها فقط دنبال اینند که مزاحم ناموس این و اون بشند
    بهانشون هم اینه که بی حجابند و اینا

    • ولی کشورهای دیگه به ناموس مردم کاری ندارن….کشورهای دیگه مومن ومتدین هستن وایران بی ناموس؟؟؟!!!!!!!!!!!
     کاردایی خان…صیغه شرایط داره که تو ایران وکشورهای مسلمان درست انجا نمیشه….صیغه تو احکام دین هستش…وشرایط داره شرایط….

    • ببخشیدگفتی صیغه شرایط داره که درست انجام نمیشه لرسوخان..و جون داداش دست بردار تو روخدا…به هر حال ختم کلام این که صیغه کردن خیلی راحته مثل اب خوردن وهمین واسه زشت وکثیف بودنش کافیه…اینو خودتم خوب میدونی.

 2. چه میکنی ادمین پیج هارو نبش قبر ننمای آب نبند به مجله (شکلک)

 3. مطلب تکراری (قهر)

 4. ناصر از قدیم

  یه مشت ک…….خول (شادی) (شادی)

 5. مسعودازتهران

  چقدرهم زشتن

پاسخ دهید

لطفا نام شهر خود را ذکر کنید مثال (علی از تهران)