بازیگر فیلم‌های مستهجن و کاربران همیشه در صحنه ایرانی

به گزارش مجله مراحم; واکنش‌های مجازی به خانم بازیگر فیلم‌های خاص از آنجایی خبر ساز شد که پست اینستاگرامی وی دست به دست جوانان و نوجوانان ایرانی گشت و به سرعت این خبر پیچید که بازیگر ۲۷ ساله فیلم‌های خاص برای جراحی بینی به ایران آمده است. انتشار این خبر در کانال های تلگرام و صفحات اینستا کافی بود تا هجمه موافقان و مخالفان حضور در ایران به صفحه اینستاگرام وی موجب غیرقابل دسترس شدن آن صفحه برای عموم شود و برای مدتی تبدیل به صفحه‌ای خصوصی گردد و در نهایت این شخص مجبور شد صفحه اینستاگرام خود را ببندد!!!

 

Candy پورن استار,بازگیر فیلم های مستهجن,بیوگرافی Candy,سفر Candy پورن استار به ایران

 
شاید هیچ وقت به ذهن او خطور نمی‌کرد، انتشار عکسش در ماشینی در تهران سبب شود پیگیر کننده‌های صفحه اینستای او تا این حد زیاد شود و در عرض چند ساعت بیش از ۵۰ هزار نظر به زبان فارسی درباره‌اش داده شود هرچند این بازیگر انگلیسی الاصل ساکن آمریکا سفرش در ایران پایان یافته است ولی گویا ایرانیان تازه با او آشنا و پیگیر احوالات این بازگیر فیلم‌های خاص شده‌اند.

گویا در ایام تابستان و تعطیلی دانشگاه‌ها و دبیرستان‌ها، به تعبیر این قشر «کامنت بازی» پای پست خانم بازیگر فیلم‌های غیراخلاقی برای جوانان همانند یک بازی، تفریح و سرگرمی است و آنها نیتی دیگری از این کارشان ندارد! پاسخی که تعداد زیادی از نوجوان در پیگیری این اخبار و استفاده از این محصولات بر زبان می‌آورند و مدعی می‌شوند که آنها با این کار نه تنها وجود مشکلی را در خود احساس نمی‌کنند بلکه آگاهانه آن را انجام می‌دهد و برای شان جنبه تفریح و سرگرمی دارد.

آرمان شهرکی در همین باره می‌گوید: «پرداختن به مسئله استفاده ایرانیان از محصولات غیراخلاقی به عنوان یک تفریح نوعی تقلیل گرایی ماجرا است» وی در همین رابطه تاکید می‌کند استفاده از این صنایع حاکی از وجود مشکلات شناختی و روان شناسانه اجتماعی است که نیاز ورود کارشناسان این حوزه به مسئله را الزامی می‌کند.

وی در همین رابطه گفت: «حتی اگر بیان شود استفاده از این محصولات نوعی لذت و تفریح صرف است باید توجه داشت، این لذت طلبی از رنج دیگران است که در صورت وجود چنین نگرش مشکل ابعاد پیچیده اجتماعی و روانی به خود خواهد گرفت».

طبق آمارهای تحلیلی موتورهای جستجو استان‌های گیلان، البرز، مازندران، قزوین و تهران به ترتیب بیشترین جستجو درباره این بازیگر خاص را داشته‌اند. در خلال جستجوها کاربران به دنبال ابعاد مختلفی از زندگی چارمز ۲۷ ساله بودند. برخی اطلاعاتی درباره ادرس صفحه اینستاگرام وی و برخی دیگر به دنبال نحوه حضور او در ایران یا تصاویر این بازیگر می‌گشته‌اند؛ در نهایت همه این مسائل سبب شد که چارمز به جستجوهای نخست ایرانیان تبدیل شود.

آرمان شهرکی درباره علت گرایش روز افزون ایرانیان به این مسئله و ریشه آن را در یک عبارت خلاصه می‌کند: «وضعیت پست مدرن ایران»؛ این پژوهشگر اجتماعی در تشریح این نقطه نظر خود می‌گوید: «ما در وضعیت پست مدرن قرار داریم و کل روسپیگری را هم می‌شود با وضعیت پست مدرن تبیین کرد؛ در روسپیگری تصویر و سرکوب زبانی وجود دارد و این با وضعیت فعلی ایران سازگار است.»

این پژوهشگر درباره ویژگی‌های خاص جامعه ایران که سبب شده است به صنایع و محصولات غیراخلاقی گرایش پیدا کند، گفت:«فردگرایی شدید در ایران، بالا رفتن سن ازدواج در کشور، بحران معنویت، از ویژگی‌های خاص جامعه ایران است و از سویی دیگر عدم امکان کنترل والدین و جذابیت‌های بصری شبکه مجازی در تمام دنیا عامل برای رشد روز افزون مخاطبان این محصولات شده است.»

به گفته بسیاری از صاحب نظران، ایرانیان در جستجوی موضوعات غیراخلاقی و جنسی و همچنین بازدید از پایگاه‌های مجازی غیراخلاقی در جهان رتبه‌های بالا را به خود اختصاص داده‌اند که به دلیل استفاده از ابزارهای عبور از فلیتر و عوض شدن ای.پی آدرس کاربران امکان رصد دقیق آمار آن وجود ندارد. به عقیده این دسته از کارشناسان مطالعه درباره ابعاد و عوارض استفاده از صنایع غیراخلاقی در کشور ما تبدیل به یک تابوی فرهنگی شده است و حتی کمتر کسی در دانشگاه‌ها جسارت ورود به این مقوله و مطالعه علمی درباره آن را دارد.

به عقیده آرمان شهرکی ماجراهایی نظیر خودکشی و استفاده فراگیر ایرانیان از محصولات غیراخلاقی به حدی زیاد است که علاوه بر جامعه شناسان و روان شناسان ورود عالمان و کارشناسان فلسفه و حکمت را نیز ضروری کرده است. به عقیده این پژوهشگر تمامی کارشناسان حوزه‌های مختلف علوم انسانی باید درباره علل گرایش به چنین معضلات اجتماعی پاسخ‌هایی کارشناسی و علمی بدهند و به آن ورود پیدا کنند.

گفتنی است این اولین بار نیست که بازیگران فیلم‌های خاص در ایران خبر ساز شده‌اند چندی پیش بود که موزیک ویدئو مشترک یک خواننده خارج نشین با یک بازیگر نیز جنجال آفرین شده و مدت‌ها، بحث کردن درباره آن به نوعی سرگرمی برای جوانان ایرانی شده بود.

با وجود این پیگیر‌های اعجاب انگیز جامعه ایران نسبت به محصولات و تولیدات غیراخلاقی و جنسی همین چندی پیش بود که در پی مخالفت برخی گروه ها طرح آموزش مسائل و بهداشت جنسی در گام‌های آغازین خود متوقف شد. در همین رابطه می‌توان اضافه کرد که درس تنظیم خانواده که نیم نگاهی نیز به بهداشت در مسائل جنسی داشت چند سالی است از دروس دانشجویان حذف شده است.
✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

۶۱ دیدگاه

 1. پسرای ایرانی آبروی آدمو میبرن آدمای بی جنبه یکم خودتونو کنترل کنین واسه رویت روی ماه شماها که نیومده اومده دماغشو عمل کنه انقد خودتونو تحقیر نکنین ماروهم ضایع نکنین دخترای ایرانی جزء محبوبترین دخترای جهانن انقد جایگاه مارو سست نکنین …..خانوما با من سوت بزن آرش رو پلی کردم همه بیاین وسط (شادی) (سوت) (سوت) (شادی)

 2. ناصر از قدیم

  سحر حالت خوبه؟؟؟ (تعجیب) (تعجیب) (تعجیب)

 3. خدا باهم محشورتون کنه (ضایع شدن)

  • (خنده زیاد) (خنده زیاد) (خنده زیاد) (خنده زیاد) (خنده زیاد) (خنده زیاد) (خنده زیاد)

   • سمانه از مشهد

    خخخخخ (خنده زیاد) .چطوری آجی جونم خوبی همیشه بخندی (ماااچ) (گل)

    • فدات سمانه جونم (ماااچ) (ماااچ) (ماااچ) (ماااچ)
     مرسی گلم (عشق) (عشق) (عشق) (عشق)

     خوبم عزیزم خودت چطوری ؟؟
     خوب کمه عالی باشی عزیزم (ماااچ) (ماااچ) (ماااچ) (ماااچ) (ماااچ)

    • سمانه از مشهد

     ممنون آبجی تو هم همیشه عالی باشی. (ماااچ) (ماااچ) (ماااچ) (گل) (گل) (گل)

 4. سحر حسادت نکن (خنده) (خنده) (خنده)

  • من حسادت نمیکنم هرگز و عمرن شما حقیقت رو بپذیر

   • خوشم میاد اصلا حساس نیستی
    (گریه) (گریه)

    • واااااا اگه خوشت میاد چرا گریه میکنی؟؟؟؟ (چونه خاروندن) حساس به چی نیستم با رسم شکل توضیح دهید؟؟

    • (خنده زیاد) (لایک)

    • (شکلک) (چشمک) (گل)

    • از خنده زیاد گریه ام گرفت.
     حساس به خانومای دیگه (سوت) (سوت)

    • عرفان تو رفیق من نیستی؟ (چونه خاروندن) ببینم بچه خاک پاک کجایی؟پولِگُن میدونی کجاست؟ (نگاه)

    • اایشالا همیشه بخندی …. من با لرسو درباره حسادت و حساسیت زیاد صحبت کردم قرار شد پروژه عظیم بادمجون کاری رو روی ایشون پیاده کنم بعدشم چشاشو با چنگال از کاسه دربیارم حالا اگه شما مایل به ادامه این بحث هستین بسم الله (پز)

    • شما میتونی به جای بادمجون کاری از راه های دیگری وارد بشی

    • به به روش جدید بگو شاپی بیا اصن رو این کارآموزت انجامش بده من عملی یاد بگیرم (نگاه)

    • تا حالا موقه ماکارانی پختن ماکارانی را از وسط شکستی و بریزی توی آبجوش؟دیدی چه صدایی میده زیر انگشت های آدم؟میفهمی میخواهم چی بگم

    • نه نفهمیدم (ضایع شدن) (نگاه)

    • منظورم اینه که طرف را به جای بادمجون کاری استخون انگشت یا جای دیگه ای از بدنش را طوری بشکنی که مثل ماکارانی که خورد میشه صدا بده موقع شکستن و از این صدای زیبا لذت ببری (شکلک) (ضایع شدن) (چشمک) (شکلک) (گل) (تماشا)

    • نه من نمیتونم نهایتش مو برمیداره نمیشکنه همون بادمجون بهتره.

 5. شاهپورجون سلام
  من دوست دارم دوستت باشم ولی من اون عرفان که گفتی نیستم عشقم.

 6. سحر سلام
  ناراحتی از خنده من؟؟؟
  میخای بادمجون بکاری پای چشمم؟؟؟
  دلت میاد (گریه) (گریه)

 7. سحر سلام
  این آهنگ چارتار رو گوش کردی:
  سحر ندارد این شب تار مرا بخاطرت نگه دار…..
  (نگاه) (نگاه)

 8. سلام خواهش میکنم.
  من خیلی این آهنگ رو دوست دارم.
  majid.romano@yahoo.com

پاسخ دهید

لطفا نام شهر خود را ذکر کنید مثال (علی از تهران)