زن اردبیلی که چشمش نخ تولید میکند! + فیلم و عکس

به گزارش مجله مراحم به نقل از ارس تبار، “سمایه عبادی” زن ۲۳ ساله اهل قشلاق قنبرلوی علیا از توابع اصلاندوز هر روز از چشم راستش انواع نخ و علف هرز بیرون می آید و با هربار خارج شدن با درد شدید در کره چشم مواجه شده و ناچار است این درد را تحمل کند.

 

 تولید نخ از چشم, بانوی اردبیلی که چشمش نخ تولید میکند, تولید نخ توسط چشم, چشم و نخ

 

خانواده این بانو بشدت نگران بوده و بدنبال این هستند تا با مراجعه به متخصص چشم این پدیده نادر و حیرت انگیز را معالجه کنند.

 

تولید نخ از چشم, بانوی اردبیلی که چشمش نخ تولید میکند, تولید نخ توسط چشم, چشم و نخ

 

این بانوی جوان با بیان اینکه حدود ۲۵ روز است با این مشکل دست و پنجه نرم می کنم گفت:حادثه زمانی اتفاق افتاد که ابتدا طرف راست چشمم دچار خارش شد و  احساس کردم خاک تو چشمم فرو رفته اما رفته رفته با درد بسیار شدید از ناحیه راست سر مواجه شدم.

وی  افزود:پس از درد شدید یک نوع علف خشکیده (قیلپین) به مدت ۵ روز از چشم راستم بیرون می آمد و بعد از آن تاکنون شاهد خروج انواع نخ از این چشمم هستم.

 

 تولید نخ از چشم, بانوی اردبیلی که چشمش نخ تولید میکند, تولید نخ توسط چشم, چشم و نخ

 

این بانو که هنگام مصاحبه هم از درد شدید سر و چشمش در رنج بسر می برد اظهار کرد:بلافاصله برای رفع این معضل به پزشکان شهرستان مراجعه کرده و آزمایشات و سونوگرافی انجام دادیم اما پزشکان هیچ چیز مشاهده نکرده و تشخیص ندادند.

وی با بیان اینکه به محض ترک مکان از منزل و روستا تولید نخ در چشمم نیز متوقف می شود گفت:خارج از روستا با وضعیت عادی و بدون هیچ دردی و یا چیز دیگر می توانم با آرامش زندگی کنم اما در منزل مسکونی خود چشم راستم نخ تولید می کند.

 

 تولید نخ از چشم, بانوی اردبیلی که چشمش نخ تولید میکند, تولید نخ توسط چشم, چشم و نخ

 

“کاظم پارسا” شوهر این بانوی جوان که در شغل کارگری در تهران مشغول است به خبرنگار ارس تبار گفت:مراجعه به پزشکان متخصص کشور نیازمند امکانات مالی است و از آنجا که بنیه مالی ام ضعیف است از مسئولان استان و شهرستان می خواهم که با مساعدت و کمک به حل این مشکل بوجود آمده اقدام کنند.

با این حال تولید نخ و برخی از اشیاء از چشم این بانوی جوان تنها در خانه و روستای محل سکونت اتفاق می افتد اما بستگانش برای رهایی از وضعیت بوجود آمده مجبورند روزانه وی را به سایر روستاها انتقال داده تا همیشه مهمان خویشاوندان شود چرا که تغییر مکان باعث توقف تولید نخ در چشم او می شود.

قشلاق قنبرلوی علیا از توابع شهر مرزی اصلاندوز مغان در ۲۰۰ کیلومتری شمال استان اردبیل واقع شده است.

دانلود این ویدئو
✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

۱۲ دیدگاه

 1. یلدا از بوشهر

  مگه میشه؟؟؟؟؟؟؟ (تعجیب)

  • این خانم دلش شهر میخواد این اداهارو در میاره چون میگه تو روستا اینجوریم تو شهر حالم خوبه(خنده) (خنده) (خنده) (خنده)

  • مزخرفه.همش دروغه.چه نخایی هم تولید میکرد.رنگی رنگی (خنده) اصلا با عقل آدم جور در نمیاد.معلوم نیست دنبال چی هست این خانوم.خارج از منزل چون شرایط گول زدن ملت جور نیست یهو تولیدات نخش متوقف میشه

 2. الهام از محلات

  به حق چیزای ندیده!!!!! (تعجیب)

 3. اینا کار جن هست که خاندن قران زیاد برطرف میشه

 4. واااااااااااااااااااااااا (تعجیب) (تعجیب) (تعجیب) (تعجیب) (تعجیب)
  عجبا چه چیزا ادم نمیشنوه (غمگین) (غمگین) (غمگین)

 5. سالار از مولوی

  التماس تفکر,جون عزیزاتون

 6. احتمالا جنبل و جادویی چیزی براش کردن . برو سر کتاب باز کن ببین موضوع چیه ؟ خدا بخیر بگذرونه

 7. کیه هی منفی میده؟

  احتمال خیلی شدید اون خونه طلسم شده. شوهرشون بجای دکتر بردن محل زندگی رو عوض کنن.

 8. یه پزشک متخصص چشم گفتند که همچین چیزی امکان نداره.نخها درچشم جاسازی شدن وخانوم مشکل روانی دارن برای جلب توجه اینکارهارو میکنن!!!!

پاسخ دهید

لطفا نام شهر خود را ذکر کنید مثال (علی از تهران)