یک مرد چینی با بدن فولادی +فیلم و عکس

یک راهب جوان چینی در شائولین سر بسیار قدرتمندی دارد به طوریکه حتی مته برقی نیز نمی تواند به سر این آقای عجیب نفوذ کند.

دانلود فیلم: لینک مستقیم با حجم ۷ مگابایت

 

مجله مراحم: قای « ژائو رویی» راهب چینی ۲۴ ساله است که به تازگی با انتشار یک فیلم از توانایی هایش شهرتی جهانی پیدا کرده است. ژائو در این فیلم یک مته برقی یا همان دریل رابه سر خود فشار می دهد اما نه تنها این دریل به جمجمه اش هیچ آسیبی نمی رساند بلکه حتی پوستش را نیز نمی خراشد.

 

یک مرد چینی با بدن فولادی +فیلم و عکس

توانایی های عجیب و غریب ژائو به اینجا ختم نمی شود. او می تواند یک صفحه ضخیم آهنی را با چندبار کوبیدن به مغز سرش خم کند یا روی یک خنجر به رو بخوابد بدون آنکه به وی جراحتی وارد شود و حتی در این حالت سازه محکمی به پشتش کوبیده شود.

ژائو از کودکی مجذوب هنر کونگ فو شد و در سن ۱۶ سالگی به دلیل علاقه ای که داشت از خانه فرار کرد و وارد معبد شائولین شد. او در طول ۲ سال در این معبد نزد استادانش آموزش دید و در این زمینه مطالعاتش را با دیگر استادان گسترش داد و حالا در سن ۲۴ سالگی تبدیل به یک استاد بسیار ماهر شده است.

یک مرد چینی با بدن فولادی +فیلم و عکس

توانایی های خارق العاده ژائو باعث شده که او یک سوپرمن واقعی به نظر برسد. سوپرمنی آسیب ناپذیر که هیچکس نمی تواند او را شکست دهد اما او اعتراف می کند که برای رسیدن به چنین قدرتی بارها در تمریناتش آسیب دیده است. شائو می گوید برای اولین بار که دریل روی سرش امتحان کرد خراش دردناکی پیدا کرد اما توانست با تمرینات زیاد از پس این موضوع بر بیایدو حالا می تواند ۱۰ ثانیه قدرت یک مته برقی را تحمل کند.

احتمالا ژائو در آینده تبدیل به قهرمان رویایی کودکان چینی خواهد شد و اگر پایش به سینما باز شود شاید جای ستارگان سینمای چین مانند «جکی چان»، «جت‌لی» و حتی « بورس لی » را در محبوبیت حسابی تنگ کند.
✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

۱۴ دیدگاه

 1. مهسا از تبریز

  وااای خدای من (تعجیب)

 2. فاطمه از انزلی

  مگه میشه اقا ؟؟؟ (تعجیب)

 3. محمد از ساوه

  مو بدن من یکی که سیخ شد

 4. نوشین از کرج

  باورم نمیشه

 5. بعد میگید جنس چینی خوب نیستو بده !!!
  بیا تماشاااا کن …. طرف شمشیر واسه بدنش مثه ناخن گیره . سرمو به کجا بکوبم آخه ؟ ؟ (بی تقصیر)

 6. پوست کلفت (تعجیب)

 7. تصویر مته که اصلا واضح نبود اصلا نشون نداد که مته با سرش تماس داره. اما در کل بدن عضلانی داشت
  جناب کیوان نیای انگ چش ناپاکی بهمون بزنیا……….

 8. رضا از اسلامشهر

  اینکه چیزی نیست مته چیه!!!!؟؟؟عطا رو میفرستم بایه طومار نوشتن مخش خود به خود سوراخ میشه که هیچ کارش به امین اباد شائولین میکشه،مته کجابود وقتی عطارو ندیده!!!!

  • هرچند که من خودم از عطا خوشم نمی اومد. اما بخدا بعضی هاتون خیلی بی انصافید. چرا اینطوری بش میگیید؟ میدونی وقتی این کامنت تورو یا خیلی های دیگتونو ببینه چقد ناراحت میشه؟؟؟
   یه جا کیوان الکی نوشته بود: اینقد با اسم کاربری عطا کامنت بد بد نوشتم که تو افق حذفش کردم.
   اخه شما چرا اینطوری میکنید یا اون اقای ایزدی خرامه هرجا میرسه از عطا بد میگه. خوبه بقیه هم به شما بد بگن؟

 9. سالار از مولوی

  بسکه جنسای تقلبی به ما فروختن به صداقتشون شک دارم.الکیه.

 10. (تعجیب) (عشق) راز موفقیتش چیه؟؟؟ منم میخوام اینجوری شم یعنی الان یکی بخواد سرشو ببره نمیتونن؟؟ باورم نمیشه ذهنم پر سواله یعنی میشه ذوبش کرد؟؟ اگه بزنه تو گوش زنش چی میشه؟؟ باید از خودش بپرسم.

 11. (عینک) الکیه همش

پاسخ دهید

لطفا نام شهر خود را ذکر کنید مثال (علی از تهران)