باز هم آتش سوزی در پتروشمی اینبار در بندر امام

 
مجله مراحم; برخی اخبار حکایت از آن دارد که انبار BDSR  پتروشیمی بندر امام دچار آتش سوزی شده که این خبر از سوی کارشناسان وزارت نفت تائید شده اما علت و ابعاد این حادثه مشخص نیست.
 
امیری، مدیرعامل مجتمع پتروشیمی بندر امام از آتش سوزی انبار واحد تولید لاستیک مصنوعی در این مجتمع خبر داده و اعلام کرده است که هم اکنون آتش نشانان در حال مهار حریق هستند و تاکنون هیچ خسارت جانی گزارش نشده است.
 
 
آتش به پتروشیمی بندر امام رسید 
 
آتش به پتروشیمی بندر امام رسید

این حادثه در یک ماه اخیر پنجمین حادثه آتش سوزی در حوزه نفتی کشور به حساب می آید و حال جای سوال دارد با وجود آنکه وزیر و معاون وزیر در حوزه پتروشیمی بارها تاکید بر نظارت و ایمنی کار در حوزه نفتی دارند چرا چنین اتفاقاتی رخ می دهد.

 
آتش به پتروشیمی بندر امام رسید✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

۳ دیدگاه

  1. قضیه مشکوکه (شاکی بودن) (شاکی بودن) (شاکی بودن)

    • از مدیریت جناب آقای زنگنه دور از انتظار نیست.در دوران مدیریت ایشون (چه در کابینه خاتمی و چه در کابینه روحانی) نفت به پایین ترین حد خودش تنزل کرد.در قضیه کرسنت هم که ۱۵۰۰۰۰۰۰۰۰۰ تومان (پنج برابر فساد مالی مه آفرید)خسارت به کشور متحمل کرد.حالا هم داره قراردادهای نفتی جدید(کرسنت۲) رو تصویب میکنه.
      اما حقیقت اینه که مقصر اصلی آتش گرفتن پتروشیمی ها(ماهشهر-کرمانشاه-بندامام) دولت قبله (خنده زیاد) (خنده زیاد) (خنده زیاد) (خنده زیاد) (خنده زیاد)

    • چرا مشکوک؟؟؟قطعات کهنه….تحریم…میشه همین….ولی فکرنکنی تحریم تاثیری داره…

پاسخ دهید

لطفا نام شهر خود را ذکر کنید مثال (علی از تهران)