دختری که از چشمانش به جای اشک ،خون می آید + تصاویر

به گزارش مجله مراحم; یک دختر ۱۴ ساله هندی به طرز عجیبی از سه سال قبل ۵۰ بار در روز به جای اشک خون گریه می کند. از بدن توینکل دویودی یک دختر ۱۴ ساله هندی بدون اینکه دچار هیچ جراحت و زخمی شده باشد خون خارج می شود. از سه سال قبل این خون از چشمها، بینی، سر حد مو و پیشانی، گردن و کف پاهای این دختر ۵۰ بار در روز خارج می شود.

این دختر در خصوص وضعیت خود توضیح داد: “از چشمها، دستها، سر، گوشها، بینی و از همه جای سطح بدنم خون خارج می شود. وقتی خونریزی آغاز می شود من هیچ جراحتی ندارم اما این خونریزیها من را به شدت خسته می کنند و بعضی وقتها سردرد می گیرم.”
 

دکتر باچانان پزشک آمریکایی که در انگلیس کار می کند برای معاینه این دختر نوجوان به هند سفر کرده است.

وی اظهار داشت: “من هرگز یک مورد مشابه این مورد را ندیده ام و یا در تاریخ پزشکی نخوانده بودم که خون به صورت خود به خود از پوست سر و یا کف دستها خارج شود. من بسیار خرسند خواهم شد اگر بتوانم به این نوجوان کمک کنم.”
 
 

خون گریه کردن,خون گریه,خون به جای اشک

این پزشک آمریکایی در معاینه این دختر هیچ علامتی از بریدگی، کبودی و یا قرمزی مشاهده نکرد. وی گفت: “از نظر فیزیکی، غیرممکن است که خون از پوست سالم به بیرون تراوش کند اما من هیچ نشانه ای از بریدگی و یا کبودی در بدن این دختر ندیدم.”
 

خون گریه کردن,خون گریه,خون به جای اشک 

براساس گزارش دسی هات ماسالا، این دختر عجیب از دو سال قبل پس از اینکه به دلیل خونریزی از دو مدرسه اخراج شد ترک تحصیل کرد. وی در این باره گفت: “من نمی خواهم خون از بدنم خارج شود. می خواهم به مدرسه بروم و یک زندگی عادی داشته باشم.”

 

خون گریه کردن,خون گریه,خون به جای اشک

راستی! کانال خبری مجله مراحم راه اندازی شد اینجا کلیک کنید و عضو شوید
✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

یک دیدگاه

  1. یه لحظه ( خدایی ناکرده) خودتونو یا یکی ازاعضای خانوادتونو جای اون بذارید ببینید چه دردی میکشه طفلک وچقدبیشتر دوروبری هاش… مثلا همه دور هم دارید فیلم میبینیدوخوش میگذرونید یهویی خونا همین جوری فرتوفرت بریزه رو فرش یا دورهمی دارید یه ناهار تپل میزنید یهو سفره غرق خون خودت یا عزیزت بشه… وااای خدای من خیلی دردناک وغمنگیزه (گریه) (گریه) (گریه) خداواسه هیچ بنی بشری نیاره (غمگین) این طفلی یم ان شاءالله حالش خوب بشه (دلشکسته) (شکلک)
    ۰    ۰

پاسخ دهید

لطفا نام شهر خود را ذکر کنید مثال (علی از تهران)