توهین وزیر امور خارجه بحرین به ایران

مقامات کشورهای حاشیه خلیج فارس در سال های اخیر بارها علیه جمهوری اسلامی ایران لفاظی کرده اند و ادعاهای مختلفی را عنوان داشته اند.

این کشورها با لفاظی و توهین به دنبال خودنمایی هستند که البته این قبیل اهانت ها راه به جایی نبرده و جمهوری اسلامی به مسیر پرشتاب خود در منطقه غرب آسیا برای کمک به مظلومین جهان ادامه داده است.

یکی از جزایر کوچکی که مقاماتش، بارها علیه جمهوری اسلامی ایران لفاظی کرده اند؛ جزیره بحرین و شخص “خالد بن احمد آل خلیفه” وزیر خارجه این جزیره کوچک چند صد کیلومتر مربعی است.

 

توهین وزیر امور خارجه بحرین به ایران

 

“خالد بن احمد آل خلیفه”  وزیر خارجه بحرین در حمله ای شدیداللحن به تهران، جمهوری اسلامی را “جمهوری شر” خواند. “بن احمد” با تکرار اتهام‌های خود، ایران را به کشتن بی‌گناهان و سرنگونی دولت‌ها متهم کرد.

وزیر خارجه بحرین مدعی شد: جمهوری شر ایران تنها انقلاب شکست خورده خود را صادر می‌کند؛ سلاح و بمب به کشورهای دیگر می‌فرستد و بردگان را برای کشتن بی‌گناهان و سرنگونی دولت‌ها اجیر می‌کند.
✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

۲۷ دیدگاه

 1. محسن از نصف جهان

  نمیدونیم دق مدیر عامل بانک رفاه رو بخوریم یا عرعر کردن این بشکه گوه رو

  • سیامک از خرم آباد

   بگو اخه کوچولو هر ایرانی یه سطل آب بریزه تو کشورت که غرق میشید

   • همچین افتضاحاتی داره تو ۳ این ۳ سال نحض اتفاق میفته

    • نحس (نگاه) (نگاه)

    • تو اون۸ سال که مملکت عالی بود….

    • تو با این اراجیفت این همه منفی میخوری بس نیستش….
     ۱.بگومگوی ایران بامصر که رسانه ای بودش
     ۲.قطع رابطه مراکش با ایران
     ۳.ادعای امارات بر مالکیت جزایر سه گانه:ر سال های اولیه ریاست جمهوری خود سفری به امارات متحده عربی داشت تا به نوعی بتواند مشکل ادعاهای این کشور را مبنی بر مالکیت جزایر سه گانه حل کند ولی با توجه به بیانیه و سخنرانی های پیاپی مقامات این کشور و همین طور قطعنامه های کشورهای عرب حوزه خلیج فارس دراین مورد سفر وی نیز بی تاثیر بوده است.
     ۴.سفر به قطر:از سفر های پرحاشیه احمدی نژاد به کشور های عربی منطقه می توان به سفر دو روزه وی به قطر برای شرکت در اجلاس سران کشور های شورای همکاری خلیج فارس نام برد. احمدی نژاد در این سفر در کنفرانسی شرکت کرد که در قطعنامه پایانی آن به مالکیت اماراتی سه جزیره ایرانی تاکید شد و وی زیر پوستری با حکام کشور های منطقه عکس گرفت که نام جعلی خلیج بر آن حک شده بود. احمدی نژاد سفری چند ساعته نیز به بحرین داشته است.
     ۵.سفر به بحرین بخاطر تنش ایجاد شده:احمدی نژاد درباره سفر خود به این کشور به خبرنگاران گفته بود: «به تازگی، پادشاه بحرین دچار کسالت شده و اینجانب برای عیادت و پیگیری روابط دو جانبه ایران و بحرین به آن کشور سفر می کنم.»
     ۶.از سوی دیگر کشوری مثل کویت موفق به دریافت حداقل بخشی از غرامت های جنگ عراق و کویت شده است اما احمدی نژاد در این راستا هیچ اقدامی انجام نداده و همین طور ایران در زمینه سرمایه گذاری درعراق به شدت از دیگر رقبا عقب افتاده است. تاجایی که سرمایه گذاری ترکیه در عراق به مرز ۱۰ میلیارد دلار رسیده اما این رقم برای ایران چیزی حدود دو میلیارد دلار در قالب وام است و البته نکته مهم دیگر آنکه از دو هفته پس از سفر محمود احمدی نژاد به عراق و اهدای یک میلیارد دلار به دولت این کشور برای بازسازی عراق، این کشور با امضای بیانیه ۱۷ کشور عرب برای بازپس گیری جزایر سه گانه تنب بزرگ، تنب کوچک و ابوموسی از ایران، به جمع کشورهای عربی پیوست که ایران را «اشغالگر» می دانند.
     یا عربستان پشت وانت مثل گوسفند رفت زیارت این ننگ نیست ولی عرعر یک بشکه گوه که ایران حتی محل سگ بهش نمیزاره براتون فشار اومده…..
     یا از جیره خوری دور شدید فشار بهتون اومده….

    • میخواهد منفی هاش رکورد کیوان را بزنه که فکر کنم زده دیگه

    • از این یارو بشکه منفور تر و نجس تر تویی ابوالفضل .یه فکری به حال خرابت بکن.به خدا نگرانتیم حالت اصلا خوب نیست

    • اگه قرار باشه منم مثل اینذپدرام همچین نجساتی بدم بیرون خوب منم در سطح این اقا میام پایین ولی خطاب به دوستایی که دم از رعایت ادب میزنن امثال z.t چرا اینجا نمیایی بگی ادبتو رعایت کن ؟

    • (دلشکسته) (دلشکسته) (دلشکسته) (دلشکسته) (غمگین) (غمگین) (غمگین)
     بله اینجا تو راست میگی ابوالفضل (شکلک)
     اقا پدرام تو رو خدا به همدیگه توهین نکنین دیگه
     مسالتم امیزم میشه نظر داد (خجالتی) (خجالتی) (شکلک)
     به دل نگیرینا ببخشید اگه ناراحت شدین (دلشکسته)
     اقا پدرام
     فکر کنم مبصر شدم (مسخره) (مسخره) (خنده) (خنده)

   • اگه بی عرضگی شاه مخلوع نبود.این بشکه گوه الان چنین زرهایی رو نمیزد…خب معلومه بجای جمهوری اسلامی جمهوری شر باید بگه.آخه لامصب حال این اعراب حاشیه خلیج فارس رو گرفته دیگه…یه زمانی عربستان یمن رو حیاط خلوت خودش میدونست.الان اونجا ایران داره حکومت میکنه.مردم یمن یه شعارجالب میدادن : هناک یمن من ایران (اینجایمن از ایران)…لبنانم که واس ماس ..سیدحسن نصرالله خوب گفت که : نحن محافظه من محافظات الجمهوریه الاسلامیه (ما استانی از استانهای جمهوری اسلامی هستیم)

    عراق و سوریه هم که واس ماس…انشالله اگه انقلاب پایداربمونه به زودی بحرین و امارات و قطر و کویت و عربستان هم به خاک ایران اضافه خواهد شد…قول میدم خودم کلیددار کعبه بشم.

    آقا خاورمیانه واس ماس..ینی کلیش واس ماس..ملکیش واس ماس.

    • البته اگه مردم از نگرفتن حقوقاشون – از گرسنگی نمیرن

    • (لایک) مریم بانو (گل) ما بحرف این آقا کاری نداریم ولی چیزی ک عیان است چ حاجت ب بیان است کاش آدمها هم آپشن پینوکیو رو داشتن تا ببینیم دماغ کی بلندتر میشه

    • هیچیس مال مانیست جناب دلواپس کلش مال خداست ونائب برحقش امام زمان(عج)،یه کم بیشتر روی حرفات فکرکن،اگه ایران کمکی هم به این کشورهامیکنه ازروی حس انسان دوستی ونوعدوستی که دردین اسلام به اون اشاره شده هست نه اینکه جایی روملک خودش بدونه

  • من و دوستام اگه با چاقو به بحرین حمله کنیم تصرفش میکنیم خدایی (خنده زیاد) (خنده زیاد) (خنده زیاد) (خنده زیاد)

   • ببخشی بی تربیتی حرف میزنم…جمیع کاربران مراحم ببخشن….
    اگر هرکی اول صبح بعد سحری یره شاش کنه خلیج فارس بحرین وامارات وقطر وبخشی از عربستان و کویت میره زیر اب….
    فردا ساعت ۹ لب دریای عمان وخلیج فارس….اب زیاد بنوشید میخواهیم ملخ خورها رانابودکنیم.

  • باز کوه دنبه زر زد!!!!!!!!!!!!!!!

 2. اگر بحرین مال ما بود ( که هست) تنگه هرمزو میبستیم بعد میدیم کشورهای سوسمار خور چطوری به چیز خوردن میفتادن
  ولی حیف و صد حیف از اینکه اصلا دور اندیش نیستیم.

 3. بدبختی بحرین یک وجبه و اگه باموشک این بشکه گوه را بزنیم اونجا قهوه ای میشه وبلااستفاده…اول باید این بشکه گوه بره بیرون بعدش بحرین را به ایران الحاق کنیم.

 4. ببندگاله رو خرس قطبی

 5. دوستای خوبم ناراحت نشین
  غلط کرده از روی جهالت و نفهمی یه حرفی زده
  بعدا یه چیز خوری میفته (شادی) (شادی) (شادی)

پاسخ دهید

لطفا نام شهر خود را ذکر کنید مثال (علی از تهران)