قالی پرنده؛ جدیدترین ابزار وحشتناک داعش برای زجر دادن

گروه تروریستی داعش از تخته های چوبی یا فلزی که آن را «قالیچه پرنده» نامیده، استفاده می کند تا از زندانیان خود اعتراف بگیرد. این تخته که در وسط، لولا دارد، باعث خم شدن و در نهایت، خرد شدن مهره ها و دنده های زندانی می شود. 
 
گروه مخفی موسوم به «رقه آرام آرام سلاخی می شود»، از جزئیات ناراحت کننده شکنجه های افراطی استخان شکن داعش علیه زندانیان خود در سوریه و عراق پرده برداشت. 
در روش دیگر که به «شبح» یا «روح» موسوم است، یک زندانی را به مدت چندین روز از دست هایش از سقف آویزان می کنند. «معمولا زندانی، توان استفاده از دستان خود را از دست می دهد و مفصل های دست، از جا در می آید. این عمل، باعث آسیب شدید به عصب هایی می شود که حرکت دست و بازو را کنترل می کنند و منجر به از کار افتادگی دائمی آن ها می شوند.»
روش شکنجه پرطرفدار دیگر در نزد داعشی ها، مجازات اعدام با شوک الکتریکی و زنده کباب کردن قربانیان حین بازجویی است. 
این گروه در ادامه بیانیه خود افزود: «شوک الکتریکی، اغلب به مرگ منجر می شود زیرا به ماهیچه های قلب آسیب می زند و یا در بدن قربانی، سوختگی ایجاد می کند.
 
مزدوران داعشی، به حبس زندانیان خود در کمدهای کوچک و غرق کردن آن ها با قفس نیز معروف هستند.
 
داعشی ها از فنون روانی نیز برای شکنجه گروگان های خود استفاده می کنند. یکی از کسانی که موفق به فرار از جهنم داعش شده است در مصاحبه ای اظهار کرد: «زندان بان های داعشی، پیوسته از فرا رسیدن کیفر صحبت می کردند. بعد افراد داعش می آمدند، چاقو را روی گلوی ما می گذاشتند و ما را به مرگ تهدید می کردند. هر از گاهی هم یکی از اعضای آن ها با سر بریده یکی از زندانیان وارد می شد و قول می داد سرنوشت بقیه هم همین باشد.»
 
یکی دیگر از زندانیان سابق داعش، که به فروش سلاح به دشمنان این گروه متهم بود، از شکنجه های هولناک زندانیان از سوی داعش پرده برداشت. ابو النور که بعد از پرداخت باجی ۳۳ هزار پوندی آزاد شد، به گروه حقوق بشری سوری «صدا و تصویر» گفت که چگونه یکی از زندانیان، در اثر این شکنجه ها به آستانه جنون رسید. او گفت: «نمی خواهم درباره ضرب و شتم، برق و توهین های هرروزه صحبت کنم؛ بلکه می خواهم بگویم عبدالله جوان چه طور در زندان دیوانه شد. او متهم بود که یک مبارز است و در بین گروه ۱۳ نفره ما که همگی در فضای کمتر از ۸ متر مربعی اسیر بودیم، از همه بیشتر شکنجه شد.»
 
«یک شب که بیدار شدیم، فریاد می کشید. بعد فهمیدیم که بعضی اعضای داعش وارد اتاق شده و یک سر بریده نزدیک او گذاشته و او را بیدار کرده اند. او هم وقتی سر را دیده، عقل خود را از دست داده است.»
 
روش های مخوف و غیر انسانی داعش برای شکنجه و اعتراف‌گیری +تصاویر
 
روش های مخوف و غیر انسانی داعش برای شکنجه و اعتراف‌گیری +تصاویر
 
روش های مخوف و غیر انسانی داعش برای شکنجه و اعتراف‌گیری +تصاویر
 
روش های مخوف و غیر انسانی داعش برای شکنجه و اعتراف‌گیری +تصاویر
 

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:


کانال پزشکی دکتر سلام

کانال حرف حساب

۲ دیدگاه

  1. اللهم عجل لولیک الفرج . نمیدونم خدا صبرش زیاده یا ما صبرمون کمه . خداجون نمیخوای یه کاری بکنی؟؟؟ اینا دیگه دارن به اسم تو و پیامبر و اسلام ، انسانیت رو به لجن میکشن و تیشه به ریشه ی اسلام میزنن .من که هروقت از این گروه مضخرف هر خبری میخونم همیشه ناخواسته دندونامو از رو تنفر بهم فشار میدم
    0    0
  2. من خودم راجب انواع شکنجه ها مطالعه داشتم داعشی پیدا کردین بدین من کاری کنم ابوبکر از ترس دیوونه شه خودش اعضاشونو بکشه (پز)
    0    0
⭕️دیدگاه حاوی توهین به کاربران تایید نمیشود
⭕️اگر دیدگاهی توهین آمیز به کاربر یا مسئولین کشورمان اشتباهاً تایید شده در همان صفحه اعلام کنید تا حذف شود. تشکر.

پاسخ دهید

لطفا نام شهر خود را ذکر کنید مثال: علی از تهران

(گل) 
(شکلک) 
(بی تقصیر) 
(ماااچ) 
(دلشکسته) 
(تعجیب) 
(عصبانی) 
(پز) 
(گریه) 
(خنده) 
(مارو گرفتی؟) 
(خنده زیاد) 
(عینک) 
(بغض) 
(هیس) 
(قهر) 
(خمیازه) 
(تمایل) 
(چونه خاروندن) 
(تشویق) 
(شاکی بودن) 
(آه) 
(زبون) 
(کلاه) 
(بای بای) 
(دراز شدن دماغ) 
(مو کندن) 
(نگاه) 
(سوال) 
(سوت) 
(دلخور) 
(غمگین) 
(چشمک) 
(خجالتی) 
(تماشا) 
(مسخره) 
(عشق) 
(شادی) 
(لایک) 
(ضایع شدن)