دختران ژاپنی باعث شد که مسابقه والیبال سانسور نشود +تصاویر

پوشش مناسب تماشاگران ژاپنی نقطه عطف بازی ایران و ژاپن بود. بازی حساس ایران وژاپن در حالی روی آنتن می رفت که بازی در سالن پر ازتماشاگر برگزار می شد و ممکن بود که همین تعداد زیاد تماشاگر به ضرر بینندگان ایرانی تمام شود و مجبور شوند سانسور را تحمل کنند.
 
مجله مراحم: مسابقه نشان داده که بازی هایی که ایران در خارج از کشور برگزار می کند و البته سالن پر می شود مسوول سانسور پر کار می شود. مخصوصا که هوا گرم تر شده و روی پوشش مردم تاثیر می گذارد. 
 
در مورد ژاپن این مساله می توانست بدتر هم باشد چون در استادیوم های والیبال ژاپن به صورت معمول دختران بیشتری به تماشای بازی می نشینند. 
 
با این همه مسوول سانسور بازی مجبور نشد به غیر از یک یا دو صحنه بازی را سانسور کند. البته که نه خط قرمزی عوض شده بود و نه آقای مسوول سانسور آدم بی تجربه ای بود. نکته اصلی این بود که پوشش دختران ژاپنی در سالن به شکلی بود که اگر کسی می خواست هم نمی توانست سانسور کند. 
 
عکس ها را ببینید.
 
دختران ژاپنی،ایرانی ها را از سانسور نجات دادند(+عکس)
 
دختران ژاپنی،ایرانی ها را از سانسور نجات دادند(+عکس)
 
دختران ژاپنی،ایرانی ها را از سانسور نجات دادند(+عکس)
 
دختران ژاپنی،ایرانی ها را از سانسور نجات دادند(+عکس)✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

۵ دیدگاه

  1. با سلام. کدام یک از این دختر خانمها مجرد میباشند. لطفا در تصویر مشخص کنید. در صورت امکان مقدار موجودی حساب بانکیشان را نیز بنویسید. با تشکر از برنامه خوبتون. (مارو گرفتی؟) (نگاه) (مسخره)

    • گوووووووووله نمکی تو دوست عزیز.حالا اگه موجودی حسابشون هم کم بود این بزرگواری رو بکن برو باهاش ازدواج کن (خنده) (خنده) (خنده) (خنده) (خنده) مگه ندیدی همشون فیروز فیروز میکردن

  2. نمیدونم چیه این مسخره بازی ها که سانسور کنن مثلا که چی ؟؟؟؟؟؟؟ نمیدونم مثلا ما انقدر بد بختیم که با دو تا ادم نیمه لخت به کناه کسیده شیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  3. والا استاد اخلاق ما ک میگفت صحنه های مستهجن شب ک میخوای بخوابی باعث میشه یادت بیاد اونوقت ی کارای بکنی .حالا این صحنها رو نمیدونم جوانانمان چگونه با اون برخورد میکنن.

  4. دمشون گرم آفرین (تشویق) (تشویق) (تشویق)

پاسخ دهید

لطفا نام شهر خود را ذکر کنید مثال (علی از تهران)