ماجرای حضور احمدی نژاد زیر تابوت حبیب +عکس

پس از درگذشت حبیب محبیان برخی شبکه های اجتماعی به ویژه تلگرام ، با انتشار تصویر مدعی شدند، محمود احمدی نژاد در مراسم تشییع پیکر این خواننده شرکت کرده است.

 عکس احمدی نژاد در تشییع حبیب

 

آیا واقعیت دارد؟

واقعیت این است که تصویر فوق مربوط به تشییع پیکر سیده فاطمه قادری، مادر محمود احمدی نژاد در ۲۳ بهمن ۱۳۹۳ است که در خبرگزاری فارس منتشر شده بود.

از نکات قابل اشاره دیگر حضور عبدالله باقری‌ است که وی پاییز سال گذشته به خیل شهدای مدافع حرم کشورمان پیوست.

 

احمدی‌نژاد

احمدی‌نژاد

 
 
 
لازم به ذکر است که محمود احمدی نژاد در مراسم تشییع شرکت نکرده ولی پیام تسلیت و یک دسته گل از طرف او به خانواده حبیب اهداء شد.✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

۴ دیدگاه

 1. مسعود اصغری نژاد

  تورو خدا دوباره به من رای بدین..تا واسه مسکن مهر آب گاز برق تلفن مدرسه نونوایی نیرو انتظامی فضای سبز،درمانگاه درست کنم،البته پولشو باس بدین (شادی)

  • خدا خیرش بده که میخاد برا مسکن مهر آب گاز برق تلفن و …. درست کنه.این حسن روحانی که یه چادر خشک و خالی هم برا مردم درست نکرد.هیچکار نکرد.هیچکار (شادی) (شادی) (شادی)

  • امید از شمال

   خوش به حال کسایی ک خوابن و ساده. اونایی که نمیبینن تو این ۳ سال چ فاجعه ای تو کشور اتفاق افتاده ساده لوح هایی ک هنوز فکر میکنن مقصر محموده. اونایی که ۳ سال به امید مذاکرات ریختن تو خیابون و جشن گرفتند خوش به حالتون نمیدونم کجای کشور زندگی میکنین. ولی جایی ک من هستم خیلی از دوستام بیکار شدن. خیلی خونواده ها دارن دارن به پول یارانه میگذرونن. خیلی ها تو نونوایی حساب دفتری دارند. اونایی ساده هایی که هنوز فک میکنن محمود مقصره و روحانی مغز متفکره. خوش به حالتون ک خ.شین

 2. حبیب با محمود خیلی خوب بودند با هم تا این حد که آخر رییس جمهوری محمود که همه هلال احمری ها و اداره راه و ….را ورزشگاه۱۰۰هزار نفری جمع کرده بود میخواست حبیب را بیاره که بخونه که روز آخر اجازه ندادند میخواست بعدش هم اسفندیار رحیم مشایی را جای خودش معرفی کنه
  حبیب با محمود خیلی رفیق بودند

پاسخ دهید

لطفا نام شهر خود را ذکر کنید مثال (علی از تهران)