فریبا نادری: رامسین کبریتی به علت بدهکاری به شبکه جم رفت

 

اخبار بازیگران ایرانی,اخبار هنرمندان,رامسین کبریتی,رامسین کبریتی در شبکه جم,شبکه جم,فریبا نادری,اخبار,سرگرمی,عکس بازیگران,فرهنگی,مطالب داغ

پیوستن رامسین کبریتی به شبکه جم یکی از شوک آورترین مهاجرت بازیگران ایرانی به ترکیه و پیوستن به شبکه ماهواره ای جم بود که بیش از سایر بازیگران زن ایرانی و بازیگران مرد ایرانی پیوسته به این شبکه ما را شگفت زده کرد .

رامسین کبریتی که با بازی در نقش صابر در فیلم ستایش دیده شد و سپس جزو داوران مسابقه بازیگری ستاره ۲۰ بود که در حال حاضر در شبکه جم در حال ساخت فیلم سینمایی برای این شبکه می باشد .

فریبا نادری بازیگر نقش مقابل رامسین کبریتی در سریال ستایش ۲ را بازی کرده بود در دفاع از حضور رامسین کبریتی در شبکه جم از بدهکاری رامسین کبریتی به عنوان دلیل حضورش در شبکه GEM نام برد .

 

http://media.jamnews.ir/%D8%B1%D8%A7%D9%85%D8%B3%DB%8C%D9%86%20%DA%A9%D8%A8%D8%B1%DB%8C%D8%AA%DB%8C%20%D9%88%20%D9%81%D8%B1%DB%8C%D8%A8%D8%A7%20%D9%86%D8%A7%D8%AF%D8%B1%DB%8C.jpg

 

نادری با اشاره به اینکه روی سینما حسابی باز نکرده و اهل روابط و حضور در مهمانی های اهالی سینما نیست، از شرایط مالی دسته ای از بازیگران بیکار انتقاد کرد و گفت: بازیگرها هم آدم هستند و آجر نمی خورند.

فریبا نادری بازیگر عرصه تلویزیون گفت: این روزها یکسری از بازیگران رابطه های خودشان را دارند و اینگونه کارشان را پیش می برند امیدوارم موفق هم باشند.

وی با اشاره به حضور برخی بازیگران در شبکه های ماهواره ای اظهار کرد: “رامسین کبریتی” که به شبکه جم پیوسته در این سالها خیلی بدهکار بود، با توجه به شناختی که از او دارم ۹۰ درصد از دلایل رفتن او به خاطر شرایط مالی اش بود.

بازیگر سریال “ستایش۲” همچنین گفت: از روزی متاسف می شوم که بازیگران بنام ما از کشور ما بروند و سر از هالیوود و شبکه های ماهواره ای در بیاورند و در همانجا ماندگار شوند.

 اخبار بازیگران ایرانی,اخبار هنرمندان,رامسین کبریتی,رامسین کبریتی در شبکه جم,شبکه جم,فریبا نادری,اخبار,سرگرمی,عکس بازیگران,فرهنگی,مطالب داغ

 

نادری همچنین در بخشی دیگری از صحبتهایش ادامه داد: متاسفانه شرایط مالی بازیگران این روزها بد شده است، ما بازیگر ها که آجر که نمی خوریم و سوپر مارکت هم تا جایی به ما به خاطر شهرتمان گوشت ومرغ می دهد، اما از یکجایی به بعد از این اتفاق ها خبری نیست.

وی در خصوص ورود به عرصه سینما خاطر نشان کرد: درب سینما روی بنده و امثال بنده که تلویزیونی هستیم بسته است، نه به مهمانی هایشان می رویم و نه شماره هایشان را داریم که تماس بگیریم و بگوییم خوابتان را دیدیم. تلویزیون خانه من بوده و به همین دلیل روی سینما حسابی باز نکردم اما این روزها با کم لطفی مدیران رو به رو شدیم.
✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

۳ دیدگاه

 1. اصن کی سینما و تلویزیون ایرانو نگاه میکنه متنفرم از سینمای هند و ایران تو هردوتاش اشکتو درمیارن و فقط از فلاکت و بدبختی میگن هالیوودو دیدین؟ پشت صحنه ی فیلماشونو نشون میده کلن جلوه های ویژه است آخرشم میشه سریع و خشن حالا تو ایران فیلمای اکشن غیر از چهارتا مشت و لگد و چندتا تیراندازی و فوقش واژگونی ماشین دیگه هیچی نداره حالا برو سریع و خشن رو ببین (آه)

 2. همیشه یه نفر به من میگه زور قضاوت نکن

  حالام خیلی زود قضاوت کردیم پای درددل اینام بشینی مشکل خودشونو دارن

  اما به نظر من قبل از رفتن مردم رو توجیه کنن و یهو فرتی پانشن برن

  مردم بدونن کمتر براشون حرف درمیاد و کمتر فحش میشنون

 3. مجید از مشهد

  پس ستایش ۳ واسه همین کلید نخورد؟

پاسخ دهید

لطفا نام شهر خود را ذکر کنید مثال (علی از تهران)