احتمال حذف ایران از جام جهانی به خاطر شجاعی و حاج صفی

احتمال حذف ایران از جام جهانی به خاطر شجاعی و حاج صفی و واکنش فیفا به محرومیت شجاعی و حاج صفی از تیم ملی ایران را در ادامه مشاهده میکنید.

احتمال حذف ایران از جام جهانی

محرومیت مسعود شجاعی و احسان حاج صفی از تیم ملی فوتبال به دلیل بازی در مقابل تیم های صهیونیستی بازتاب گسترده ای در رسانه های جهان داشته است.

علاوه بر واکنش های ستاره ها و پیشکسوتان فوتبال کشورمان حالا فیفا مستقیما وارد عمل شده و از فدراسیون فوتبال ایران درباره محرومیت این دو بازیکن توضیح خواسته است.

اگر توضیحات فدراسیون فوتبال کشورمان برای فیفا منطقی نباشد و خبر از سیاسی بودن این موضوع شود بر اساس قوانین فیفا ایران از حضور در مسابقات بین المللی که در رأس آن جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه است محروم خواهد شد.

بر اساس قوانین فیفا مسائل سیاسی و مذهبی نباید در امور فوتبال مداخله کند در غیر این صورت تیم فوتبال کشور خاطی از مسابقات فیفا محروم خواهد شد.

همچنین ببینید: ماجرای محروم شدن حاج صفی و شجاعی از تیم ملی

واکنش فیفا به محرومیت شجاعی و حاج صفی

احتمال حذف ایران از جام جهانی به خاطر شجاعی و حاج صفی
✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

۹ دیدگاه

 1. بهتر بذار حذف بشه.اما این دو بازیکن حق بازی ندارن.اگه اینا بازی کردن ی دنیا به ایران میخنده.پس نباید بازی کنن تا غیرت ایرانی معلوم بشه.

  • میگن یه دیوونه سنگی رو میندازه ته چاه هزار تا عاقل هم نمیتونن درش بیارن

   حالا شده وصف حال شجاعی و حاج صفی

   بخاطر قرارداد فوتبالیشون دارن تیم ملی یک کشور رو از جام جهانی محروم میکنن

  • اگه نظر سنجی بگذارن بیشتر ایران از حاج صفی و شجاعی دفاع میکنند. اگه راست میگن نظر سنجی بزارن

 2. کاری به درستی یا اشتباهی تصمیم حذف این دوتا وطن فروش ندارم، ولی مثل روز روشنه که اگه ایران تسلیم این فشارا و تهدید ها بشه، وسیله ای میشه برای استهزا و تمسخر کشور و سو استفاده ی خیلیا

 3. خود فیفا مهد سیاست بازیه… انتخاب قطر بعنوان میزبان جام جهانی…
  سالها اجازه حجاب ندادن به ورزشکاران زن مسلمان….ادعای فساد مالی رئیس سابق فیفا که باعث روی کار اومدن افشاگران شد… مگه تو این دنیا چیزی هست که سیاست بهش ورود نکرده باشه….
  قانون منع مهاجرتی ترامپ سیاسی بود اما شامل همه شد چه ورزشکاران. چه هنرمندان چه بیماران…. خود تهدید فیفا سیاسیه … ما با رژیم کودک کش سر سازگاری ی ی نداریم…. مملکت اگه قانون درستی داشت الان خیلی قبل تر از این حرفا امثال مهناز افشار به دلیل تهاجم فرهنگی و ترویج فرهنگ غربی باید میفتاد آب خنک بخوره….بقول یکی از بزرگان خود سینما و تلویزیون سینمای ایران به فاحشه خونه شبیه شده…. از اعضای این …خونه بیش از این انتظاری نیس…اگر تابوی نفرت از صهیونیسم بشکنه واااای بحال نژاد آریاییست . این مردم از یهود افراطی بارها ضخم خورده….

 4. مزخرف نگید فیفا بیاد به خاطر نیومدن بازیکن تیم رو اجازه نده دریوری محض

 5. کل ورزش ایرانو بایستی تعلیق کنند تامقامات ایرانی حساب کاردستشون بیاد

 6. اسماعیل-زنجان

  این همه مسئولین ونخبگان سیاسی کشور میگن اسرائیل رسمیت ندارد پس اینا کجای ایرانند که عرق ملی ندارن
  حذف بشن ولی پای غیرت دینی مون هستیم

پاسخ دهید

لطفا نام شهر خود را ذکر کنید مثال (علی از تهران)