پیشنهاد بی شرمانه زن پولدار به یک کارگر

شوهرم با کارگری در یک شرکت چرخ زندگی‌مان را به‌سختی می‌چرخاند. من هم تا مدتی قبل در خانه‌های مردم کار می‌کردم‌؛ اما درد‌ کمر مانع از آن شد که بتوانم کمک ‌خرج خانه باشم.

متاسفانه شوهرم کارش را از دست داد، می‌گفتند شرکت اوضاع خوبی ندارد و برای همین نیمی از کارگرانش را اخراج کرده است. او حالا با موتورسیکلت مسافرکشی می‌کند؛ اما با این کارها نمی‌توان از پس هزینه‌های زندگی و کرایه خانه برآمد.گاهی می‌نشینم و با خودم فکر می‌کنم‌؛ نمی‌‌دانم چرا روزگار با ما نمی‌سازد.

مشکلات زیادی را از روز اول ازدواجمان سپری کرده‌ایم. شاید این‌همه گرفتاری یک امتحان الهی باشد. من و شوهرم هنوز هم بر حلال ‌وحرام معتقدیم‌، نماز‌مان ترک نشده و همیشه شکر‌گزار نعمت‌های خدا هستیم؛ اما مشکلی برایم پیش آمده که نمی‌توانم صبوری کنم.

دخترم قرار است امسال به مدرسه برود‌. ما به فکر جورکردن هزینه‌های تحصیلی‌اش بودیم که سروکله یک زن پیدا شد. او اصرار کرده و می‌گوید بچه را بفروشیم. دست‌ بردارمان نیست و فکر می‌کند چون وضع مالی خوبی دارد، می‌تواند احساسات پاک مادرانه‌ام را پایمال کند.

پیشنهاد بی شرمانه زن پولدار به یک کارگر

 

 

دختر کوچکم می‌داند آن زن برای چه هر روز به خانه می‌آید. دخترم با ترس و وحشت نذر کرده که روزه کله ‌گنجشکی بگیرد. می‌گوید روزه می‌گیرم تا خدا به ما پول بدهد و مرا به کسی ندهید.
 
امروز دوباره آن زن آمده بود. موضوع را به پلیس اطلاع دادم. اگر شده جانم را بدهم، اجازه نمی‌دهم کسی پاره تنم را به هیچ قیمتی از من جدا کند.
 
منبع: خبرنگاران جوان✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

۷ دیدگاه

 1. به اون مادر …. بگین از اون دویست و چهل میلیونی که تو این ماه گرفته یکمی هم به این خانواده ی شریف بده . واقعا که سقف آرزوی یه نفر کف آرزوی یه نفر دیگس . اختلاف طبقاتی تا این حد؟؟عدالت علی ( ع ) این بود؟

 2. بهناز.آبادان

  خدایا چرا باید اینجور باشه..اینقدر در فشار باشن که دیگران بتونن هر پیشنهادی بهشون بدن..

 3. احسن . با Ali موافقم
  در ضمن کاش برای این جور موارد شماره تماس و آدرسی هم در کنار خبر گذاشته بشه که اگر کسی خواست کمکی بکنه بتونه باهاشون در تماس باشه و پیداشون بکنه

  در کل باید بگم شرم آوره. متاسفم برای بعضی ها که انقدر بی احساس و نفهم اند.

 4. همچین میگن بی شرمانه من فکر بد کردم (مسخره) (مسخره) (مسخره)

  خب اون خانم بره از شیرخوارگاه بچه بگیره (چشمک) (چشمک)

پاسخ دهید

لطفا نام شهر خود را ذکر کنید مثال (علی از تهران)